Komentowana treść: Pluszowe piłki Boingball
[#1] Re: Pluszowe piłki Boingball
To już jakieś jaja

W sumie zaraz produkcja softu to jakieś koszty no i wiedza, a tutaj tylko pośredniczą i zwijają kupę szmalu za nic dla siebie.

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2013 20:20:10 przez Sventevith
[#2] Re: Pluszowe piłki Boingball
Rety...

Tylko taki komentarz przychodzi mi na myśl...

Swoją drogą - niepodobny ten Boing do siebie samego. Ale za to ma Zertifikat.
[#3] Re: Pluszowe piłki Boingball

@Sventevith, post #1

To niestety śmierdzi mi ami-skarpetkami i ami-majtkami, czy to ma zwiastować koniec jak wtedy? Co do ceny "cepelia" zawsze była w cenie.
[#4] Re: Pluszowe piłki Boingball
siedzi, pije i chrupki farsa normalnie
[#5] Re: Pluszowe piłki Boingball

@snajper, post #4

trudno juz cos od siebie tu dodac. chyba ze moznaby jeszcze spenetrowac rynek srodkow antykoncepcyjnych.

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2013 20:34:54 przez wawrzon
[#6] Re: Pluszowe piłki Boingball
A ja uważam że wszyscy zwolennicy i użytkownicy AmigaOS4 powinni kupić sobie te piłki.
W końcu trzeba wspierać Amigę.
Może niedługo chłopaki coś nowego wymyślą? Ja potrzebuję np. skuteczny środek odstraszający krety. Może coś z logiem Amiga by pomogło. W końcu co marka, to marka.
[#7] Re: Pluszowe piłki Boingball

@wali7, post #6

A czytałeś komentarze na AmigaWorld.net? Założę się, że już kilkadziesiąt pluszaków znalazło nowych właścicieli. A AmigaKit na wyprzódki załatwia pierwszą partię piłek do swojego sklepu.
[#8] Re: Pluszowe piłki Boingball

@wali7, post #6

kupić sobie te piłki.

chwileczke.. wiec to ma byc pilka? czy to wogole mozna kopnac?
[#9] Re: Pluszowe piłki Boingball

@recedent, post #7

Nie czytałem, ale z Twojego komentarza wnioskuję, że to strzał w dziesiątkę. Ja bym poszedł w takim razie za ciosem i robił futbolówki jak w latach 80-90tych. Miałem taką biało-czerwoną.

Po chwili...

Zrobiłem wysiłek i przeczytałem. Odniosłem wrażenie jakby rozmowe tam na forum prowadził kokosowy demon z parallaxem, tylko po angielsku.

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2013 21:10:38 przez Ender
[#10] Re: Pluszowe piłki Boingball

@Ender, post #9

a moze zaproponowac tym panom zeby zainteresowali sie emblematem polskiego lotnictwa. moze tu tez cos by sie dalo dla amigi wyskrobac? w koncu taki podobny, bialoczerwona szachowniczka, a samoloty mozna sprzedawac za wiecej kasy niz pluszowe misie. takie np tu-134 z demobilu. sukces murowany.

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2013 21:13:00 przez wawrzon
[#11] Re: Pluszowe piłki Boingball
Muszę poszukać, bo taką samą (kolorystycznie) dostał mój syn od ciotki jak miał roczek z Anglii w prezencie - tylko nie było certyfikatu
[#12] Re: Pluszowe piłki Boingball
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
T. Prachett

Mysle, ze ciag LOLi i innych emotek tez pasuje do tej kategorii
[#13] Re: Pluszowe piłki Boingball

@Sventevith, post #1

zwijają kupę szmalu za nic dla siebie

Czy możesz nam tutaj napisać jakie kokosy Hyperion na tym interesie zrobi?
[#14] Re: Pluszowe piłki Boingball

@Leon, post #13

Czy możesz nam tutaj napisać jakie kokosy Hyperion na tym interesie zrobi?

juz zarabia. kupe smiechu.
[#15] Re: Pluszowe piłki Boingball

@Leon, post #13

No wiesz, te kilka euro licencji pomnozone przez kilkadziesiat sztuk to czsami wielka kasa jest Dlatego tego typu rozumowania sa takie zabawne ok, racja
[#16] Re: Pluszowe piłki Boingball

@pini, post #12

czy terry prachett byl taka osobą?
[#17] Re: Pluszowe piłki Boingball
Zazwyczaj jest tak, że jeśli jest jakieś grono użytkowników, fanów i tak dalej, to producenci
starają się zarobić i przy okazji rozreklamować dany produkt. Nie dziwi mnie więc fakt
istnienia podkładek, wpinek i innych piłek w tym wypadku, szczególnie że Amiga i jej OS
to kultowy towar.

Cena nie jest zachęcająca, ale gdybym sam kupował to wolałbym lepszą, z materiałów
nie wywodzących się z kraju "wielkiego smoga".

Poza tym mam pewność że gdyby uszyli motyla to inaczej panowie by śpiewali.
[#18] Re: Pluszowe piłki Boingball

@Radek_Cz, post #17

producenci
starają się zarobić i przy okazji rozreklamować dany produkt. Nie dziwi mnie więc fakt
istnienia podkładek, wpinek i innych piłek w tym wypadku, szczególnie że Amiga i jej OS
to kultowy towar.


amiga to moze jest kultowa. na szczescie te wszystkie pilki, naklejki i inne duperele nie maja na to zadnego wplywu. pewnie zreszta malo kto na szerokim swiecie kojarzy ta symbolike z komputerami zeszlego tysiaclecia.

Poza tym mam pewność że gdyby uszyli motyla to inaczej panowie by śpiewali.


motyla pewno za trudno byloby uszyc. mogli by sprobowac uszyc ptaszka. ale to chyba wlasnie jest znaczace, jakos nie przypominam sobie meldunkow o takich idiotyzmach z sasiednich obozow.
[#19] Re: Pluszowe piłki Boingball

@wawrzon, post #18

motyla pewno za trudno byloby uszyc. mogli by sprobowac uszyc ptaszka. ale to chyba wlasnie jest znaczace, jakos nie przypominam sobie meldunkow o takich idiotyzmach z sasiednich obozow.


To nie ma nic do rzeczy czy jest to idiotyzm czy nie. Tego motyla/ptaszka kupiloby kilka osob jedynie....
Ilosc tych wszystkich naklejek, podkladek, pileczek i innych dupereli swiadczy, ze jest na to rynek. Maly ale jest. I chocby nie wiem jak sie niektorzy napinali, to ten boing, logo, itp. cos jeszcze znaczy...
[#20] Re: Pluszowe piłki Boingball

@pini, post #19

Tego motyla/ptaszka kupiloby kilka osob jedynie....

no wlasnie. co to jednak nie znaczy zdrowy rozsadek..

Ilosc tych wszystkich naklejek, podkladek, pileczek i innych dupereli swiadczy, ze jest na to rynek.

...i jego brak. nie wiem czy jest sie naprwade czym chwalic.

I chocby nie wiem jak sie niektorzy napinali, to ten boing, logo, itp. cos jeszcze znaczy...

pewnie tyle co szkliste oczy..

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2013 22:28:03 przez wawrzon
[#21] Re: Pluszowe piłki Boingball
ale certyfikat jest od producenta pileczki i zaswiadcza o tym ze robina recznie i w .de, nic poza tym.
[#22] Re: Pluszowe piłki Boingball

@wawrzon, post #20

Nie zdrowy rozsadek tylko zbyt mala rozpoznawalnosc znaczka...ale mysle, ze rozumiesz tyko starasz sie byc zlosliwy.
...i nikt sie niczym nie chwali, najzwyklejsze gadzety, ktorych pelno na swiecie. Tylko dziwnym trafem tego nie zauwazacie...
[#23] Re: Pluszowe piłki Boingball

@pini, post #19

A ile to jest to coś? Takie teksty to podchodzą pod nasz sportowy optymizm. Przegraliśmy z San Marino 0:10 i Polacy nic się nie stało... . Ja mam nadzieję, mimo że nie używam (może kiedyś będzie nadmiar kasy i będę miał wszystko co chce - Amiga, Atari etc.), to że kasa z tej sprzedaży pójdzie na ulepszanie markowego spadkobiercy naszej legendy (stery, jakiś port exlusive czy coś). Życzę tego użytkownikom AUOS 4.x obecnym i przyszłym.
[#24] Re: Pluszowe piłki Boingball

@pini, post #22

najzwyklejsze gadzety, ktorych pelno na swiecie.

no to fajnie, oddajmy cesarzowi co cesarskie a gadzety gadzeciarzom, i juz kazdy wie o co chodzi.
[#25] Re: Pluszowe piłki Boingball

@Valwit, post #21

No i stad ta cena. Jest nawet strona producenta w necie... Jak napisal autor pomyslu (nie jest nim Hyperion),
zamowiono mala ilosc bo w Chinach trzeba by bylo zamowic w tysiacach. Zostala wiec rzemieslnicza robota na miejscu.
A Hyperion pewnie ma z tego kilka euro za licencje.
[#26] Re: Pluszowe piłki Boingball

@Ender, post #23

Naprawde myslisz, ze przy tak malym rynku mozna mowic o jakis przeplywach finasowych z gadzetow na developerke? Moze te pare groszy spowoduje, ze Ben Hermans akurat tego dnia zje dobry obiad i nie zamknie calego kramu? Jego prawo, kupil, robi co chce. Ja mam nadzieje, ze jak najdluzej bedzie to znaczylo rozwoj AOSu.
[#27] Re: Pluszowe piłki Boingball

@wawrzon, post #18

motyla pewno za trudno byloby uszyc
Tak się składa że uszyć ładną kulistą piłkę jest dużo trudniej niż płaskiego motyla.

amiga to moze jest kultowa. na szczescie te wszystkie pilki, naklejki i inne duperele nie maja na to zadnego wplywu
Pomyliłeś przyczynę i skutek - są gadżety bo jest kult a nie na odwrót.
Myślę też że nikt na tym nie zarobi kroci, chodzi o to żeby się kręciło, żeby podtrzymywać atmosferę.

Osobiście nie miałbym nic przeciwko ładnie wykonanemu motylowi MOSa, na pewno nie wywołało by to
u mnie reakcji prześmiewczej i złośliwości, na przykład takiej jak u pewnego pana, który nie zasługuje
na choćby jedną literę swojego pseudonimu... ()
[#28] Re: Pluszowe piłki Boingball

@pini, post #26

Już Wespazjan zauważył, że pieniądz nie śmierdzi.
Jak tylko wypuszczą ten środek na krety, to (o ile będzie skuteczny) na pewno się skuszę.
[#29] Re: Pluszowe piłki Boingball

@Radek_Cz, post #27

Motyle Morpho można spokojnie kupić, nie trzeba nic szyć. Podtrzymywanie atmosfery jak rozumiem zaczęło się w momencie wypuszczenia amiskarpetek.... to ja już wolałem czasy Commodore, które przy fatalnym marketingu jakby bardziej skupiało się na produkcji komputerów i oprogramowania dla nich.
[#30] Re: Pluszowe piłki Boingball

@wali7, post #29

Podtrzymywanie atmosfery jak rozumiem zaczęło się w momencie wypuszczenia amiskarpetek....J


No wybacz poturlalem sie ze smiechu wiesz atmosfera...... skarpetki a juz jak mi sie dowcip o skrpetkach stojacych pod kaloryferem przypomnial
A powazniej Panowie i Panie czy jest sens z takiej wiadomosci robic kolejny brednioserial? Ot zwykla promocja dla gadzetomaniaków jakich wiele.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem