Komentowana treść: BigFoot o postępie prac nad MorphOS 3.2
[#31] Re: BigFoot o postępie prac nad MorphOS 3.2

@madman15, post #30

a moze warto stworzyc dla MOSa jakiegos wrappera ktory pozwoliby korzystac ze sterownikow binarnych z macOS lub linux'a, i nie tylko do grafiki ?
[#32] Re: BigFoot o postępie prac nad MorphOS 3.2

@madman15, post #30

Nie:

http://everymac.com/systems/apple/ibook/specs/ibook_g4_1.33_12.html
[#33] Re: BigFoot o postępie prac nad MorphOS 3.2

@Sventevith, post #32

Fakt, patrzyłem na Powerbooki, sorry :<
[#34] Re: BigFoot o postępie prac nad MorphOS 3.2

@madman15, post #33

Spoko też to znalazłem jakoś później. Za pierwszym razem mi wyszło że wszystkie 12'' są na nVidii.

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2013 19:08:10 przez Sventevith
[#35] Re: BigFoot o postępie prac nad MorphOS 3.2

@Benedykt Dziubałtowski, post #14

Jasne że to używalna maszyna
Przecież tak naprawdę wszystko zależy od tego czego się potrzebuje kompa. Ja do Dreamweaver'a czy PS potrzebuję i odpalam lapka na windozie, do codziennych zajęć stopniowo coraz częściej w zupełności wystarcza mi MDD z MorphoOSem (net, muza, filmy). Taki stan rzeczy nie potrwa wiecznie, zresztą już planuję zaopatrzyć się w dysk dodatkowy i zainstalować macoxa żeby mieć większą swobodę działania, bo zwyczajnie lubię pracować na tej maszynie, lubie jej design i nawet uspakajający szum Pozniej zapewne przyjdzie czas na G5 jeśli uda się coś fajnego złapać. Ale póki co licencja Oby panowie nagle nie zaniechali pracy nad systemem, to nie byłoby fajne
[#36] Re: BigFoot o postępie prac nad MorphOS 3.2

@deez, post #10

Jesteś zadowolony z zakupu ?
Maszyna chodzi jak trzeba ? :D
[#37] Re: BigFoot o postępie prac nad MorphOS 3.2
Da się wsadzić SSD do iBooka ?
[#38] Re: BigFoot o postępie prac nad MorphOS 3.2

@Sventevith, post #37

Powinno się dać, na Alleszrocie jest dostępny Transcend SSD PATA o pojemności 32, 64 i 128GB

Edyta:
link

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2013 16:42:48 przez waldiamiga
[#39] Re: BigFoot o postępie prac nad MorphOS 3.2

@waldiamiga, post #38

Ta tylko rozebrania Ibooka to jest hardkor ....
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem