Komentowana treść: Strife dla Amigi klasycznej
[#1] Re: Strife dla Amigi klasycznej
przydałby się jakiś filmik z yt
[#2] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@PrzemasIII, post #1

Tu jest wątek poświęcony tej grze i są też filmiki.
[#3] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@PopoCop, post #2

Fajny tytuł- ściągam, sprawdzam :)
[#4] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@BULI, post #3

Gdzie można złowić plik WAD do tej gry?
[#5] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@Grisza, post #4

TUTAJ

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2013 11:10:42 przez michalmarek77
[#6] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@michalmarek77, post #5

Dzięki:D
[#7] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@BULI, post #3

U mnie na 060 80Mhz chodzi bardzo płynnie,troche długo się wgrywa,ale nie mam FastATy.
[#8] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@Grisza, post #7

ale nie mam FastATy

użyj partycji z np PFS i daj dla niej addbuffers 600, ewentualnie dla FFS daj buffor około 3000
[#9] Re: Strife dla Amigi klasycznej
podobno świetna gra OK
[#10] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@BULI, post #8

Na drugiej Ami z fastata i szybkim dyskiem jest spoko dalem 4000 buforów i smiga na 060 66.Czekamy na wersje pod karty graficzne.OK
[#11] Re: Strife dla Amigi klasycznej
Brawo dla tego Pana.OK Ściągnałem, odpaliłem na 060/50Mhz - działa bardzo dobrze. :)
[#12] Re: Strife dla Amigi klasycznej
Na Apollo 040/40 MHz działa z prędkością DoomaII.
Spokojnie można grać na pełnym oknie :)
[#13] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@Andrzej Drozd, post #12

Na Apollo 040/40 MHz działa z prędkością DoomaII.

Czyli z jaką?
[#14] Re: Strife dla Amigi klasycznej
bardzo dobry news dla graczy :)
[#15] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@GumBoy, post #13

Czyli z jaką?

Doom 2 np. odpalony na porcie ADoom68k, chodzi nieco wolniej od Doom1, na tym samym porcie. Jutro wrzucę film na YT, to sobie zobaczysz :)
[#16] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@Andrzej Drozd, post #15

A nie możesz napisać ile FPS?
Bo "nieco wolniej niż Doom1" nic mi nie mówi. Nigdy nie grałem w nic na Apollo.
[#17] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@GumBoy, post #16

I to jest zła wiadomość dla posiadaczy procków 030, zwłaszcza tych bez FPU. Jeszcze nie testowałem, ale podejżewam że moja ACA będzie robić fotki,,,,,
[#18] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@Wojox, post #17

Było gdzieś info, że na 030 pójdzie, ale pewnie trzeba będzie zmniejszyć mocno okno.
[#19] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@GumBoy, post #16

Nawet nie sprawdziłem czy Strife ma możliwość -fps. Ogólnie gra przycina na oko, do coś około 10 klatek, może mniej (wysokie sufity), a miejscami hula na około 15 lub więcej. To tak na moje oko. Tak czy inaczej działa podobnie jak Doom II. Sprawdź sam jak działa na filmie.
Film zrobiony na szybko i coś nawet na nim widać :)

http://youtu.be/ynspB0IhfmQ
[#20] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@Andrzej Drozd, post #19

Jezu, ludzie. Nauczcie się wstawiać linki!
[#21] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@Andrzej Drozd, post #19

Kiepsko dziala. Żal oczu. Sztuka dla sztuki.
[#22] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@michalmarek77, post #21

Eee tam Mario marudzisz:D na 060 jest dużo lepiej i nie ma zacięć spokojnie można grać a,to wersja AGA.Autor obiecuje wersję na gfx trzymamy kciuki i dziękujemy.OK
[#23] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@Grisza, post #22

Na 60 moze i lepiej, ja odnioslem sie do tego co pokazal Andrzej na filmiku. Wg mnie granie z tak czesto zmienna animacja /spadki/ na dluzsza mete jest bez sensu. Granie w takie gry ponizej 25 fps to meczarnia. Glownie dla oczu i blednika :)
[#24] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@michalmarek77, post #23

Na mojej konfiguracji A4000 060/60mhz wręcz lata nawet na otwartych przestrzeniach.

Adoom mógłby tak chodzić.
[#25] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@Andrzej Drozd, post #19

Dzięki. 10-15 FPS to bieda straszna. Kiedyś przechodziłem dooma na 020 + FAST, ale wtedy byłem hardkorem.
[#26] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@Deftronic/..., post #20

Jezu, ludzie. Nauczcie się wstawiać linki!

Taaa, jeszcze może jaśnie wielmożnemu panu buzię wytrzyć po obiadku i plecki wymasować? :P
Po kilku ruchach myszą i "kopiuj/wklej", ręka cię nie zaboli :P
[#27] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@michalmarek77, post #21

Żal oczu

A dlaczego? A jak niby grali pierwsi pecetowcy na swoich 386/486? Nie pamiętacie już jak wam się ciął Doom II i Tombraider? :)

Ja już jakoś w 1997/1998 na swoim Apollo 040/40 MHz (mam tą kartę do dziś) mogłęm zagrać w Dooma1, Dooma2 (który składa się z kilku części), a później w Heretica i Hexena. Strife jest dodatkiem do tych gier i działa całkiem przyzwoicie, a po zmniejszeniu okna (czego nie pokazałem), działa dobrze.
Najszybciej z tej całej serii działa Doom 1, na porcie ADoom.
Szkoda że kolegę ominęły te niesamowite czasy z mocniejszymi kartami w Amidze w latach 90-tych, a bazowanie na wiedzy z A500, tutaj po prostu nie pasuje. To tak jakby koledze ukradziono coś z dzieciństwa. :D

Uważam że Strife można jeszcze spokojnie zoptymalizować i poczekajmy na kolejne wersje. :)
[#28] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@Andrzej Drozd, post #26

Po kilku ruchach myszą i "kopiuj/wklej", ręka cię nie zaboli


Jak się ma mysz do dyspozycji to i owszem. A co jak przeglądasz forum na sprzęcie który myszy nie ma Panie Mądry? :) O tym już nie pomyślał. Po to chyba jest ta funkcja/ikona, nie?
[#29] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@Deftronic/..., post #28

A...to bardzo przepraszam wszystkich ajfonowców i tableciarzy używających systemów w których nie ma paste/copy. Za nim doprosicie się o tą funkcjonalność twórców systemów mobilnych, to następne linki wyślę w wersji "podaj/zamieć/poodkurzaj". :D

Uwaga, próba generalna :) - link
[#30] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@Andrzej Drozd, post #29

Te funkcje są, tylko ciężko się z nich korzysta. Po prostu. Nie ma tu złośliwości. Ułatwiajmy sobie życie a będzie bardziej pozytywnie. ;)

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2013 15:03:41 przez Deftronic/...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem