Komentowana treść: Zmiany personalne
[#1] Re: Zmiany personalne
Jaki by nie był, chwała mu za to co zrobił dla portalu! I tyle w tym temacie.
[#2] Re: Zmiany personalne
Miłego wypoczynku OK
[#3] Re: Zmiany personalne
Benek - dzięki za wysiłek i trud który do tej pory włożyłeś...
[#4] Re: Zmiany personalne
no to przecież było zapowiedziane, że Benedykt ma odejść i mają kogoś nowego wybrać
[#5] Re: Zmiany personalne

@Mayolika, post #1

Ech, Darek Darek - z kim teraz będę prowadził wojenki?
Chociaż on na TC zaglądał i pilnował Exodusa...
[#6] Re: Zmiany personalne
czas juz byl najwyzszy. mam nadzieje ze to wszytskim na dobre wyjdzie.
[#7] Re: Zmiany personalne
Foch za bana?
[#8] Re: Zmiany personalne
sezonowcy
[#9] Re: Zmiany personalne
Za klasykiem: Praw­dzi­wego mężczyznę poz­na­je się nie po tym, jak zaczy­na, ale jak kończy.
[#10] Re: Zmiany personalne

@kjb666, post #7

Nie śledziłem wątku, w którym dostał bana. Naprawdę?
[#11] Re: Zmiany personalne

@WojT_GL, post #10

Sie nie czyta brednioseriali, to sie nie jest na czasie :P
[#12] Re: Zmiany personalne
odszedł król niech żyje król lol
[#13] Re: Zmiany personalne

@kjb666, post #11

ja nie czytam, to też nie wiem. siedzi, pije i chrupki Ale tutaj mamy przykład, w jaki sposób bany doprowadzają do rozpadu środowiska Amigowców... Wyniszczamy się wzajemnie, to przykre.
BTW, mogliście mnie też wziąć do redakcji. Mielibyście na czas tematy o nowych trackach na amigaremix, i każdy by wiedział, że szykuje się nowa oficjalna część gry-ikony amigowości... siedzi, pije i chrupki
[#14] Re: Zmiany personalne

@snajper, post #13

Jesli ktos zachowuje sie nieodpowiednio to dostaje bana i to jest jego wina.
O rozpadzie srodowiska Amigowcow nie ma mowy.
Jakos inne osoby tez dostaja bana i jednak wracaja , a nie od razu kasuja konto na portalu.
[#15] Re: Zmiany personalne

@pampers, post #9

Z ust mi to wyjąłeś.

Najlepszego dla nowych moderatorów! jupi!
[#16] Re: Zmiany personalne
Ja tam myślę że Benedykt jeszcze tutaj wróci ... no chyba że pójdzie do portalu Szamana.
[#17] Re: Zmiany personalne
Konta likwidować nie musiał. Można po prostu przestać się angażować w tworzenie portalu i być normalnym użytkownikiem.
[#18] Re: Zmiany personalne

@MDW, post #17

Benek, Benek...Chociaż się osobiście nie znalismy, dzięki Ci za wkład. Artykuły i komentaże Benedykta zawsze dużo wnosiły do tematu, może czasami za "dużo" i to skutek całego tego zamieszania. Lepiej nie być Don Kichotem i czasami odpóścić kolejny wiatrak. Wiem że lepiej się żyje, jak się układa w grupie. Pozdrawiam Benka i życzę lepszego kontaktu z ludźmi w przyszłości.OK
[#19] Re: Zmiany personalne
trochę to smutne ze względu na olbrzymi wkład jaki wniósł Benedykt dla tego portalu.
[#20] Re: Zmiany personalne

@Norbert, post #14

taki Hołdys na ten przykład nie wrócił, chociaż ban mu dawno już minął, i patrząc na podpis to nie ma zamiaru. Ziarnko do ziarnka...
[#21] Re: Zmiany personalne

@snajper, post #20

Jeszcze wrócą pomysł Może już, może zaraz pomysł
[#22] Re: Zmiany personalne

@snajper, post #20

Niestety, nie minął. Za każde założone po przyznanym banie konto-klon (a było ich kilkanaście) zgodnie z regulaminem ban został przedłużony. Na powrót Hołdysa przyjdzie nam więc jeszcze trochę poczekać.
[#23] Re: Zmiany personalne

@MDW, post #17

Zgadzam się - to jest chyba najwłaściwsza metoda.
Mi osobiście ostatnie osobiste wycieczki minionego już redaktora nie przypadły do gustu. Zero samokrytycyzmu i brak chęci dialogu to są cechy, które dyskwalifikują osobę z podobnych funkcji.
Ogólnie szkoda bo wiele wniósł do portalu, nawet ciekawie pisał, tylko chyba zbyt wysokie mniemanie o sobie dało górę...
A nowym chłopakom życzę powodzenia :)
[#24] Re: Zmiany personalne
Szkoda Benia, odwalił kaaaawaał wielkiej roboty...
Gratuluje Artiemu i Altowi...
[#25] Re: Zmiany personalne

@snajper, post #13

mogliście mnie też wziąć do redakcji


jak recedent wypije za duzo wina mszalnego
[#26] Re: Zmiany personalne
To jest wlasnie to polskie piekielko, bo po co jakies komentarze o "mezczyznach" itp. Uszanowac decyzje i pamietac co dobre, a nie na koniec jeszcze glupie uszczypliwosci etc.
[#27] Re: Zmiany personalne

@Mufa, post #16

Conajmniej już teraz czyta jakie wrażenie odniósł.
W razie czego Benek, się użyje TOR'a, prawda?

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2013 02:13:50 przez Lucas
[#28] Re: Zmiany personalne

@snajper, post #13

Bany prowadzą do zniszczenia każdego portalu-forum.. Kwestia czasu. Na miejsce zdolnych i pracowitych przyjdą miernoty.. Siedzę w necie od 91r i się już naoglądałem forów list dyskusyjnych itp, na których został menel robiący za moderatora i kilku przygłupów liżących mu 4 litery..

Gorszy pieniądz wypiera lepszy i tak jest ze wszystkim, zwłaszcza w naszym pięknym kraju urodzonych niewolników i nawiedzonych służbistów..
[#29] Re: Zmiany personalne

@C2H5OH-bis, post #28

otóż to. siedzi, pije i chrupki I, jak widać po wypowiedzi recedenta, to zniszczenie postępuje w trybie lawinowym. W takiej sytuacji należałoby sobie postawić filozoficzne pytanie: czy na Hołdysa po minięciu bana będzie jeszcze miał kto i gdzie czekać (żeby nie było - to pytanie wbrew pozorom odnosi się do ogółu forów i systemu na nich stosowanego, a osoba wymieniona występuje tu symbolicznie w roli ofiary lawiny banów zainicjowanej przez mający decydujące słowo bezduszny system)?... No, ale to nie mój problem. Daję temat do rozmyślań na niedzielę.
[#30] Re: Zmiany personalne

@snajper, post #29

Ale o co chodzi? Rejestrując się na forum użytkownik Hołdys zaakceptował regulamin i zobowiązał się do jego przestrzegania. Jeśli go złamał (i to nie po raz pierwszy) i po otrzymanej karze administracyjnej zamiast przyjąć ją z pokorą zaczął wariować, atakować redakcję na różne, nie do końca wybredne sposoby, a w końcu założył kilkanaście fikcyjnych kont i spamował forum, gadacza i komentarze pod newsami to warto się zastanowić czy jest na kogo czekać.

@C2H5OH-bis: Rozumiem, że obserwujesz tę tendencję na naszym portalu? W sumie istnieje już chwilę, bo od 2000 roku. Czy w związku z tym utrzymujesz, że administracja PPA to również - jak to ująłeś - "menele", a użytkownicy to "przygłupy liżące im 4 litery"? Pragnę tylko przypomnieć, że - zgodnie z tym co sam mówisz - sam się do tych użytkowników zaliczasz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem