Komentowana treść: Zmiany personalne
[#31] Re: Zmiany personalne

@snajper, post #29

Czas pokaże. Przecież nie od wczoraj wiadomo, że gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie i bez flaszki ciężko dojść do porozumienia. Ja dołączyłem do PPA (zarejestrowałem się) kilka tygodni temu i jedynym powodem była chęć uruchomienia mojego starego komputera (A1200) a co za tym idzie konieczność zwrócenia się o pomoc "znawców tematu". Przed rejestracją zaglądałem tu dosyć często i mierną frajdę sprawiało czytanie komentarzy MOSowców, AOSowców, Arosowców (i innych) obrzucających się gównem. W takich przypadkach (trolowania) nie ma chyba lepszego sposobu niż "banowanie" (przecież jest dział do takich wątków). Szkoda tylko, że czasem dotyczyło to też osób które potrafią (co udowodniły) zachowywać się zupełnie inaczej.
[#32] Re: Zmiany personalne

@recedent, post #30

no dobra, ale zaznaczyłem chyba, że w tym miejscu nie chodzi mi konkretnie o Hołdysa. Mój przedpiśca stwierdził, że niejedno forum już w życiu widział, które w końcu legło w gruzach wskutek takich banowych operacji - nie wnikając już w to, czy winny sam sobie był użytkownik przez swoje zachowanie, czy co innego. Toteż warto się zastanowić, czy nie istnieje inny sposób "robienia porządku", niż łopatą przez łeb żeby się delikwent uciszył. Ktoś kiedyś może taki sposób w końcu wymyśli. Albo może należałoby pójść w drugą stronę, by dotrzeć do samego źródła "nieregulaminowych" zachowań i to źródło wyeliminować z trzewi ludzkości... A wówczas staniemy się podobni do szarych, beznamiętnych ufoków... siedzi, pije i chrupki
[#33] Re: Zmiany personalne

@recedent, post #30

Otóż ja mówiłem o swoich obserwacjach, podobnie jak niedawno Benedykt, tak ja wycofałem się z kilku miejsc, przepowiadając im niejako przyszłość. To że z PPA nie uciekłem, ani nie zostałem wyrzucony, dobrze świadczy o administracji.. Oprócz regulaminów powinno się brać pod uwagę pewne aspekty życiowe, bo działanie sztywne w/g schematów nie zawsze gwarantuje powodzenie.

Z drugiej strony, aby zapanować nad chaosem, czasem potrzebne jest użycie siły.. Nie znam akt sprawy, ale widać że straciliśmy, coś kosztem czegoś. Nie jestem właścicielem portalu, ostatecznie on może zrobić z nim co zechce. Już na pewno nie mam zamiaru obrażać, bo istnienia meneli na tym portalu nie stwierdziłem.
[#34] Re: Zmiany personalne

@Tom Rain, post #23

tylko chyba zbyt wysokie mniemanie o sobie dało górę...


Dokladnie takie samo wrazenie odnioslem. Slowo "skromnosc" nie istnialo w jego slowniku. Czesto odnosil sie do innych uzytkownikow na zasadzie: `ja jestem lepszy, a ty gorszy jesli to przyjmniesz do wiadomosci wtedy ewentualnie moge z toba porozmawiac.` Zachowywal sie jakby wszystkie madrosci zjadl, a raczej wiedzy technicznej szczegolnej to on nie posiadal. Notoryczne chamskie i nieprzemyslane odpowiedzi sprawialy, ze zwyczajnie ten czlowiek nie nadawal sie na moderatora. Ja osobiscie tesknic nie bede za takim moderatorem. Mimo wszystko zycze mu wszystkiego dobrego.

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2013 19:47:06 przez sordan
[#35] Re: Zmiany personalne
Dzięki za poświęcony czas i pracę włożoną dla środowiska związanego z amigą
[#36] Re: Zmiany personalne

@sordan, post #34

Zaraz chamstwo... Niektórzy ludzie sukcesu są przy okazji oryginałami..

No i czy każdy musi być koniecznie skromny i mieć łatwy charakter?
[#37] Re: Zmiany personalne

@C2H5OH-bis, post #36

Niektórzy ludzie sukcesu są przy okazji oryginałami


W czym? Bo te cechy charakteru opisane wyżej nie są zbyt oryginalne :P
[#38] Re: Zmiany personalne
Bardzo dobrze i najwyższy czas, tyle złego dla środowiska amigowskiego w Polsce to mało kto zrobił niż niejaki Dzibałtowski, tropił i gonił kolesi co wspaniałą pracę robią produkując EXEki, a do tego będąc tzw. moderatorem leczył kompleksy banując kogo popadnie. Teraz PPA odżyje, jeszcze tylko dwóch podobnych hamulcowych, niszczących nasze niewielkie amigowe struktury odejdzie w niebyt, a retro AMIGA w Polsce się odrodzi.
[#39] Re: Zmiany personalne

@pinior, post #38

Dotychczas nie odrodziła się z powodu trzech osób? Jo cie prosza...
[#40] Re: Zmiany personalne

@kjb666, post #39

Bo to są osoby Wielkiej Mocy cool Smiech
[#41] Re: Zmiany personalne
_arti, altcomputing - wszystkiego najlepszego na nowej drodze ;) OK
[#42] Re: Zmiany personalne

@(V)(I)mothe(P), post #41

Dziwnie zabrzmiało... Przecież się nie żenią ze sobą
[#43] Re: Zmiany personalne

@ruff500, post #42

Hehe, noo nie żenimy się ze sobą (oboje już zajęci :P ), niemniej jednak dzięki ;)
[#44] Re: Zmiany personalne

@recedent, post #40

Jeszcze zapłaczecie za benkiem pomysł
[#45] Re: Zmiany personalne
Benek odwalił kawał dobrej roboty jeśli chodzi o wywiady i recenzje (Monster- polecam- oczywiście nie każdemu musi się to podobać).
Zrobił ogromy postęp w kwestii wiedzy o AMI sprzęcie (fajne artykuły o Zorro i PCI).
Dokonał czegoś konkretnego w Amosie na naprawdę przyzwoitym poziomie, a to jego 1-wsza produkcja (czy ostatnia?).

Co do adminowania to zgadzam się (z większością wypowiedzi?), do tego chyba jednak się nie nadawał.

Mam nadzieję, że z uczestnictwa w życiu forum nie zrezygnuje.
[#46] Re: Zmiany personalne
Nie będę wnikał co i jak, szkoda że zlikwidował swoje konto na PPA. Benek, do zobaczyska na AmiMajówce.

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2013 16:42:17 przez waldiamiga
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem