Komentowana treść: Encore Games na Polygamii
[#31] Re: Encore Games na Polygamii

@MDW, post #30

Musashi ze Świdnicy - mojego rodzinnego miasta :)
Podobnie jak Zajc/UNION czy HiRes/UNION. Swoją drogą Hires pracuje teraz w chyba - o ile dobrze wiem - w TVP albo jakiejś agencji, która robi dla TVP...
http://www.youtube.com/watch?v=4HcpXYHKHho
http://www.behance.net/gallery/DemoREEL2013/9806513

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2013 14:53:41 przez Drakon
[#32] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#33] Re: Encore Games na Polygamii
Świetny wywiad! Nawet, bez zbytniej wazeliny, znając nieco historię encore :) zawsze piknie się czyta wypowiedzi MDW - bije z nich taka naturalna szczerość, i po prostu, a może aż - MDW pisze "jak jest". Do tego zerknięcie na parę rzeczy "od kuchni", pomysłów weryfikowanych przez czas, myślenia o świecie etc. jest zaiste interesujące.
Szacun i respekt, jak zawsze zresztą OK
Powodzenia w realizowaniu się, zarówno na łonie cybernetycznego manipułu ;) jak i w tzw. życiu i wszelkich jego inkarnacjach :)

:)
[#34] Re: Encore Games na Polygamii

@rolpho / D6, post #33

Jak zawsze w bardzo miły sposób przesadzasz. :) Ja generalnie dużo bym chciał, sporo robię ale rezultaty są bardzo słabe albo wręcz żadne. Niestety ciągle cierpię na koszmarny brak czasu spowodowany życiem (wynika z tego, że gdybym nie żył to miałbym kupę czasu). Czasem coś co normalnie powinno zająć 3-4 godziny mi zajmuje na przykład 4 tygodnie. Nawet już sobie to obmyślę idąc z pracy do domu, zapiszę na urządzeniu mobilnym jak to ma być zrobione. Niestety nie mam kiedy usiąść i zaimplementować to. Jeżeli jestem dostępny w sieci i jakoś tam śledzę interesujące mnie nowinki, fora to w 90% dzięki urządzeniom mobilnym. Jak siadam przed sprzętem stacjonarnym to już faktycznie do klepania kodu albo używania programu graficznego. U mnie era "post-PC" przyszła już dawno temu i to trochę z przymusu. Mam sporo momentów w ciągu dnia w których robię coś nieskomplikowanego, przemieszczam się ale jednocześnie mogę czegoś słuchać, oglądać, czytać, czasem coś tam machnąć palcem. Stąd pewnie tak bardzo lubię podcasty, vlogi, RSSy, Twittera (Facebooka znacznie mniej).

A jak już wspomniałem o podcastach to chcę wyrazić wielkie ubolewanie z tego powodu, że nie ma żadnego polskiego amigowego podcastu. Byłbym wniebowzięty gdyby 2-3 osoby coś takiego prowadziły. Niech nawet będą z różnych obozów. To byłoby nawet lepiej, bo mielibyśmy gadki na temat różnych amigowych rozwiązań. Czasem może małą sprzeczkę. ;)

Jak zwykle zjechałem z tematu. Ja chyba powinienem klepać jakiś niepubliczny blog. Wypisałbym się tam i potem nie wpadałbym w ten koszmarny rozgałęziony słowotok brudzący wątek w którym chcę się wypowiedzieć. :)

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2013 08:17:51 przez MDW
[#35] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#36] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#37] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#38] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#39] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#40] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#41] Re: Encore Games na Polygamii

@Deftronic/..., post #27

a z skad byl Freezers ? tj. Bethoven, Sputnik, Grid, Freeman. Oni jeszcze zyja ? :)
[#42] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem