Komentowana treść: Technoquiz o Amidze
[#1] Re: Technoquiz o Amidze
9/10, poległem na pytaniu "Jedna z tych kultowych polskich płyt powstała dzięki Amidze. Która? "
No cóż, jak ktoś nie słuchał/nie słucha/nie będzie słuchał hiphopu to będzie miał prawdopodobnie problem.
[#2] Re: Technoquiz o Amidze
Widać nie jestem prawdziwym amigowcem, bo o albumach muzycznych musiałem poszukać ;)

@up - widać nie ja jeden, hehe

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2013 20:45:22 przez abcdef
[#3] Re: Technoquiz o Amidze

@waldiamiga, post #1

E tam. Ja nie słucham, ale wiedzialem.
[#4] Re: Technoquiz o Amidze

@recedent, post #3

Ja słucham i wiedziałem, natomiast poległem na podchwytliwym pytaniu o utwory B52. 9/10
[#5] Re: Technoquiz o Amidze

@Mayolika, post #4

10/10 w jednym na czuja.

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2013 21:35:05 przez Ender
[#6] Re: Technoquiz o Amidze

@waldiamiga, post #1

9/10 w tym samym :)
[#7] Re: Technoquiz o Amidze

@Mayolika, post #4

Nie czytało się wywiadu z Hayniem, to się nie wie...

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2013 21:44:17 przez recedent
[#8] Re: Technoquiz o Amidze

@recedent, post #3

Wahałem się przy tym samym, ale udało się ustrzelić 10/10 :D

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2013 22:19:54 przez mikser
[#9] Re: Technoquiz o Amidze

@recedent, post #3

Dlatego napisalem prawdopodobnie:)
[#10] Re: Technoquiz o Amidze
0/0. Sprawdzę innym razem :P
[#11] Re: Technoquiz o Amidze
9/10 źle zrozumiałem pytanie o czasopisma Amigowe Ale też nigdy nie kupowałem żadnej prasy Amigowej.
[#12] Re: Technoquiz o Amidze

@Mayolika, post #4

Ja tak samo, słuchałem i wiedziałem o A500 Magika a poległem również na podchwytliwym - czyli 9/10
[#13] Re: Technoquiz o Amidze
tez 9/10
[#14] Re: Technoquiz o Amidze
10/10 o Magiku to już w latach 90-tych wiedziałem. Sie jeszcze na hip hopa za łapałem
A reszta to banał.
[#15] Re: Technoquiz o Amidze

@TomK, post #14

Dokładnie , pytania banalne dla aktywnych Amigowców. Jedyne trudniejsze to te dotyczące B52 czy płyty Kaliber 44. Nie każdy mógł to wiedzieć. Z tym że jak ktoś siedzi już trochę lat w Amidze, poczytał trochę wywiadów, zna w miarę historię to powinien dać radę bez problemu rozwiązać. U mnie w pełni świadome 10/10.
[#16] Re: Technoquiz o Amidze

@Deftronic/..., post #15

Płyty nie znałem, a o tych utworach słyszę po raz pierwszy. Wydawało mi się, że skoro w A1000 jest odcisk łapy Mitchy'ego, to z pozostałymi modelami tez tak było. No cóż, nie wiedziałem...
[#17] Re: Technoquiz o Amidze
10/10 ale dwa razy strzelałem - pytanie dot. podpisów na płytach głównych i odnośnie polskiego albumu.
[#18] Re: Technoquiz o Amidze

@waldiamiga, post #1

Też poległem na tym pytaniu :P
[#19] Re: Technoquiz o Amidze

@_arti, post #17

Źle strzeliłem w tych pytaniach co Arti. :)
[#20] Re: Technoquiz o Amidze

@ZbyniuR, post #19

10/10, chociaz przy tych plytach to strzelalem.
[#21] Re: Technoquiz o Amidze
Zabrakło fundamentalnego pytania: Co to jest Amiga?
[#22] Re: Technoquiz o Amidze

@waldiamiga, post #1

Ja też pomysł Dałem Myslowic
[#23] Re: Technoquiz o Amidze

@ede, post #12

Dokładnie tak samo. Co prawda Hip-Hop to nie moja muza, ale K44 się nawet w swoim czasie słuchało (z kasety w maluchu (Fiat 126p) Ojca :) )
Ale jak mogłem pomylić K44 z Paktofoniką (płyta Kinematografia)- aj umysł płata figle

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2013 15:31:25 przez BULI
[#24] Re: Technoquiz o Amidze

@parallax, post #22

Wychodzi na to że pytanie o Kaliber najtrudniejsze. W sumie fakt. Trzeba interesować się muzą, a konkretnie Kalibrem.
[#25] Re: Technoquiz o Amidze

@Deftronic/..., post #24

Kiedyś gdzieś czytałem o tym, że coś tam na Amidze działali, ale nie skojarzyłem tej nazwy z kalibrem pomysł Kalibrem się nie interesuję jak i tymi klimatami OK
[#26] Re: Technoquiz o Amidze

@BULI, post #23

Pamiętałem że Amisia 500 pomagała w tzw. twórczości poezji śpiewanej ale nic więcej, o B52 wiedziałem podobnie jak o odcisku Mitchego w A1000.
[#27] Re: Technoquiz o Amidze

@waldiamiga, post #1

No i ja poległem na tym pytaniu ha, ha. A swoją drogą fajnie jak ktoś publicznie wspomina nasz komputerek.
[#28] Re: Technoquiz o Amidze

@recedent, post #7

Na PPA również jest o tym wzmianka: KLIK.


10/10 :)
[#29] Re: Technoquiz o Amidze

@posylus, post #27

ja poleglem na pytaniu o utwory. B52 kojarzylo mi sie raczej z ostatnim abdykujacym za zywota papiezem
[#30] Re: Technoquiz o Amidze

@sigma2pi, post #29

A mi z bombowcem, ale zaryzykowałem i zgadłem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem