Komentowana treść: Zdjęcia z AmiWest 2013
[#31] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013
to chyba najnudniejsze copy party na świecie, kiedyś z okrzykami dezaprobaty witano produkcje robione na demo makerach, a tu nawet na to się nie wysilili, wszystkie intra zrobione w powerpoincie ;)

A tak zupełnie serio, fajnie było pooglądać materiały na YT, tacy ludzie jak Beth Richard zapewniali Amidze multimedialność. Ciekawy wątek rywalizacji Amiga CD32 vs Philips CD-I.
[#32] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@Radek_Cz, post #27

Ja ciągle tragiczną jakość filmów odbieram tak samo - nic nie widać. Można było je zrobić chociaż w 480p - myślę, że z materiałem w pełnym PAL/NTSC Video Toaster sobie spokojnie radzi. Chętnie bym sobie obejrzał w wolnej chwili co tam słychać na czerwonym froncie - niestety, to co jest na youtube całkowicie mnie odrzuca.
[#33] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013
Średnia wieku jest porażająca. :) Jednak moim zdaniem ta grupa ludzi zupełnie nie jest reprezentatywną próbką amigowego środowiska. Tutaj przecież jest zupełnie inaczej. Może nie jesteśmy dwunastolatkami ale jednak prawie wszyscy mamy dwójkę albo trójkę na początku wieku. Nawet ja się jeszcze (ledwo ale jednak) łapię na trójkę. Na na tych fotkach to prawie wszyscy mają piątkę albo szóstkę.
[#34] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@MDW, post #33

To taka prowokacja pomysł Razem z tymi zdjęciami nie kolorowymi i filmem w Super-HiRes Laced Full HDDOK
[#35] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@parallax, post #34

A zdjęcia są bardzo ładne - podobają mi się pomysł OK
[#36] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@gorzyga, post #35

Mi teżOK Są takie retropomysł To jest swego rodzaju nawiązanie do klasycznych AmigOK A nowa Amiga już niebawemOK
[#37] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@MDW, post #33

ale jednak prawie wszyscy mamy dwójkę albo trójkę na początku wieku

U mnie czwórka z przodu ryczy... płacz
[#38] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@stachu100, post #37

Nie przejmuj się Stachu u mnie też :D
[#39] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@parallax, post #36

Wtedy włączą kolor? ;)
[#40] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@pekdar, post #39

Koloru ni ma bo plamy wątrobowe by po oczach waliły za bardzo.
[#41] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@stachu100, post #2

A ja tak :) link

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2013 17:56:09 przez Dorian3d
[#42] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@pekdar, post #39

i w super HDOK
[#43] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@jarob, post #38

jarob, stachu100:
Ja za rok dołączę do Waszego klubu. Ale tylko ciałem. Duchem mam ciągle kilkanaście lat. Poza tym 40 lat ma się tylko w systemie dziesiętnym. Wystarczy się przerzucić na system szesnastkowy i już ma się 28 lat. :)

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2013 21:47:10 przez MDW
[#44] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@MDW, post #43

Czy jakoś próbujecie "zatrzymać" młodość ? siłka, basen, chirurg plastyczny ? Czujecie jak upływa czas, a świadomość zbliżającego się końca zaczyna pokazywać złowrogie kły ?
[#45] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@lda, post #44

Tak. Mi stuknie 40 dychy na dniach, ale czuję się młodo. Przede wszystkim nie słucham wiadomości i nie interesuję się polityką poza okresem wyborów. Unikam znajomości z ludźmi "toksycznymi", szukam pozytywów dookoła siebie. Staram się mieć znajomych młodszych od siebie, pozytywnie naładowanych energią. Trzymam się z daleka od etatowych marud, nudziarzy i ludzi którzy ciągle mają problemy (przynoszą pecha).
Diety nie uskuteczniam (trochę się przytyło ale "ogarnę"), jem co lubię ale bez obżarstwa i nie dojadam między posiłkami. Chodzę na treningi aikido 2x w tygodniu (to w sam raz dla takich oldboyów jak my).
Czas - no cóż. czy się czuje? Może od niedawna - w tym roku pierwszy raz mnie postrzykło ;)
Ale nie boję się starości i nie myślę o tym.
[#46] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@adam_mierzwa, post #45

Kiedyś coś tam w Aikido się tarzałem- przyjemny sport :)
[#47] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@lda, post #44

Tak. Najlepsza metoda to laska młodsza o 20 lat
[#48] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@TomK, post #47

Mam 34 na karku, 20 lat młodsza mogła by mnie głupotą zabić
Pominę kwestię prawną, argumenty że to wina rodziców, że sama lgnęła itd
[#49] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@KJB, post #48

Ale ja ju mam 4 z przodu. To już tak źle nie jest :D
[#50] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@stachu100, post #37

U mnie dopiero za 3 miesiące
[#51] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@lda, post #44

Próba wywołania flamepomysł Chociaż raz byś się dostosował do tematu pisząc na tematOK
Do innych: Dziadki, sfolgujcie trochę, załóżcie sobie na forum temat: "jak to być dziadkiem"pomysł

Tu dyskutujemy na temat imprezy AmiWest OK
[#52] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@parallax, post #51

Ależ skąd ! Ciekawi mnie jak sobie radzą inni amigowcy z upływającym czasem. Może nawet taki wątek stworzę jeśli moja ciekawość nie zostanie zaspokojona :)
[#53] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@adam_mierzwa, post #45

Staram się mieć znajomych młodszych od siebie, pozytywnie naładowanych energią.


co za roznica, ja tam w metryke nikomu nie zagladam, ale mlody moze byc bardziej zgrzybialy od starego i vice versa, jednak ostatnio coraz wiecej takich mlodych spotykam, mysle sobie wtedy, taki mlody, a juz dobrze zakonserwowany .

---
Na zdjeciach mamy wesoly dom starcow i nie ma w tym nic pejoratywnego OK . Najwazniejsza jest terazniejszosc. Przeszlosc jest sentymentalna, a przyszlosc nie istnieje :).
[#54] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@sigma2pi, post #53

Przeszlosc jest sentymentalna, a przyszlosc nie
istnieje .


przeszłość też nie istnieje. W zasadzie to nic nie istnieje - istnieje tylko w naszych mózgach. Tym bardziej zadziwiające, że w tej sytuacji ludzkie (i inne) pokolenia przez tysiące lat mają się czym bawić na tym świecie i im się to nigdy nie znudzi. siedzi, pije i chrupki Co znowu nasuwa pytanie o sens tej zabawy, skoro nigdzie nie ma kresu - ale może o to właśnie chodzi. /ot
[#55] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@parallax, post #51

"Tu dyskutujemy na temat imprezy AmiWest"

..na ktorej w 99% przewazali emeryci i rencisci.
Oczywiscie nie ma nic w tym zlego ze emeryt zasiada do komputera, wrecz przeciwnie (przyda mu sie).
Tylko, ze tutaj to sa ludzie, ktorzy rzekomo odpowiadaja za rozwoj i przyszlosc Amigi..
Wolne zarty!!
Jedyny rozwoj jaki tam widac to.. rozwoj chorob geriatrycznych
[#56] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@selur, post #55

Ale to jest właśnie ten wiek kiedy się ma i czas i kasę (przynajmniej powinno).
[#57] Re: Zdjęcia z AmiWest 2013

@adam_mierzwa, post #56

Czas odmierzany krokami do grobu, a kasa wydatkami na lekarzy, leki i rehabilitacje
[#58] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#59] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#60] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem