Komentowana treść: Nazwa dla komputera
[#1] Re: Nazwa dla komputera
Option 3 OK
[#2] Re: Nazwa dla komputera
Żerowania na nostalgii ciąg dalszy, szkoda gadać.
[#3] Re: Nazwa dla komputera

@fazior, post #2

Żerowania na nostalgii ciąg dalszy, szkoda gadać.

Trolling AOS4.x ciąg dalszy... Najlepiej każde działanie negować, ale na spotkaniach krzyczeć "Amiga rulez" - szkoda gadać.
[#4] Re: Nazwa dla komputera

@fazior, post #2

Na nostalgii to żeruje CUSA i AINC, a Trevor robi nowe fajne amigi i będzie na nich działał AmigaOS, tak trzymać OK
[#5] Re: Nazwa dla komputera

@Hellena, post #4

fajne amigione
[#6] Re: Nazwa dla komputera

@posylus, post #3

Jakie qwa działanie? Kolejna akcja plakatowo - nazewnicza jak przy X1000. Gdzieś mam takie działanie, a dodawanie do nazwy tego czegoś członu A3000/040 czy coś takiego to żenada jest. Gdzieś mam os4 /w pudełku na strychu/, nie wypowiadam się na temat tego czegoś. A przynajmniej staram się o naklejkowy guru.
[#7] Re: Nazwa dla komputera

@fazior, post #6

Cisza tam. Lewą nogą wstałes czy jak? :D
[#8] Re: Nazwa dla komputera

@fazior, post #6

NO dlatego jest głosowanie, wcale nie musi być w nazwie A3000
[#9] Re: Nazwa dla komputera

@Andrzej Drozd, post #7

A skąd, wkurza mnie ten agresywny ton obrońcy naklejki to i reaguje odpowiednio do sytuacji. Sprzęcik nie wygląda źle, ale te akcje "promocyjne" w wykonaniu A-EON są żenujące i chyba to mogę napisać. Ale okazuje się że nie, bo jakaś pacynka która co najwyżej pieści serdelka patrząc na skriny OS4 jedzie mnie od antyos4 troli co mnie się nie podoba. Chyba może mi się nie podobać, prawda:)?
[#10] Re: Nazwa dla komputera

@Hellena, post #1

Mi się podoba najbardziej 11 ewentualnie 12, nawiązują do klasyków ale też do NG.
[#11] Re: Nazwa dla komputera

@Radek_Cz, post #10

+1 do 11ok, racja
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] Re: Nazwa dla komputera
Może Miley? Będzie wtedy Miley Cyrus. OK
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#15] Re: Nazwa dla komputera
ważne ,że wykładają pieniądze.Milion dolarów z eksploatacji złóż naftowych.
[#16] Re: Nazwa dla komputera

@Daclaw, post #13

Daclaw:
Szczerze się uśmiałem. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
[#17] Re: Nazwa dla komputera
Opcja trzy, pozycja pierwszaOK
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#19] Re: Nazwa dla komputera
W zasadzie każda pierwsza nazwa ujdzie, pozostałe w grupach są jakieś dziwne (jak dla mnie). W sumie mogli dać jakieś imiona, np. Trevor ;)
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#22] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#23] Re: Nazwa dla komputera

@Daclaw, post #13

Mam jeszcze jednego pomysła - jakieś trzy scalaki na tej płycie nazwać Vanessa, Selena i Zac. W ten sposób będziemy mieli UNIKALNY AMIGOWY CHIPSET i wreszcie wszyscy będą zadowoleni. pomysł
[#24] Re: Nazwa dla komputera

@Daclaw, post #23

Dobre !
[#25] Re: Nazwa dla komputera

@fazior, post #2

Jak ktoś coś robi, produkuje nowy sprzęt do zabawy z nowym systemem Amigowym, to jest zły. Ja jakbym zrobił nowego np. FPGA, który miałby zastępować Amigę, też starałbym się dawać nr modeli takie jak Amigi, lub zbliżone. Bo to ma coś oznaczać. Na bank znajdzie się kilka osób, które napiszą, że chcę wydoić kasę. Pewnie przy wszystkim co ktokolwiek będzie chciał zrobić.
Komentarze można pisać, no nikt nikomu nie zabroni, ale kontr komentarze muszą się pojawić, bo nam może się nie podobać to co ktoś napisze. Użytkownicy Amiga OS, przynajmniej w większości, nie plują na lewo i prawo na FPGA, Mosa, klasyki itd. pod każdym wątkiem jak się pojawi (no kiedyś były tutaj wyjątki, ale dawno ich już nie ma).

Ale haters gonna hate.

Aha, a ja wybrałem 2 i 1, żeby było podobnie jak ja mam na biurku szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2013 11:46:53 przez flops
[#26] Re: Nazwa dla komputera

@Daclaw, post #23

Gdyby się pod tym podpisała Hannah Montana to komputery te rozchodziłyby się jak ciepłe bułeczki! :P
Tylko, cholera, pewnie obudowy bym nie zdzierżył!
[#27] Re: Nazwa dla komputera

@flops, post #25

Ja już dzisiaj dostałem PW od jakiegoś łepka z PPA, który po mnie pojechał w związku z moim pierwszym komentarzem :P Nieźle się ubawiłem czytając, napisał że ostatnia Amiga to 4000 z escomu , ale widać nie śledził co się działo z Amigą przez lata bo przecież ostatnia to Amiga X1000 a będą jeszcze nowsze
[#28] Re: Nazwa dla komputera

@Hellena, post #27

Nie Ty jeden dostałeś takie PW :)

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2013 12:15:46 przez lda
[#29] Re: Nazwa dla komputera

@Hellena, post #27

Ja bym głosował za Amiga A5000, tylko dlaczego nie ma żadnej opcji z samą Amigą a tylko AmigaONE? Przecież jak to jest Amiga to powinna się nazywać Amiga! ok, racja

W całym dokumencie nie pada ani razu słowo Amiga - o co chodzi? No i to piękne hasło na dole:

"We want your vote - help shape the AmigaONE's future!"




Ostatnia aktualizacja: 24.10.2013 12:23:24 przez gorzyga
[#30] Re: Nazwa dla komputera

@gorzyga, post #29

Nie może być "Amiga", bo przecież ta linia została zamknięta już dawno temu. Kolejne Amigi to już "Power Amigi". Escom miał w planach "Power Amiga", Gateway słodził "Amiga NG", a Amiga Inc obiecała "Amiga One". Przynajmniej tej ostatniej coś z tego wyszło ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem