Komentowana treść: Retro Game Compo - wyniki
[#31] Re: Retro Game Compo - wyniki

@twardy, post #22

Crazy Crane warto dokończyć... chyba lwia część już gotowa, nie ? Chętnie pograłbym w dopracowaną gierkę...

Nie będę na zapas obiecywał. Źródeł w każdym razie nie skasowałem :D. Może w ramach świątecznego relaksu coś.

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2013 12:10:39 przez MorphOS_pl
[#32] Re: Retro Game Compo - wyniki

@MorphOS_pl, post #31

:) fajnie by było.

Wg mnie konkurs pokazał, że jest dużo pomysłów i dużo zdolnych osób. Teraz czas na dalszą pracę. I nie chodzi mi to o zbytnie komplikowanie gier, tylko dopracowanie tego co jest, uatrakcyjnienie oprawy, większą liczbę leveli itp...
Dla mnie dobrym przykładem jest gra Moebius Goatlizard, prostu pomysł, ładna oprawa, gra dopracowana pod każdym względem. Stworzona bodajże przez 2 osoby :)
[#33] Re: Retro Game Compo - wyniki

@twardy, post #32

Spóźnione gratulacje dla wszystkich wystawiających swoje gry i inne produkcje na RKLE'13.

Mój graficzny wkład w grę "Krunel" był tak niewielki i symboliczny, że można go pominąć i z dużą dozą obiektywizmu mogę stwierdzić, że gra ta zasłużenie zajęła pierwsze miejsce w konkursie.

Jako jedyna posiadała oprawę graficzną i muzyczną "z prawdziwego zdarzenia", nie była portem, a projektem autorskim, wyciska sporo z ograniczonego sprzętu (assembler), no i przede wszystkim - mimo swojej prostoty, jest naprawdę grywalna.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem