Komentowana treść: Amizaduszki - Amikołajki 2013
[#31] Re: Amizaduszki - Amikołajki 2013
Dodałem aktualizację informacji na stronie naszych ami imprez krakowskich: link. Postaramy się jeszcze umieścić jakieś dokładniejsze zdjęcia wejścia.
[#32] Re: Amizaduszki - Amikołajki 2013

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #30

Weź Spectrum, ostatnio siedziałem przed nim (Spectrum+) w 89r :)
[#33] Re: Amizaduszki - Amikołajki 2013

@Rafael/ARMO, post #31

na stronie imprezy zostały dodane dokładniejsze zdjęcia wejścia do lokalu: link
[#34] Re: Amizaduszki - Amikołajki 2013
Byłem, osób niewiele, niemniej imprezę oceniam na +. Waliemu jeszcze raz dziękuję za naprawę kabla :)
[#35] Re: Amizaduszki - Amikołajki 2013

@madman15, post #34

Ja nie dojechałem, powód - brak środka transportu, żaden bus nie miał ochoty przyjechać a w punciaku wypierdziało mi pierwszy tłumik i chodzi jak czołg.
[#36] Re: Amizaduszki - Amikołajki 2013
Wielkie dzięki za przyjęcie, dla wszystkich uczestników spotkania, zwłaszcza za kopalnię wiedzy o maszynach NG.
Pozdrowienia!!!!!!!!!!
Y
[#37] Re: Amizaduszki - Amikołajki 2013

@Phibrizzo, post #1

Byłem, widziałem i bardzo mi się podobało!
Bardzo miło było mi wszystkich poznać i zobaczyć maszyny w akcji (MOS + Spectrum Yerzmyey'a - duże pozytywne wrażenia).

Pozdrawiam,
Bartek
[#38] Re: Amizaduszki - Amikołajki 2013

@waldiamiga, post #35

Ja jako organizator też miałem problem z dojazdem, jak jechałem to mi się moja Civiczka rozkraczyła na miasteczku studenckim, na szczęście Wali zdążył mnie zgarnąć :) .. jeszcze dzisiaj czeka mnie tylko holowanie ...
Poza tym dziękuję wszystkim za przybycie! :D Było sympatycznie!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem