Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014
Ciekawe, czy każdy kto głosował na "Solid Gold" lub "Putty Squad" grał w te gry dłużej niż godzinę (jeśli w ogóle grał)?
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014
Zagłosowano.
Cieszy taka roszada w czołówce listy.
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@PopoCop, post #1

Przecież to oczywiste - nie. Podejrzewam, że dla wielu granie jest równoznaczne z samym uruchomieniem i obejrzeniem ekranu tytułowego.
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@michalmarek77, post #3

Ciekawe, czy każdy kto głosował na "Solid Gold" lub "Putty Squad" grał w te gry dłużej niż godzinę (jeśli w ogóle grał)?


Przecież to oczywiste - nie.


Jak zwykle się myliszpomysł
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@PopoCop, post #1

Ja grałem w Solid Gold Jest trudna, ale bardzo mi się spodobała i dlatego dałem głos na ten tytuł. Myślę, że wiele osób pograło wbrew pozorom.
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@michalmarek77, post #3

Na którą grę głosowałeś?
[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@Andrzej Drozd, post #6

Ja nie głosuję - praktycznie nie gram na Amidze od dawna, nie warto - jest dziesiątki lepszych systemów /niekoniecznie technicznie/, z lepszymi, jakościowo grami.
Od czasu do czasu odpalam A500 jedynie by pograć w Speedball 2 i kilka innych rzeczy :)
[#8] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@michalmarek77, post #7

jest dziesiątki lepszych systemów /niekoniecznie technicznie/, z lepszymi, jakościowo grami.
No toż to wiadomo że są lepsze "systemy", przecież czas nie stoi w miejscu.
Ale tu jest retro portal o Amidze i podobnych rozwiązaniach, więc co tutaj robisz ?
Zniechęcasz do amigowania tych którym warto odpalać Amigę ? Żenada...

To ja jestem chyba jakimś masochistą, bo moje PS3 służy jako blu ray odtwarzacz, syn ma PS4, masa pecetów i masa gier.....lepszych jakościowo,,
A ja wczoraj ciupałem w Overkill i DeluxeGalagaAGA,, no chyba coś ze mną nie tak..

Co do głosowania zapomniałem w tym miesiącu, ale na wygrany tytuł bym nie zagłosował, nie odpaliłem go...
[#9] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@PopoCop, post #1

Pewnie nie, bo w niewiele ponad godzinę można je skończyć
[#10] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@Voyox, post #8

Przecież prawie każdy z nas tu gra tylko a Amigowe gry, bo są dla nas najlepszepomysł Gierki z PS i innych konsol nas nie kręcąOK
A wyjątki (marek77) od normy się zdarzająOK
[#11] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014
Głoś oddany.
[#12] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@michalmarek77, post #3

W Solid Gold łupałem parę godzin i zagłosowałem. Nie mam AGA więc Putty Squad nie mogłem wypróbować toteż na nią nie głosowałem... chociaż kusi mnie żeby kupić wersję na PS - grafika i trailer wyglądają zachęcająco.

PS. Głos wysłany.



Ostatnia aktualizacja: 01.02.2014 15:21:01 przez Jenot
[#13] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@michalmarek77, post #7

Jak mogłeś tu wejść, nie zagłosować i jeszcze wymądrzać się że nie warto itd.
Ty paskudny byrzydalu, uciekaj stąd!pomysł

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2014 15:39:41 przez Andrzej Drozd
[#14] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014
Co najmniej cztery osoby miały dać po 10 punktów na SWOS'a. Albo niektórzy są niesłowni, albo punkty wyparowały ;)

Spróbujemy w przyszłym miesiącu. Król musi wrócić na tron.
[#15] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@Duracel, post #14

Król jest tylko jedenpomysł
Superfrog rulez! OK
[#16] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@Duracel, post #14

To wy się zmawiacie która gra ma być na pierwszym miejscu ? hehe dobre...... .
[#17] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@djpiotrs, post #16

To taka Polska wersja demokracji. ;)
[#18] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@PopoCop, post #1

W Solid Gold pograłem z godzinkę ale pod emulatorem i na klawiszach, więc na pewno do niej wrócę na Amidze. Jeśli chodzi o Putty Squad, to wstyd przyznać ale po 20 minutach grania nie byłem w stanie ogarnąć, o co w niej właściwie chodzi
[#19] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@michalmarek77, post #3

Maluchy od kuzyna dziewczyny grały, a ja im pomagałem w przechodzeniu leveli w Solid Gold oraz Putty Squad (razem z 3h) i popykali w Asgard met Vikings (już nie potrzebowali pomocy, jakieś 2h). Więc pochopne jest pisanie, że większość nie grała, albo widziała ekran tytułowy.
[#20] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@ZbyniuR, post #17

To taka Polska wersja demokracji. ;)


Lepsza taka Polska demokracja z agitacją do głosowania na konkretnego kandydata, który na to zasługuje,

...niż niePOlska agitacja aby nie głosować na nikogo, by uratować tyłek swojemu
[#21] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@Duracel, post #20

Znasz zasadę "Dziel i rządź"... Głosujący na którąkolwiek opcję są przegrani Zawsze
[#22] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@Voyox, post #21

Tak czy inaczej, gry na które głosowaliśmy są rulez, a polityka po prostu ssie i utyka.szeroki uśmiech
[#23] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@Voyox, post #21

e tam... demokracja nie jest idealna, ale nic lepszego i bezpieczniejszego nie wymyślono... inne systemy są o wiele bardziej patogenne.

Nikt nikomu nie płaci za głosowanie na konkretną grę, po prostu jest mobilizacja elektoratu, który wie, że SWOS jest najlepszy, ale ma problem z wiarą, że głosowaniem może coś zdziałać.
[#24] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@_arti, post #18

Solid Gold musowo na joyu. Klucz do gry polega na tym, żeby precyzyjnie skakać, można to wyćwiczyć. Powoli, bez pośpiechu i ze skupieniem można przechodzić etapy, na szczęście nie ma licznika czasu.

Putty Squad bez przesady, jest do ogarnięcia, trzeba do gry podejść z lekkim dystansem, faktycznie z częścią rozwiązań się w innych platformówkach nie spotkałem.
[#25] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@twardy, post #24

Obydwa tytuły są świetne, ale "Putty Squad" to inna liga, nie wystarczy tylko iść do przodu- SUPER OK
[#26] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014
Już tylko kilka dni do końca głosowania za miesiąc luty.
[#27] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@mailman, post #26

pamiętajcie, Superfroga jak najwyżej. Ja już go pchnąłem na maxa. ok, racja
[#28] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@snajper, post #27

A ja zagłosuje przewrotnie na bomb jacka (bardziej zasługuje na top słabizny :) ), bo tylko w niego tłukłem zarówno na mojej maszynie jak i na WinUAE. I tutaj zagadka - jak szybko zginie jack jeśli po starcie gry się nie ruszymy.
[#29] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014

@mailman, post #26

Głos oddany :)
[#30] Re: Games TOP10 - wyniki za styczeń 2014
Ostatni dzień głosowania.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem