Komentowana treść: Tales of Gorluth - można zamawiać
[#31] Re: Tales of Gorluth - można zamawiać

@TomK, post #29

Słuchaj, dobry i ten rokpomysł Za rok mi się znudzi i sprzedam
Ale wiem, że u mnie nośniki wytrzymują więcej jak kilka latOK

A tak w ogóle, to gdzie pisałem w tym wątku o trwałości nośników, hehe?
Tu nie chodzi o trwałość! pomysł A o co? Wyjaśnione jest wyżejOK
[#32] Re: Tales of Gorluth - można zamawiać

@Shoonay, post #30

Kwestia obchodzenia się ok, racja Mam nośniki, które mają wiele lat, a prawie rysek nie mająpomysł Nadal w 100% są dobreok, racja
[#33] Re: Tales of Gorluth - można zamawiać

@parallax, post #32

Czasami nośniki same korodują :P
A dotykanie pudełek jest szkodliwe dla nich, ponieważ pot z rąk czyni je żółtymi.pomysłpomysłpomysłpomysłpomysł
Chyba że chronisz je w specjalnym laminacie, specjalnym świetle i podniecasz się dotykiem w specjalnym skafandrze kosmicznym.OK
[#34] Re: Tales of Gorluth - można zamawiać

@Andrzej Drozd, post #33

"Czasami" to jest tu kluczoweOK
[#35] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#36] Re: Tales of Gorluth - można zamawiać

@selur, post #35

Dwa tygodnie odpoczynku za obrażanie innego użytkownika forum.

Do wszystkich: Proszę trzymać się tematu newsa (przypominam: Tales of Gorluth - można zamawiać).

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2014 08:24:31 przez recedent
[#37] Re: Tales of Gorluth - można zamawiać
U mnie niestety kończy się na komunikacie o braku pamięci podczas ładowania pierwszego poziomu:/
[#38] Re: Tales of Gorluth - można zamawiać
20 lat później po takich hitach jak "chaos engine " a ci maja czelność wypuszczać takiego gniota w 21 wieku , przed chwilką jak to szybko włączyłem tak szybko wyłączyłem

pozdrawiam oldi
[#39] Re: Tales of Gorluth - można zamawiać

@oldskool, post #38

Owszem, sporo tej grze brakuje, jednak nalezy pamietac o kilku faktach. Przede wszystkim jest ona zrobiona przez amatorow w backbone. Poza tym to inna kategoria gier niz te, "jak "chaos engine"".
Poza tym, skoro tak szybko zostala ta gra wylaczana, jak wlaczana, to chyba za duzo o jej gywalnosci nie da sie powiedziec.

Owszem, zgadzam sie, ze sporo jej brakuje ale jest to inicjatywa godna przyklasniecia. Jesli tworcy zaczeli od takiej gry, jest szansa, ze z kazda kolejna produkcja bedzie coraz lepiej. Moim zdaniem, kazda inicjatywa czy produckja zasluguje na uznanie i mam nadzieje ze z kazda kolejna gra bedzie coraz lepiej.
[#40] Re: Tales of Gorluth - można zamawiać

@aszu, post #39

ta gra powinna być wydana na C64 , Amiga ma sporo więcej możliwości graficznych i dźwiękowych, ta gierka nie wykorzystuje nawet A500 w połowie , robiona przez amatorów ? to na co im te 15 euro ?
[#41] Re: Tales of Gorluth - można zamawiać

@oldskool, post #40

Żegnam. Ban dożywotni, Blendorze.
[#42] Re: Tales of Gorluth - można zamawiać

@Shoonay, post #30

Jestem za tym co pisze kolega powyzej. Bzdura jakas. Jak szanujesz to masz lata. Mam amigowe gry w kolekcji caly stos i wszystko dziala i nic nie wskazuje ze padnie. Nosniki niektore maja po 20 lat.
Amigowcy sa wychowani na czyms fizycznym , nie na wirtualnym paskudztwie. Mozesz sobie chwalic swoje bundle i steam, ja tam wole moc odsprzedac jak czegos nie potrzebuje.

Co do samej gry mysle ze warto dac szanse, tak malo tego wychodzi w podobnej formie - fizycznej ze mozna zainwestowac te 15 euro. OK
Gierka przypomina stare rpg z gba czy dragonstone, choc nie ma tych fajnych posepnych klimatow gier core :). Piekne czasy
[#43] Re: Tales of Gorluth - można zamawiać

@Iceman, post #42

Rozumiem, że kupisz? Można liczyć na recenzję do PPA#13?
[#44] Re: Tales of Gorluth - można zamawiać

@recedent, post #43

zamowilem , ale co do recenzji..... to nie posiadam talentu pisarskiego . W sumie co do samego wydania, mam nadzieje ze bedzie to srebrny krazek z normalnymi okladkami??
[#45] Re: Tales of Gorluth - można zamawiać
Gdyby była wersja dla MorphOS-a i kartę graficzną to kupuję, a tak hmm wygląda fajnie, ale zaczekam.
[#46] Re: Tales of Gorluth - można zamawiać

@Ender, post #45

watpie, przeciez to gra na podstawowe platformy
[#47] Re: Tales of Gorluth - można zamawiać

@Ender, post #45

Ender, gra jest napisana w Backbone (=AMOS). Odpal demo pod emulatorem i sprawdź czy warto (a nie warto). Jeśli podoba Ci się grafika to zagraj w The Dark Dimension na komórce - zobaczysz ją w oryginale:

[#48] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#49] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#50] Re: Tales of Gorluth - można zamawiać

@parallax, post #49

Za ciągnięcie oftopa mimo ostrzeżenia moderacji użytkownicy pawelini i parallax otrzymują urlopy. Pawelini - dwutygodniowy. Parallax (wielokrotna recydywa) - dwumiesięczny.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem