Komentowana treść: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta
[#1] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta
*tupot biegnących nóg*

[#2] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta
zly link, powinna byc 3 na koncu
[#3] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta
Działa to u Was? Bo u mnie nie może wczytać kicka, na becie 02 jest wszystko OK.
[#4] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta
Ręka z dyskietką mi się pokazała, ale nie wiem co dalej zrobić, żeby uruchomić jakąś grę
[#5] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@Olek, post #4

Poszukaj jakieś GUI, albo zrób ikonkę startową z parametrami, ścieżką do adfa itd.
[#6] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@Andrzej Drozd, post #5

Fajnie że wersja dla ppc jest rozwijana bo to służy AOS4-owcom i MOS-owcom, szkoda że wersja dla maców intelowych stoi już od dłuższego czasu, bo E-UAE razem z Hi-Toro to najlepszy emu Ami. Przydała by się obsługa dysków zewnętrznych i parę innych bajerów z WinUAE. Ktoś coś wie czy są jakieś plany? Może jakieś bounty?
[#7] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@Radek_Cz, post #6

chyba żartujesz - a nie sprawdzałeś FS-uae?
Mam na myśli emu amigi na osx intel
http://fs-uae.net/

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2014 14:25:10 przez jokov
[#8] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@Radek_Cz, post #6

a nie lepiej używać WinUAE przez Wine?
[#9] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@XoR, post #8

A nie lepiej używać po prostu Amigi zamiast emulatora w emulatorze?
[#10] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@stachu100, post #9

@jakov
Nie, nie żartuję , nie sprawdzałem FS-UAE od bardzo długiego czasu. Nie wiem dlaczego,
ale nie przypasowało mi filozofia tego emulatora, gdy zaczynałem emulować Ami na Japku. Nie wiem
jak to wygląda teraz, muszę rzucić okiem. A czy FSuae widzi dyski podpięte do maca jako amigowe?
Chodzi mi o CFki i takie tam. Bo jeśli nie to kicha.

@XoR
Pewnie tak, nie próbowałem samego Wine, raz natomiast chciałem odplaić pod Wineskin,
ale coś mi nie poszło i dałem se siana, bo... to poniżej

@stachu100
Pewnie że lepiej i tak właśnie robię. Ale czasami jest potrzeba zrobienia czegoś w emulatorze
i przerzucenia tego na CFkę. Tak właśnie było jak przerobiłeś mi Apollo, a ja nie przygotowałem systemu
na nowy procek i kurde nic nie mogłem zrobić. Szczęście całe że na starym twardysku miałem system
zdatny do użytku bez turbiny, przegrałem więc na płytę wszystko co mi było potrzebne wrzuciłem
na dysk przegrałem na dyski i jakoś dało radę. Przy okazji, karta śmiga aż miło :D
[#11] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@Andrzej Drozd, post #5

Dzięki, później spróbuję
[#12] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@Skrzyp, post #1

Może ktoś wystawić film na YT jak działa UAE z JIT na Sam i miniaczu? Np. wyniki Sysinfo, gry np. Alladin itp?
[#13] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@waldiamiga, post #3



E-UAE JIT beta 3 na Pegasosie G4
Czekam na plik konfiguracyjny



Ostatnia aktualizacja: 26.05.2014 19:13:07 przez waldiamiga
[#14] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@waldiamiga, post #13

Wygląda bardzo obiecująco.
[#15] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@waldiamiga, post #13

Jak się doczekasz to daj znać, u mnie na pb pokazuje że 020 ma 396 Mhz:).
[#16] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@waldiamiga, post #13

Mam ten pliczek na dysku, kto chce niechaj się zgłasza.
Dziś jeszcze przetestuję na PowerBooku.

EDYTA: Kto ma fejs-shita to plik leży sobie tutaj

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2014 20:52:44 przez waldiamiga
[#17] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@waldiamiga, post #16

Wrzuciłem pliczek na serwer plików - link

Moje spostrzeżenia - nie udało mi się uzyskać takiego wyniku w SysInfo jak na fotce ( u mnie coś ok 48MIPS), ale ogólnie demka działają lepiej. Oczywiście każdy sobie go musi wyedytować, poustawiać właśnie ścieżki do kicka, dysku itp
[#18] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@waldiamiga, post #17

Dzięki serdeczne. Jak mi dojdzie zasilator /piorun mi zgruchotał oryginalny dwa dni temu:)/ to potestuje.
[#19] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@fazior, post #18

Ktoś testował toto np. na Macu G4? Mam coś takiego (zegar jakieś 500 MHz, 1 GB ram) i nie wiem czy warto go odkurzać...
[#20] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@Drakon, post #19

Ktoś testował toto np. na Macu G4? Mam coś takiego (zegar jakieś 500 MHz, 1 GB ram) i nie wiem czy warto go odkurzać...

Na bank będzie działać, pytanie tylko czy masz w nim (Macu G4) odpowiednią kartę graficzną na której uruchomisz MorphOSa.
[#21] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@waldiamiga, post #13

E-UAE JIT na PowerMacu G5 Quad 2,5GHz

[#22] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@waldiamiga, post #21

Na tym uaerc od Ciebie mam 47 mipsów na PB - całkiem nieźle:).
[#23] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@fazior, post #22

U mnie jest 48MIPS, dema działają już nieźle. Oczywiście są i takie które robią to gorzej niż na gołej A1200.
[#24] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@waldiamiga, post #21

No wynik zacny OK
[#25] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@waldiamiga, post #23

Starstruck wczoraj odpalalem, tnie okrutnie.
[#26] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@waldiamiga, post #20

...odpowiednią kartę graficzną na której uruchomisz MorphOSa.


Ależ ja nigdzie nie napisałem że chcę uruchamiać MorphOSa (bo i po co?) :)
[#27] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@Drakon, post #26

masz wybór - odpalasz na mosie i masz szybko, odpalasz na macosx lub linuxie masz wolno
[#28] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@michal_zukowski, post #27

Zaraz... Chcę odpalić UAE na PPC, żeby pograć np. w Benefactora. Do tego potrzebny mi MorphOS? Bo nie bardzo rozumiem, jak podążyć tą drogą...
[#29] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@Drakon, post #28

masz wolne ppc, wolniejsze niż większość komórek obecnie sprzedawanych. pod macosxem pograsz w benefactora ale w napalm juz nie. pod morphosem jest szybsza obsługa wyswietlania więc pod morphosem masz szanse pograć w coś wiecej niz benefactor.
[#30] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@michal_zukowski, post #29

Ależ ja nie chcę grać w Napalm, nic takiego nie pisałem przecież :D... Od tego mam Amigę, zaś chodzi mi o sprawdzenie, jak Benek będzie chodził na czymś takim - z czystej ciekawości :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem