Komentowana treść: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta
[#31] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@Drakon, post #28

Chcę odpalić UAE na PPC,

Po prostu nie określiłeś się na jakim systemie chcesz odpalić E-UAE JIT. Założyłem z góry że skoro masz PowerMaca i piszesz na forum amigowym to jesteś userem MorphOSa.
[#32] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@waldiamiga, post #31

Nieee, Tigera
[#33] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@Drakon, post #32

bueeeeeeeee ;)
[#34] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@Drakon, post #32

Na 500 mhz? I jak to działa? Ja obstawiałem MacOS 9.
[#35] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@Ender, post #34

Ale jak CO działa? UAE czy Tiger?
[#36] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@Drakon, post #35

Tiger. Myślałem, że sprzęt za słaby, żeby to komfortowo działało.
[#37] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@Ender, post #36

Tiger na 512 mHz i 1GB działa jak ta lala... zero spowolnień, system uruchamia się jakieś 15 sekund. Wszystkie aplikacje, z których korzystam (Milkytracker, PlayerPro etc.) działają komfortowo. Renoise czasem laguje przy 32 kanałach a reszta-marzenie... Wszystkie emulatory również...
[#38] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@waldiamiga, post #21

z ciekawosci na WinUAE, na i7-4770, bez JIT, Sysinfo pokazuje mi 160 Mips, 60 MFlops, 153 tys Dhrystones, i 8x A4000.

z JITem to ciezko powiedziec, bo to wykracza poza skale np: 3 147 998 (3mln) Dhrystones, w reszcie obcina pierwsza liczbe, ale jest 180 x A4000.
[#39] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@sigma2pi, post #38

No to doczekaliśmy czasów w których nie potrzeba juz JITa. I to wszystko na komputerach za 2,5 tyś.
[#40] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@Andrzej Drozd, post #39

teraz JIT pokazal 3 268 988 Dhrystones, akurat pewnie musial byc mniej obciazony ten rdzen niz wczesniej, bo caly CPU w trakcie dzialania Sysinfo nie obciaza wiecej jak 1 z 4 rdzeni w tym i7, Menedzer zadan pokazuje gora 20% obciazenia :)..., reszta lezy odlogiem. Warto dodac.
[#41] Re: E-UAE z JIT dla PowerPC - trzecia beta

@sigma2pi, post #40

Jak miałby obciążać więcej rdzeni, skoro jest to aplikacja jednowątkowa?
Było też pytanie w przypadku wersji JIT PPC o możliwość użycia drugiego G5, autor odpowiedział, że wymaga to napisania kompilatora JIT właściwie od zera.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem