Komentowana treść: Chaos Guns - pierwsza wersja demonstracyjna
[#31] Re: Chaos Guns - pierwsza wersja demonstracyjna

@rolpho / D6, post #30

Rolpho jak zawsze wesoło, pozytywnie i w szacunkiem dla jakiejkolwiek kreatywności. :) Pozdrówka!
[#32] Re: Chaos Guns - pierwsza wersja demonstracyjna
Ja bym to potraktował jako test silnika, mechaniki gry, a grafikę na poziomie podstawi się później.
[#33] Re: Chaos Guns - pierwsza wersja demonstracyjna

@Ender, post #32

..o wlasnie tak jak mowisz OK
[#34] Re: Chaos Guns - pierwsza wersja demonstracyjna

@selur, post #1

Twoje rozumowanie zabilo klasyka dawno temu. To pęd do szybkości dał pecetowi zarobek i dużo gier. Twoje rozumowanie jest dziwne. Szkoda że nie zrobili własnie na 040,, wtedy bym sie zmobilizował do kupna szybszego sprzętu..
[#35] Re: Chaos Guns - pierwsza wersja demonstracyjna

@Voyox, post #34

"...Szkoda że nie zrobili własnie na 040,, wtedy bym sie zmobilizował do kupna szybszego sprzętu.."

A ja bym sie nie zmobilizowal wiec wychodzi na to, ze 50% potencjalnych graczy by sie zmobilizowalo a 50% nie.


p.s.
Panowie skonczcie juz te brednie o tym ze robienie gier na A500 z 1MB ramu zabilo Amige, bo ile mozna tego sluchac (to jak gadanie, ze ciagle produkowanie Fiata126p zabilo produkcje malucha...blah to juz jest nudne)
[#36] Re: Chaos Guns - pierwsza wersja demonstracyjna
a ja z checia bym przywital taki tytuł w eShpie na 3Dsie, jest tam juz troche gier w retro klimaty, i wg tworcow wiedzie im sie na tej platformie nieźle. obecnie czekam na shovel knight, 1001 spikes, retro city rampage....a chaos guns łyknąlbym z miejsca. Tworcy zarobili by troche grosza, to moze wiecej produkcji dalo by na amige tworzyc :)


Ostatnia aktualizacja: 17.06.2014 18:49:45 przez DRACOX
[#37] Re: Chaos Guns - pierwsza wersja demonstracyjna

@PopoCop, post #19

Zgadzam się. Mega nędza. Na golasie A500 są setki lepiej wykonanych gier.
[#38] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#39] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#40] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#41] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#42] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#43] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#44] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#45] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#46] Re: Chaos Guns - pierwsza wersja demonstracyjna

@waldiamiga, post #17

może pod MorphOSem będzie lepiej.

Nio i było lepiej, znacznie lepiej. Pod WinUAE nie zabanglało, a pod MorphOSem bez problemów. Pograłem chwilkę i stwierdzam że szpil jest taki sobie.
[#47] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem