Komentowana treść: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit
[#1] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit
Całkiem przyjemna muzyczka, sterowanie trochę mylące, bo część funkcji obsługuje klawiatura - ruch postaci, strzelanie, a część myszka (LPM) - wybór w menu i przewijanie tekstu.

Na mojej konfiguracji działa to całkiem sprawnie.

EDIT: Zamówiłem pełną wersję. Spodziewany termin pojawienia się w sklepie to 14 sierpnia, więc trzeba czekać.

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2014 21:07:30 przez glichtanski
[#2] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit

@glichtanski, post #1

Od tygodnia leży u mnie na biurku, niestety brak czasu...
[#3] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit
Do kliku rzeczy można się przyczepić, ale to są takie szczegółypomysł Gra wygląda przyzwoicie jak na ówczesne standardy gier na klasyczną Amigę OK
[#4] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit
Link do dema nie działa.
[#5] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit

@gilban, post #4

O! A jeszcze wczoraj działał.
[#6] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit
Nie widzę nigdzie selura, czyżby mu się to spodobało?
[#7] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit

@sanjyuubi, post #6

Ma przerwę wakacyjną
[#8] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit

@sanjyuubi, post #6

selur już w kwietniu wyraził swoje zdanie o tej grze szeroki uśmiech

http://www.ppa.pl/forum/strefa-gier/27241/zapowiedzi-nowych-gier/7#m426144



Ostatnia aktualizacja: 29.07.2014 09:03:34 przez charliefrown
[#9] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit

@gilban, post #4

Udało się komuś pobrać wersję demo jak była dostępna Jeśli tak to zapodałby upload na jakiś hosting.
[#10] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit

@QkiZ, post #9

Mam, na Amidze. Spróbuję to gdzieś zrzucić.
[#11] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit

@glichtanski, post #10

Niestety ja wysiadam, nie daje rady tego przerzucić z Ami na PC Poinstalowalem kilka programów do ftp, ale nie wiem jak to zrzucić z Amigi na PC. Na Amidze wchodzę na adres, który przydzielił program do ftp, ale nie wiem jak wrzucić tam plik Archiwizator (Lha) nie potrafi podzielić tego pliku, na dodatek idzie burza i już mi nie działa internet, a jeszcze pewnie za chwile włączą "20 stopień zasilania"

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2014 15:29:08 przez glichtanski
[#12] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit

@glichtanski, post #11

Jak nie idzie podzielić archiwum lha samym archiwizatorem to podziel sobie np. joinsplitterem (jest na aminecie i zajmuje 32 kB), a potem tym samym programem połącz te pliki do [fuj!]kupy[/fuj!] pod emulatorem.
[#13] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit

@recedent, post #12

OK. Spróbuję.
[#14] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit

@recedent, post #12

Nie no szlag mnie już trafia z tymi emulatorami. Nie mogę nic zrobić bo cały czas wiesza mi się instalacja systemu, dlatego zamieszczam tu link do 2 plików, które należy złączyć wspomnianym już joinsplitterem, a potem rozpakować.

TOG-1
TOG-2

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 12:30:35 przez glichtanski
[#15] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit

@PrzemasIII, post #2

Pokazesz fotke wydania bo ja moje predko nie ujrze
[#16] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit

@glichtanski, post #14

Demo jest ponownie dostępne do pobrania ze strony tej gry.
[#17] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit

@Hexmage960, post #16

Pobrałem, na wszelki wypadek OK
[#18] Re: Tales of Gorluth dostępny w AmigaKit

@glichtanski, post #17

Zagrałem w demo, muszę przyznać, że oprawa graficzna i muzyczna jest na bardzo przyzwoitym poziomie.

Jedyne co razi to pewne niedoskonałości Backbone, które ujawniają się np. podczas skrolowania ekranu. Strasznie rwie.

Widzę duży potencjał w Tales of Gorluth, ale dużo lepiej gdyby autor użył AMOSa do tworzenia.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem