Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za listopad/grudzień 2014
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad/grudzień 2014
Niespodzianka. Może wreszcie Amiga przestanie być kojarzona tylko z Superfrogiem, a gracze amigowi sięgną po inne, mniej popularne tytuły, które też mogą okazać się super grami? Np. Moonstone - nigdy w to nie grałem. Aż sześć osób na nią głosowało - może niech powiedzą skąd taki wybór?

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2015 09:54:27 przez Hexmage960
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad/grudzień 2014

@Hexmage960, post #1

Nie głosowałem ale bardzo lubię tę grę.

Ma fajny klimat w który wprowadza ładne intro, walka rycerzami jest dość ciekawa a animacja postaci jest dopracowana. Jako dzieciak grałem w to bardzo dużo, a rodzice zabraniali mi grać przy młodszym bracie z powodu sporej ilości krwi :) Polecam! OK
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad/grudzień 2014

@Davka, post #2

Właśnie zerknąłem sobie na Lemon Amiga i grafika z gry wygląda całkiem fajnie. Na jednym ze zrzutów ekranu widać mapę rodem ze Śródziemia Tolkiena. Spodziewałem się (po tytule), że Moonstone to gra RPG.

Ja przepadam za grami RPG (uwielbiam różnorodność i bogactwo wykreowanych w nich światów oraz w praktyce nieskończone sposoby na rozgrywkę), z tym że grałem w nie bardzo niewiele. Wciągnęły mnie strategie. Zamierzam zrobić jednak sobie zestawienie gier, w które nie grałem lub nie ukończyłem, a w które warto zagrać. Jedną z takich gier jest Desert Strike.

Jeśli chodzi o grafikę to dla mnie gra z najcudowniejszą oprawą graficzną, która deklasuje Superfroga jest James Pond.
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad/grudzień 2014
Głos oddany.
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad/grudzień 2014

@Hexmage960, post #3

Dyskusja o chipsecie AGA przeniesiona na forum.
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad/grudzień 2014

@Hexmage960, post #1

Wykasowano multikonto parallaxatorowi, to Superfrog dziaduje.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem