Komentowana treść: Mediator Multimedia CD 2.5
[#1] Re: Mediator Multimedia CD 2.5
Zainstalowane i działa,dzięki!OK Jakie zmiany są w nowych sterach?
[#2] Re: Mediator Multimedia CD 2.5

@Grisza, post #1

Radeon.card 2.22 (09.Dec.2014) - acceleration of Draw() function in NO_MMU mode.
Wersja 2.23 to pewnie jakieś drobne poprawki z tym związane.
[#3] Re: Mediator Multimedia CD 2.5

@Grisza, post #1

Głównie usunięcie błędu (zgłoszonego przez Phibrizzo), który wkradł się do sterowników z 24 grudnia.
[#4] Re: Mediator Multimedia CD 2.5

@elbox, post #3

A co nowego w voodoo?
[#5] Re: Mediator Multimedia CD 2.5

@elbox, post #3

Jak jest z listą użytkowników do których wysyłacie sterowniki? Jestem zarejestrowany, ostatnio nawet prośbę wysłałem o nowsze sterowniki i nic, brak odpowiedzi.
[#6] Re: Mediator Multimedia CD 2.5

@Rafał A-3000, post #5

mam to samo
[#7] Re: Mediator Multimedia CD 2.5

@Rafał A-3000, post #5

Ja też powinienem być. I też nic nie dostaję.
[#8] Re: Mediator Multimedia CD 2.5

@Rafał A-3000, post #5

Przecież ze strony elboxu można pobrać archiwum
http://elbox.com/download/MM_CD_UP2.5.lha
[#9] Re: Mediator Multimedia CD 2.5

@elbox, post #3

Teraz czekamy na aktualizację FastEthernet.device, ponieważ od dłuższego czasu beta nie weszła do Mediator Multimedia CD.
[#10] Re: Mediator Multimedia CD 2.5

@elbox, post #3

Czy jest szansa na to żeby Mediator obsługiwał MMU przez standard mmu.library Thomasa Richtera? Bo to chyba nie do końca współpracuje idealnie. Mam problemy ze stabilnością ShapeShiftera ze sterownikiem MuEVD i Mediatora w trybie MMU.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem