Komentowana treść: ACA1221 przedsprzedaż
[#31] Re: ACA1221 przedsprzedaż
Ale maleństwo, to chyba najmniejsza turbokarta do A1200. Cena IMO jest w porządku (nawet za podstawową wersję), na aukcjach są zwykłe rozszerzenia pamięci 4MB po 400pln. Nic tylko kupować...szeroki uśmiech
[#32] Re: ACA1221 przedsprzedaż

@mccnex, post #29

A na co liczyłeś? O karcie było wiadomo od dawna.
[#33] Re: ACA1221 przedsprzedaż

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #32

Tak, wiem, czytałem. Na nic nie liczyłem, jednak pomimo upływu czasu nadal nie podoba mi się bardzo ten "model biznesowy".

A z drugiej strony dla mnie to tak czy inaczej żadna oferta. 020 z 28MHz Wolałbym zwykłe, proste rozszerzenie Fast RAM o 16+ MB bez ceregieli z konfigurowaniem jak w kartach ACA.

Albo coś, czym da się polatać: 030/50, 040/33, 060/50+ etc.
[#34] Re: ACA1221 przedsprzedaż

@mccnex, post #33

Wolałbym zwykłe, proste rozszerzenie Fast RAM o 16+ MB bez ceregieli

Nie chciałbym Cię stresować ale zwykłe rozszerzenie o 16 MB FASTu do A1200 było by bardzo niezwykłe! O prostocie to już w ogóle się nie wypowiem, bo takiego rozszerzenia bez zmiany CPU w A1200 zrobić się nie da
[#35] Re: ACA1221 przedsprzedaż

@BULI, post #34

No fakt... no to nawet do +8MB.

Jak już zmieniać CPU to na coś większego.
[#36] Re: ACA1221 przedsprzedaż

@mccnex, post #35

Być może ta karta jest targetowana do wpinania w ACA500 - wtedy ma jakiś sens.
[#37] Re: ACA1221 przedsprzedaż

@madman15, post #36

No wtedy tak, ma sens, bo 020 dla 500-tki to jest już coś
[#38] Re: ACA1221 przedsprzedaż

@mccnex, post #37

Dla CD32 te 28 mhz to też byłoby coś, gdyby było powszechne. Do gier niczego szybszego nie potrzeba. Te, które potrzebują szybszych procków z reguły wymagają kart graficznych.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem