Komentowana treść: Nowe pokrywy przeciwkurzowe dla A1200, C64 i Atari
[#1] Re: Nowe pokrywy przeciwkurzowe dla A1200, C64 i Atari
Wow amiga rozwija się w zastraszającym tempie , aż strach pomyśleć co będzie za rok szeroki uśmiech
[#2] Re: Nowe pokrywy przeciwkurzowe dla A1200, C64 i Atari
Dobrze,że są na rynku takie pokrywy.Mam wątpliwość czy chronią przed zżółknięciem obudowę.Obecnie nie spotykane w świecie komputerowym.
[#3] Re: Nowe pokrywy przeciwkurzowe dla A1200, C64 i Atari
No w końcu ktoś raczył poinformować.
[#4] Re: Nowe pokrywy przeciwkurzowe dla A1200, C64 i Atari

@Sokok, post #3

Prawda? Już myślałem że się nie doczekamy na newsa.
[#5] Re: Nowe pokrywy przeciwkurzowe dla A1200, C64 i Atari

@recedent, post #4

Z jednej strony rozumiem, że autor przedsięwzięcia powinien o to zadbać, z drugiej strony zdziwil mnie brak dziennikarskiego obowiązku u redaktorów.
[#6] Re: Nowe pokrywy przeciwkurzowe dla A1200, C64 i Atari

@Sokok, post #5

Autor dbał i chyba nawet kilkukrotnie prosił i przypominał na forum w wątku dotyczącym pokryw. Ja także kontaktowałem się z redakcją, ale trwało to... Aż do teraz Ważne, że news w końcu jest OK
[#7] Re: Nowe pokrywy przeciwkurzowe dla A1200, C64 i Atari

@Jacques, post #6

Otóż to.
[#8] Re: Nowe pokrywy przeciwkurzowe dla A1200, C64 i Atari

@Jacques, post #6

Czy mógłbyś przytoczyć odpowiednie posty autora (użytkownika Duddie) w tym wątku? Bo ja nic takiego nie zauważyłem (może po prostu przegapiłem, nie wiem). Widziałem za to śmieszne sugestie kolegi Tomskiego, że nie zamieszczamy newsa, bo czekamy na kasę. Żadnych newsów nikt też nie nadsyłał, aż do teraz, założyłem więc (może niesłusznie), że autorowi wątku wystarczy rzeczony wątek na forum (założenie wątku to mniej więcej tyle samo wysiłku ile kliknięcie w "Dodaj wiadomość" na głównej stronie).
[#9] Re: Nowe pokrywy przeciwkurzowe dla A1200, C64 i Atari

@recedent, post #8

Chyba się zapędziłem, nie wiem czy pisał sam Duddie, ale wydaje mi się, że oprócz takich negatywnych jak wspomniany przez Ciebie, były też rzeczowe sugestie o nowinkę na główną, w tym użytkownika Sokok w postcie #297:

http://www.ppa.pl/forum/amiga/31042/pokrywa/10

Ja sam kontaktowałem się z grxmrx-em i miał obadać sprawę nowinki, ale nie wiem jak się potem sprawy miały.

Tak czy siak, nie ma co rozdrapywać. Są pokrywy, jest news OK
[#10] Re: Nowe pokrywy przeciwkurzowe dla A1200, C64 i Atari

@Jacques, post #9

Duddie pierwsze pokrywy robił do Atarek a to nie jest news w Amigowym światku. ;)
[#11] Re: Nowe pokrywy przeciwkurzowe dla A1200, C64 i Atari

@Jacques, post #9

Siała baba mak, nie wiedziała jak, a dziad wiedział nie powiedział a to było tak, czy jakoś tak ;)

Pisałeś do mnie w sprawie newsa, który autor inicjatywy miał nam podesłać (komu?). Newsa miał dostać mailman, nie dostał i odpisałem Ci, że nie dostał więc autor miał podesłać newsa przez formularz (jeśli dobrze pamiętam) i tego nie zrobił. Możliwe, że droga jaką wysyłano newsa była jakaś... niestandardowa zamiast użyć formularza na stronie (duży czerwony przycisk).
[#12] Re: Nowe pokrywy przeciwkurzowe dla A1200, C64 i Atari
Zapowiada się bardzo fajnie. Szkoda tylko, że taka cena no ale cóż zabawa w amigowanie sama w sobie do tanich nie należy.
[#13] Re: Nowe pokrywy przeciwkurzowe dla A1200, C64 i Atari
A co z pokrywą na klawiaturę A3000/4000/CDTV??
[#14] Re: Nowe pokrywy przeciwkurzowe dla A1200, C64 i Atari

@Daclaw, post #13

Kup do 1200 i sobie przytnij. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem