kategoria: Sprzęt
[#271] Re: pokrywa

@AceMan, post #270

Sęk w tym, że pokrywa może przyjechać w częściach bez odpowiedniego zabezpieczenia, tak ja to rozumiem.
[#272] Re: pokrywa

@Sokok, post #271

Zgadzam się, myślę, że jeszcze trochę czasu i Duddiemu uda się wysłać te pokrywy mimo przeciwności. Zostawmy robotę profesjonaliście w kwestii pakowania przesyłek - nie chcę by pokrywa się połamała.
[#273] Re: pokrywa

@Duddie, post #269

Hej Duddie, mam propozycję. Do Warszawy mam rzut beretem, mógłbym nawet odebrać pokrywę osobiście. Jadę też na AEM za półtora tygodnia, mógłbym też zabrać pokrywy dla klientów, którzy byliby tam na miejscu.
[#274] Re: pokrywa

@Hexmage960, post #272

To niech to będzie jakikolwiek karton...
[#275] Re: pokrywa

@AceMan, post #274

Moi drodzy, kartony mają być u mnie najpóźniej w czwartek. Gdy dotrą, rozpoczynam wysyłkę. Przepraszam, że tyle to trwa, ale mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektu... Dlatego kolejne modele nie będą dostępne w przedsprzedaży, bo nie znam finalnego czasu potrzebnego na produkcję.
A odbiór osobisty możliwy, proszę o info wraz z nr telefonu, oddzwonię i ustalimy gdzie i kiedy.
[#276] Re: pokrywa

@Duddie, post #275

Dzięki.

To jeśli ktoś z osób, które zamówiły/zapłaciły za pokrywy na pewno będzie obecny na najbliższym Amiga Eastern Meeting, może dać znać Duddiemu oraz mnie - za waszym pozwoleniem mógłbym przywieźć je na AEM.
[#277] Re: pokrywa

@Sokok, post #276

Ja mogę odebrać na AEM. Skontaktuję się z Wami na priv.
[#278] Re: pokrywa

@amigachelm, post #277

Okej, osoby które zechcą, dostaną na AEM, pozostałe pocztą. Będę przez weekend pakował paczki i od poniedziałku partiami będę woził na pocztę.
[#279] Re: pokrywa

@Duddie, post #278

Elegancko! cierpliwe oczekiwanie wkrótce będzie nagrodzone !
Możesz na bieżąco w tym wątku informować, komu zostały wysłane?
[#280] Re: pokrywa

@Duddie, post #278

doczekaliśmy się ;p też jestem za tym byś pisał do kogo zostało wysłane
[#281] Re: pokrywa

@Duddie, post #278

jak pakowanie, wysyłka od poniedziałku ??
[#282] Re: pokrywa

@BlackTiger, post #281

Szykuję wszystko. Dam znać komu wysłane. Według kolejności wpłat. Ciągłe pytanie się mnie jak wysyłka niczego nie przyspieszy, a jedynie opóźni. Bo muszę odpisywać, zamiast szykować wysyłki. Naprawdę zależy mi na jak najszybszym pozbyciu się dwóch palet towaru, które obecnie mi zalegają w garażu...
Są już dostępne pokrywy do C64C i Atari ST/STE/Falcon - jeśli ktoś sobie życzy, proszę o maila na zamowienia (małpa) retronics (kropka) eu.
[#283] Re: pokrywa

@Duddie, post #282

Moi drodzy, przepraszam za ro niekończące się oczekiwanie, ale sprawy rodzinne trochę mi komplikują wszystko. Tak czy inaczej, do końca tygodnia zostaną wysłane pokrywy do:
Jarkman, Hexmage960, djcasey, AceMan, strim_, vojo, zRo, lysyzastary, PTR, Ankuz MkOne. Oprócz tego Kokos otrzyma osobiście plus pokrywy dla osób na AEM. Pozostałe w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że wszyscy, którzy zamówili.

W oczekiwaniu zerknijcie na wersję finalną tu:
https://onedrive.live.com/redir?resid=B64982F3D64C1722!962&authkey=!ALMpgICYdY5x59Q&ithint=folder%2cjpg
[#284] Re: pokrywa

@Duddie, post #283

Rewelacja!
Super. Dzięki Duddie.
Kurcze ale fajne te pudełka. Jak w dobrych latach 90' ; )
[#285] Re: pokrywa

@Duddie, post #283

No i pozytywna wiadomosc :)
[#286] Re: pokrywa

@Duddie, post #283

dzięki czekam z niecierpliwością, na obie pokrywy
[#287] Re: pokrywa

@Ankuz MkOne, post #284

Jakby zmodyfikować pudełka, albo przynajmniej wewnętrzne tekturki boczne
to można by tam wkładać całą Amigę z pokrywą i pudełko by się wtedy przydawało a
modyfikacja projektu nieznaczna. OK
[#288] Re: pokrywa

@Duddie, post #283

Tadam. Jak na amiczekanie - szybko poszło.

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
[#289] Re: pokrywa

@Ijon_Tichy, post #288

ja jeszcze czekam, może jutro... co do modyfikacji pudełka pomysł ciekawy...

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2015 18:54:31 przez BlackTiger
[#290] Re: pokrywa

@Vato, post #287

Wbrew pozorom, modyfikacja jest znaczna. Pudełko będzie większe, i wysyłka droższa, co ma znaczenie głównie przy wysyłce za granicę, a nie ukrywam, że to tam się większość partii sprzedaje. Niestety, cena na polskie realia jest wysoka i niewiele osób decyduje się na zakup. Poza tym, musiałbym robić dedykowane pudełko, co podniesie koszt o kilkadziesiąt złotych na sztuce. W tej chwili są wykorzystywane najbardziej zbliżone wymiarami.
[#291] Re: pokrywa

@Duddie, post #290

Kiedy dalsza wysyłka?
[#292] Re: pokrywa

@Duddie, post #290

Ile ludzi się zgłosiło co do pokryw A500 i A600? Będziesz je realizował?
[#293] Re: pokrywa

@Duddie, post #290

Kilkadziesiąt złotych za pudełko ??
A pytałeś może u nich http://www.multi-druk.pl/oferta.htm
[#294] Re: pokrywa

@Vato, post #293

Nie za pudełko, a za cały projekt. Uwierz mi, że trzeba zrobić wykrojniki, sito do offsetu i masę innych rzeczy, samo wytworzenie pudełka to grosze, ale przygotowanie produkcji kosztuje. A ten koszt przy niskim nakładzie powoduje ogromny wzrost pojedynczej sztuki. Naprawdę wiem co robię....
[#295] Re: pokrywa

@WojT_GL, post #291

Wysyłki są w trakcie, codziennie na pocztę trafia paręnaście sztuk. Do A500 - pewnie będzie, ale do A600 raczej nie. Generalnie zainteresowanie jest takie sobie, przy tym tempie będzie mi się zwracać zainwestowana kasa przez 2 lata.
[#296] Re: pokrywa

@Vato, post #293

So mnie pokrywy przed momentem dojechały, wykonanie świetne, warto było czekać.
Dzięki Jurku.

jedyna drobna uwaga to różne i nie równe wycinanie, mam takie pióra na obu szt, raz mniejsze raz większe, lecz w niczym nie przeszkadzające.
[#297] Re: pokrywa

@Duddie, post #295

Może to mylne wrażenie, ale wydaje mi się, że wzięcie miałbyś większe gdyby informacja poszła jako news na stronę główną. Wydaje mi się, że tylko niewielka część zainteresowanych trafiła na ten wątek. A inicjatywa bardzo słuszna i potrzebna, nie rozumiem dlaczego nikt o tym nie powiadamia.
[#298] Re: pokrywa

@Sokok, post #297

Gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę:). Tak sobie kombinuję.

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2015 13:53:53 przez Tomski
[#299] Re: pokrywa

@Tomski, post #298

Dosłownie przed chwilą dotarła do mnie. Dzięki.
[#300] Re: pokrywa

@Duddie, post #295

A gdybyś miał pokrywę do A600 (ostatnio udało mi się dostać jedną w pięknym stanie), czy koszty ewentualnych kopii byłyby mniejsze niż tworzenie całej takiej od nowa?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem