kategoria: Sprzęt
[#211] Re: pokrywa

@Duddie, post #209

Słaby odzew naszego społeczeństwa. Możesz uderzyć na AmiBay, tam pewnie będzie dużo lepiej, o ile koszt wysyłki będzie w sensownej wysokości, lub ugadać się z RetroAmi (ITU) oraz AmigaKit z UK, oni pewnie wezmą kilkadziesiąt szt. do sklepu. No i zostaje eZatoka i Alledrogo, spora część użytkowników Amigi nie zagląda nigdzie na fora.
[#212] Re: pokrywa

@zorkadar, post #210

Zorkador, tak, o ile poprzednie modele okażą się jako takim sukcesem, na razie dokładam do interesu. Jak zacznie to na siebie zarabiać, będą kolejne modele.
[#213] Re: pokrywa

@Duddie, post #212

Wszyscy tacy napaleni byli a później rezygnują........
[#214] Re: pokrywa

@Duddie, post #212

Zamówiłem do małego ATARI i czekam na 600 aż coś się wyklaruje.
[#215] Re: pokrywa

@Duddie, post #212

Uwaga: pre-order jest zamknięty, ale w międzyczasie dwie osoby zrezygnowały, więc mam wolne dwa miejsca na liście, szansa na zakup w cenie pre-orderowej do wtorku 17.03.
[#216] Re: pokrywa

@Duddie, post #215

Pokrywa jest super a przedewszystkim nowa , będzie zdobić i zabezpieczać moją atarynkę.
Czekam na edycje do mojej a600
[#217] Re: pokrywa

@Duddie, post #215

Za późno znalazłem Wasz wątek. Gdyby jednak nie było jeszcze za późno, ja bym prosił o 1x1200.
[#218] Re: pokrywa

@dyniek1200, post #217

Niebawem będą dostępne w normalnej sprzedaży, pre-order już zamknięty. Dam znać jak będzie można kupować.
[#219] Re: pokrywa

@Duddie, post #218

Kiedy będzie wysyłka pokryw?
[#220] Re: pokrywa

@bacus10, post #219

Nie wcześniej niż po świętach, być może nawet w połowie kwietnia dopiero. Trochę się schodzi w związku z dopracowywaniem produktu i zmianami.
[#221] Re: pokrywa

@Duddie, post #220

hej,
i jak tam sytuacja wygląda po świętach?
jakaś pierwsza partia do wysyłki może już gotowa?
[#222] Re: pokrywa

@Ankuz MkOne, post #221

Jeszcze nie. Jest w trakcie produkcji, lada moment będę wysyłał ale na pewno dam znać tu. Ze względu na obsuwy terminów w firmie je produkującej, nie będzie więcej pre-orderów. Zaproponuję kolejne modele jak juz będą gotowe do sprzedaży.
[#223] Re: pokrywa

@Duddie, post #222

Ok, dzięki za info Duddie
[#224] Re: pokrywa

@Duddie, post #222

Hej Duddie,

Na jakim etapie obecnie są pokrywy do A1200? Już coś więcej wiadomo?
[#225] Re: pokrywa

@Jarkman, post #224

Jarkman, pierwsza partia poszła do śmieci, bo była za ciasna, druga jest gotowa, czekam na kartony. Podobno mają być w tym tygodniu, ale jak wyjdzie - zobaczymy.
[#226] Re: pokrywa

@Duddie, post #225

Jakieś wieści?
[#227] Re: pokrywa

@WojT_GL, post #226

No Duddie, może chociaż masz już jakieś przybliżone ETA?
[#228] Re: pokrywa

@Ankuz MkOne, post #227

Pokrywy są gotowe, czekam na pudełka i zaczynam wysyłkę. Zapewne przyszły tydzień.
[#229] Re: pokrywa

@Duddie, post #228

No to czad Tańczący banan Wreszcie moja Amiga nie będzie się kurzyć (A1200 nie włączałem już grubo ponad miesiąc :-/)
[#230] Re: pokrywa

@Duddie, post #228

Prawie jednocześnie powinny być też pokrywy do Commodore 64-I i 64C.
[#231] Re: pokrywa

@Duddie, post #230

a jaką cenę za C64C planujesz ?
[#232] Re: pokrywa

@BlackTiger, post #231

Dokładnie będę wiedział, jak dostanę towar wraz z fakturą, ale sądzę, że podobnie jak do Atari, czyli ok. 70 zł.
[#233] Re: pokrywa

@Duddie, post #232

Hmm w związku z tym, że mam nowe C64C możliwe że się skuszę.
Pytanie tylko czy obudowa przylega na tyle, żeby UK1541 nie przeszkadzało? Czy trzeba będzie ciąć :)?
[#234] Re: pokrywa

@Duddie, post #228

No to czad ; )
Dzięki za info.
[#235] Re: pokrywa

@WojT_GL, post #233

Nie mam UK1541 żeby sprawdzić, ale pokrywa jest cienka i raczej nie powinna przeszkadzać.
[#236] Re: pokrywa

@Duddie, post #235

A czy jest możliwość wysyłki A1200 i C64C w jednej paczce?
[#237] Re: pokrywa

@AceMan, post #236

Tak.
[#238] Re: pokrywa

@Duddie, post #237

Kiedy to będzie normalnie w sprzedaży i gdzie? bo na preorder widzę, że się spóźniłem
[#239] Re: pokrywa

@Duddie, post #237

Duddie mógłbyś dać kilka fotek jak się prezentują te pokrywy ??
[#240] Re: pokrywa

@koxy, post #238

W sprzedaży będzie za kilka dni. Fotki wrzucę jak będę je miał fizycznie u siebie, fotka prototypu jest tu: https://onedrive.live.com/redir?resid=b64982f3d64c1722!962&authkey=!ALMpgICYdY5x59Q&ithint=folder%2cjpg

Prototyp nie jest jeszcze zupełnie przezroczysty, wersja finalna będzie jak szkło.

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2015 07:58:50 przez Duddie

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2015 07:59:00 przez Duddie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem