kategoria: Sprzęt
[#241] Re: pokrywa

@Duddie, post #240

Wersje przedprodukcyjne dla A1200 i C-64C są tutaj:

https://onedrive.live.com/redir?resid=B64982F3D64C1722!1018&authkey=!ANLAu9LvwfOltVo&ithint=folder%2cjpg

Jeszcze przed użyciem wykrojnika, dlatego ma takie skrzydełka wokoło, ale ich nie będzie.
[#242] Re: pokrywa

@Duddie, post #241

super to wygląda wielkie dzięki, kiedy wysyłki A1200
jaka cena końcowa za c64?

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2015 11:38:34 przez BlackTiger
[#243] Re: pokrywa

@BlackTiger, post #242

Wysyłki lada moment, proszę jeszcze o cierpliwość, pudełka się drukują. Robię to wszystko po godzinach pracy i dlatego tyle to trwa. Do C-64 nie znam jeszcze finalnej ceny, ale sądzę, że ok. 70 zł.
[#244] Re: pokrywa

@Duddie, post #243

A jakbym chciał domówić taką dla C64 to ile i gdzie mam wysłać pieniędzy? :) Będzie opcja wysłania w jednej paczce z tą dla A1200?

Pozdrawiam
[#245] Re: pokrywa

@Ciapo, post #244

Ja tez bym domowil jeszcze pokrywe do Amigi 600 do jednej wysylki. Jesli takowych jeszcze nie ma na sprzedaz, to sorry nie bylo tematu (nie mam za bardzo czasu sledzic dokladnie calego watku).
[#246] Re: pokrywa

@Ciapo, post #244

Ciapo, możesz domówić, nie znam finalnej ceny, możemy się umówić na 70 zł. Wyślij mi maila na zamowienia (małpa) retronics (kropka) eu
Wtedy pójdzie w jednej paczce.
[#247] Re: pokrywa

@Duddie, post #246

Ciapo

Nieładnie przezywać..
[#248] Re: pokrywa

@Duddie, post #243

coś sie ruszyło w temacie?
[#249] Re: pokrywa

@bacus10, post #248

Wciąż coś poprawiam, tym razem pudełka... Mam nadzieję lada dzień rozpocząć wysyłki, jeśli kurier dotrze z pudełkami.
[#250] Re: pokrywa

@Duddie, post #249

Trzymie kciuki za kuriera.
Duddie a z ciekawości , pudełka są made in China czy PL?
(przypuszczam że to ma wpływ na termin dostawy do Ciebie)
[#251] Re: pokrywa

@Ankuz MkOne, post #250

Wszystko jest Made In Poland. A terminy dostaw... Przy niskonakładowej produkcji, każdy zakład spycha mnie na koniec kolejki. Po jakimś czasie oczekiwania, jak pojawia się luka na maszynach, dostaję w końcu wyczekiwany produkt. Okazuje się często, że coś tam trzeba poprawić, zmienić materiał, kształt, wymiary itp. To samo dotyczy opakowań. Dość długo czekam na każdą kolejną formę. Niestety, gdyby to sprzedawało się w tysiącach sztuk, to byłoby szybciej, lepiej i taniej... Ale się nie sprzedaje i się nie będzie sprzedawać. Popyt na to jest mizerny, zwłaszcza w PL. Za granicą może będzie ciut lepiej. Ale zacząłem produkcję od niefortunnego Atari XE, który był popularny w zasadzie tylko w Europie Wschodniej... Za granicę sprzedałem zaledwie klika sztuk. Zobaczę jak będzie z A1200 i C64C. Jeśli będzie słabo, to nie powstaną kolejne modele, bo na chwilę obecną dokładam do interesu.
[#252] Re: pokrywa

@Duddie, post #251

Cierpliwie czekam na pokrywę dla mej Amigi
[#253] Re: pokrywa

@Hexmage960, post #252

Panowie, proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości. Naprawdę wiem, że długo to trwa, dla mnie też.... Dodam jeszcze, że zmiana grubości materiału powoduje konieczność tworzenia nowych wykrojników do pokrywy i kartonów. Więc wszystko się wlecze i podnosi koszty, ale uczę się na błędach i mam nadzieję, że kolejne modele będą powstawały szybciej i będą tańsze nieco. Na pre-order się jednak nie zdecyduję więcej. Sprzedaż dopiero gdy będę mieć je gotowe do sprzedaży. Poproszę jednak o deklaracje na zamowienia (małpa) retronics . eu kto byłby zainteresowany pokrywami do:
1. Amiga 500
2. C-64 bochenek (pasuje też do C-16 i VIC-20)
3. Amiga 600
4. Atari STFM/STE/Falcon
5. Atari 800 XL
6. ZX Spectrum 48K
7. ZX Spectrum Plus
8. Commodore 128

Nie sądzę, żeby do tej listy dołączyły jakiekolwiek inne modele, chyba, że sprzedaż wymienionych wyżej okazałaby się sukcesem.
[#254] Re: pokrywa

@Duddie, post #251

Dzięki za wgląd w sytuację.
Tym bardziej doceniam że to realizujesz i mam również nadzieje na sukces biznesowy twego projektu. Jak już ktoś chyba pisał , może nawiążesz współpracę z efunzine lub podobnymi?
Nadal nie rozumiem czemu PPA nie rozgłasza bardziej takich inicjatyw.
Jakoś na głównej o innych projektach/inicjatywach amigowych potrafią pisać?
[#255] Re: pokrywa

@Ankuz MkOne, post #254

A po co mnożyć pośredników?
[#256] Re: pokrywa

@Jacques, post #255

Dla marketingu i powiększenia rynku odbiorców.
(przy kontynuacji indywidualnej sprzedaży via allegro/ppa/ebay/amibay/etc.)
[#257] Re: pokrywa

@Hexmage960, post #252

ja się zahartowałem w czekaniu na Natami, więc jakaś tam pokrywa to bułka z masłem OK
[#258] Re: pokrywa

@Duddie, post #253

Ruszyło coś w temacie?
[#259] Re: pokrywa

@bacus10, post #258

Cały czas działam, jeszcze chwila....
[#260] Re: pokrywa

@bacus10, post #258

mi się jelita zaczynają poruszać :P
[#261] Re: pokrywa

@Tom Rain, post #260

.

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2015 22:05:24 przez lysyzastary
[#262] Re: pokrywa

@Tom Rain, post #260

hę?
[#263] Re: pokrywa

@Duddie, post #262

Ludzie próbują sobie urozmaicić czas oczekiwania. :d
[#264] Re: pokrywa

@Sokok, post #263

To w ramach urozmaicenia: http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=2505&preview
[#265] Re: pokrywa

@Duddie, post #264

Trzeba się logować :(
[#266] Re: pokrywa

@teh_KaiN, post #265

https://onedrive.live.com/redir?resid=B64982F3D64C1722!1027&authkey=!AJtvO6WDySBVZQk&ithint=file%2cjpg
[#267] Re: pokrywa

@Duddie, post #266

Jak można zauważyć, to przymiarki były robione na obudowie od A-1200 bez stacji dyskietek, a w głównej mierze bez tego "dźyngla" od wyjmowania nośnika danych.





Nie przeszkadza to w żadnym stopniu? Czy po prostu osłona będzie się kończyła nad "tym"?
[#268] Re: pokrywa

@amizet, post #267

Bardzo estetyczna ta pokrywa. Podoba mi się. Nie mogę już się doczekać.
[#269] Re: pokrywa

@amizet, post #267

Stacja dyskietek ani porty nie będą zasłonięte. Ale jak już pisałem, nie zalecam używania przykrytej Amigi, zwłaszcza z kartami turbo - grozi to przegrzaniem.
[#270] Re: pokrywa

@Duddie, post #269

Olej już te pudełka i wysyłaj plz samą pokrywę, skoro jest gotowa.
Pudło i tak pójdzie na śmietnik / do piwnicy...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem