kategoria: Sprzęt
[#391] Re: pokrywa

@ZbyniuR, post #389

Zbyniu, Matt robił kiedyś, ale jakością ustępują moim. A ta w linku to moja, jak zauważył Strim...
[#392] Re: pokrywa

@Duddie, post #391

Biorę do Amigi 600, Atari 800XL, ZX Spectrum+, Commodore 64 . PM wysłany.
pzdr
[#393] Re: pokrywa

@zmiennik, post #375

Nie mów hop. Ja na CDTV się piszę bardzo chętnie.

Duddie, wysłałem Ci maila. Biorę przezroczystą do 500tki.
[#394] Re: pokrywa

@wilkwcieniu, post #393

Do 500tki jeszcze nie ma. Może za miesiąc.
[#395] Re: pokrywa

@Duddie, post #394

Czekam w takim razie i ustawiam się w kolejce.
[#396] Re: pokrywa

@Duddie, post #391

Ja również jestem chętny na pokrywę do A600. Odezwę się wkrótce.
[#397] Re: pokrywa

@baderman, post #396

Błagam o przesyłanie deklaracji zakupu na adres e-mail jurek (at) retronics (kropka) eu, w innym przypadku mogę się pogubić, bo każdy wysyła informacje gdzie chce....
Dla uściślenia: dane do wpłaty i kwotę podam wszystkim chętnym ok. 10.02, ponieważ do tego czasu przebywam na wyjeździe.
[#398] Re: pokrywa

@Duddie, post #397

Jaki będzie koszt pokrywy do 500? Czy są gdzies jakies zdjęcia?
[#399] Re: pokrywa

@dragon_x, post #398

Do A500 jeszcze nie ma.
[#400] Re: pokrywa

@Duddie, post #399

Wszystkie osoby, które deklarowały chęć zakupu, powinny już mieć maile w swoich skrzynkach. W razie czego proponuję sprawdzić spam folder, bo czasem zdarza się, że tam właśnie lądują moje maile... Jeśli nie doszło do kogoś, proszę o kontakt, najlepiej na jurek (małpa) retronics (kropka) eu
[#401] Re: pokrywa

@Duddie, post #400

Zaplacone, dzieki.

Moja Amiga 600 z Vampirzyskiem juz nie przepusci zadnych roztoczy OK
[#402] Re: pokrywa

@sordan, post #401

Wszystkie obecnie dostępne modele wystawiłem na Allegro. W przyszłym tygodniu dojdzie jeszcze ZX Spectrum+, a w kwietniu A500 i ZX Spectrum 48K.
[#403] Re: pokrywa

@Duddie, post #402

Hura!

Żadnego maila nie dostałem i zauważyłem update dopiero teraz, no ale co tam. Jeśli coś dla mnie zostanie do przyszłej wypłaty stypendium, to kupię jak już zadeklarowałem wcześniej pokrywy do A600 i C64. Na osłony dla A500 czekam z niecierpliwością! :)

Wiedz, że robisz niesamowitą robotę i ludzie powinni Cię tu na rękach nosić.
[#404] Re: pokrywa

@teh_KaiN, post #403

Dzięki za miłe słowa, to na pewno dodaje pewności, że warto to robić.
Uwaga: pokrywy do A1200 się kończą, zostało 5 sztuk. Jeśli ktoś jeszcze myśli o zakupie, to warto się pospieszyć, bo raczej nie będę robił drugiej partii.
[#405] Re: pokrywa

@Duddie, post #404

Jak nie bedziesz robil kolejnej serii to ja chce oraz do A600
[#406] Re: pokrywa

@Duddie, post #404

Już tylko 4 :). Właśnie zamówiłem przez Allegro.
[#407] Re: pokrywa

@g0trek, post #406

No to już dwie zostały :)
W związku z pytaniami: nowa seria pokrywek może powstać jeśli będzie przynajmniej 20 osób chętnych.
[#408] Re: pokrywa

@Duddie, post #407

Piękna zabawka, kartonik także.OK

Męczyłem się nieco z tym Allegro, niestety w moim regionie nieda się Rejestrować.

Będzie możliwość na przesyłki za granicę to chętnie się załapie na minimum jedną A600 obudowę.

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2016 20:17:35 przez micromars
[#409] Re: pokrywa

@micromars, post #408

Wysyłam za granicę. Sprzedaję też na ebay.
[#410] Re: pokrywa

@Duddie, post #409

Jestem zainteresowany pokrywą do CDTV, kilka osób już tutaj wspominało proponują zrobić listę dla CDTV może 20 osób jest nazbiera. Czy pewni jesteście, że będzie też pasować do innych modeli.

1) Sventevith - CDTV 1 sztuka.
[#411] Re: pokrywa

@Sventevith, post #410

Do komputerów z oddzielną klawiaturą wypadałoby zrobić też pokrywę do samej jednostki...
[#412] Re: pokrywa

@Duddie, post #411

Pokrywy do A1200 się skończyły właśnie.
[#413] Re: pokrywa

@Duddie, post #411

Do CDTV z chęcią zakupię bo kurzy się tam do środka strasznie.
[#414] Re: pokrywa

@Sventevith, post #413

Tak jak myślałem... zero chętnych. No, jeden chętny. Marne szanse na 20 czy 30.
[#415] Re: pokrywa

@Duddie, post #414

Będą pokrywy na akcesoria - np. Datasette, stacje dysków 1541, 1541-II, 1571 i analogicznie do Atari. Są chętni?

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2016 18:14:41 przez Duddie
[#416] Re: pokrywa

@Duddie, post #415

Datasette i 1541-II. Chyba jednak biznes Ci się ciut opłaca, że brniesz dalej?
[#417] Re: pokrywa

@Duddie, post #414

Ja jestem chętny na samą pokrywę klawiatury, bo z tego co wiem - klawiatury od CDTV, A3000 i A4000 majątakie same wymiary. W sprawie obudowy klawiatury, zgłaszali się również inni chętni, z tego co pamiętam. Samej CDTV nie mam, więc siłą rzeczy obudowa mi jest nie potrzebna. Inna sprawa, że obudowa na jednostkę centralną CDTV to imo dość chybiony pomysł, ale kto co lubi.

ps. no i cały czas czekam na pokrywy do A500.

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2016 19:45:19 przez baderman
[#418] Re: pokrywa

@teh_KaiN, post #416

Wiesz, część modeli (A1200, C-64C, C-64-I, A600) jest dochodowa. Nie powiem, żeby były to wielkie pieniądze, ale przynajmniej jest zysk. W przypadku modeli Atari (poza XE) w tej chwili jestem pod kreską. Liczę na to, że jak asortyment się zwiększy, przybędzie klientów. Najlepszym przykładem tego jest fakt, że jestem zmuszony zrobić kolejną partię pokryw do A1200, bo już zabrakło, a wciąż są chętni. Mam nadzieję, że pierwsza partia do A600 też się rozejdzie. A niebawem wchodzi A500. Póki co, inwestuję, licząc na przyszłe zyski. Często kieruję się też własnymi potrzebami, a właśnie brakuje mi pokryw na akcesoria.

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2016 19:46:53 przez Duddie
[#419] Re: pokrywa

@baderman, post #417

Baderman, nie mam żadnego z wymienionych modeli i siłą rzeczy nie mogę zrobić. Wypożyczenie nie wchodzi w grę. Mogę jedynie kupić, ale te modele bardzo rzadko bywają dostępne.
[#420] Re: pokrywa

@Duddie, post #418

Ja na pewno piszę się na pokrywę do A600 tylko rozkładam wydatki, żeby żony nie drażnić. Za chwilę będzie niecierpliwie wyczekiwana A6095 od Architect1200. Napisz proszę jeśli zaczną się kończyć pokrywy do A600.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem