Komentowana treść: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie
[#1] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie
A mnie się widzi "mała" modyfikacja takiej plastykowej obudowy tak aby można np. w środku zmieścić więcej rzeczy niż standardowo. Jakieś DVD-RW, choć to już przeżytek ale sporo softu na tym jeszcze jest, montaż kart turbo co normalnie trzeba obudowy tower etc, etc. fantasta ze mnie. Skoro jest robiona forma wtryskowa od początku to taka modyfikacja mogła by być czymś ciekawym. Ale z drugiej strony pewno więcej chętnych jest/będzie na standardową obudowę niż na jakiegoś Frankiego.
[#2] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@Tomski, post #1

W myślach widzę obudowę typu desktop a la A3000.
[#3] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie
tysiąc dwusetki na dżewo! Żądamy obudów do 500!
[#4] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@snajper, post #3

Obudów A500 dostosowanych do skanapkowanych A1200.
[#5] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie
Fajnie, że ma być logo Amiga a nie jakieś a1200 od czapy doklejone.
[#6] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie
Panowie kto może nawet te 20 EUR, niech dołoży.
To ważny projekt dla Amigi.
Jak nie wypali to za 10-15 lat nie wiem w czym będziemy je trzymać.
I spokojnie , jak zbiórka na a1200 wypali, to pewnie następna będzie a600 lub a500 (chociaż tego jest chyba jesze dużo na rynku).
A tower to już nie to samo.
[#7] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@Ankuz MkOne, post #6

Popieram OK
[#8] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@Ankuz MkOne, post #6

Teraz wypali na 100%. W pierwszej kampani brakło niewiele. Teraz jest 2 razy więcej czasu i przede wszystkim logo Amiga, o które pytała co druga osoba podczas pierwszej kampani. Ja juz wsparlem. Dla mnie liczy sie tylko przezroczysta bo oryginalna mam juz w perfekcyjnym stanie od Petra.
[#9] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie
powinnien jak juz zrobic taka akcje pt obudowy do wszystkich amig.
[#10] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@SzaryWilk, post #9

I wtedy wymagany cel zbiórki poszedłby w górę ze 100%.
Jeśli się nie mylę to do każdej potrzebowaliby wyprodukować nowe 2-3 formy, a to o nie się tu teraz rozchodzi (ich cena).
[#11] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@SzaryWilk, post #9

Ja od 16 lat mam obudowe giftu i chyba musiałbym zdurnieć, żeby kupować to coś z kickstartera no ale o gustach sie nie dyskutuje.
[#12] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@michal_zukowski, post #11

Nie trzeba zdurniec, wystarczy byc fanem Amigi w desktopie. Ja przez pol zycia mialem Amige z mojej stopki i nie wspominam pod koniec tych czasow za dobrze. Musialem zmowic przynajmniej 10tke rozanca zeby w ogole sie blat pojawil. Moja kanapka dzialala mega niestabilnie i prawie sie obrazilem na Amigowanie z tego powodu. Doszedlem do wniosku ze Amiga obecnie to komputer retro i nie takiego Amigowania dzisiaj chce. Nie chce juz obudowy tower, ani PPC i karty graficznej. PPC i karte graficzna mam w swoim macu mini na MorphOsie. Sprzedalem to wszystko i teraz mam Amige 1200 w desktopie z 060/80 32 MB RAMu, Indivision AGA, CF 32GB Zdjecie i wszystko ladnie, stabilnie chodzi. I wlasnie taka przezroczysta obudowa z Kickstartera bedzie dla mnie jak znalazl.

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2015 16:13:49 przez sordan
[#13] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@sordan, post #12

To chyba bardziej kwestia za dużego poziomu kanapki w kanapce niż obudowy. Mi od zawsze koncept pakowania klawiatury do obudowy komputera średnio się podobał.
[#14] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie
zbiera "srodki na produkcje" czy pieniadze po prostu? bo moge mu pare workow plastiku podeslac jakby co
[#15] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@Valwit, post #14

Myślę, że plastik też się przyda, więc skrobnij mu maila.
[#16] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@recedent, post #15

Granulat znaczy się :) Wór o wadze ok. 1 tony na palecie kosztuję w zależności do koloru 10-20 tyś zł. Dobra wtryskarka zrobi ze 100szt. w godzinę, tylko forma pewnie będzie kosztować fortunę. Dla mnie szokiem było gdy zobaczyłem wtryskarkę o wadze ponad 70 ton (widziałem też cięższe Demagi lub Haitany, sama forma to ponad 2t) która odlewała element lampy samochodowej o wymiarach 5x10cm. Jeden ze siłowników który "popycha" formę do agregatu miał średnicę podobną do mojego obwodu w pasie.






Ostatnia aktualizacja: 05.09.2015 20:57:21 przez waldiamiga
[#17] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@waldiamiga, post #16

Też tak miałem.
[#18] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@waldiamiga, post #16

A, Valeo Skawina. Byłem.
Większe wtryskarki są używane do obudów telewozorów.
Tam to są potwory.
[#19] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@stachu100, post #18

:) Valeo, ale nie w Skawinie bo "u mnie" robią systemy chłodzenia oraz wycieraczki. Lampy to Valeo Chrzanów, czasem tam bywam.
[#20] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie
Nie należy zapominać o wyjątkowym bonusie w postaci dostępu VIP do kanału IRC legendarnej grupy Red Sector! (przy zakupie wersji Red Sector)

Samo to warte jest conajmniej 50 euro!
[#21] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@AceMan, post #20

Ale co ten RSI VIP Groupmember Chat IRC invitation właściwie daje? Gołe baby w ASCII?

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 15:00:26 przez Sokok
[#22] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@Sokok, post #21

Stary, możesz wbić na kanał legendardnej grupy RED SECTOR i chłonąć blask ich zajebistości (w ASCII).

Czaisz jaki zaszczyt?! Jedyne 199€.



Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 15:39:15 przez AceMan
[#23] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@AceMan, post #22

pokłony
[#24] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@AceMan, post #22

A, takie buty.
[#25] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie
Dear All,


Just would like to remind some of you who may have pledge on the first KS campaign and may not know that,


IF you've pledged on the first Amiga 1200 case KS campaign, your pledge has been canceled!
This is normal as the previous campaign did not reach his goal.
THEN:
HEAD OVER THE NEW CAMPAIGN page to RE-PLEDGE on your REWARD ;)

All pledges on the previous campaign has been canceled so you'll not be charged, no worries here.


Some News:


  • New website launched! There is still some missing pages, but the overall design is here.

  • Key caps & Keyboards are coming soon!

  • New Special Edition cases are currently designed with our partners, stay tuned!

  • When we'll ask you for your case colors at the end of the campaign, you'll be free to mix different colors between top & bottom shells. See example below.




Cheers
[#26] Re: Nowe, kolorowe obudowy dla Amigi 1200 desktop - podejście drugie

@amenophis, post #25

Jeżeli był by ktoś zainteresowany kupnem obudowy z kickstarter w bardziej korzystnej cenie, to więcej na ten temat jest w tym wątku
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem