Komentowana treść: AmiDuke
[#1] Re: AmiDuke
O, fajnie, kolejny port. Ciekawe czy działa lepiej niż ten.
[#2] Re: AmiDuke

@Solo Kazuki, post #1

Całym swoim sercem jestem za takimi newsami i portami :)
[#3] Re: AmiDuke
Wersja 1.0.6 jest do zassania w "The Zone" EAB. Ponoć szybsza niż 1.0.4.
[#4] Re: AmiDuke

@waldiamiga, post #3

daj linka
[#5] Re: AmiDuke

@Dorian3d, post #4

Odnośnik nic Ci nie da, jeżeli nie masz konta na EAB.
[#6] Re: AmiDuke

@Solo Kazuki, post #1

Mnie ciekawi czy do takiego portu 68k/MOS można wsadzić c2p noe dla PPC?
[#7] Re: AmiDuke

@Dorian3d, post #4

Tak jak napisał Mailman, nie dam rady dać sznurka, ale pewnie za kilka dni będzie na Aminecie.
[#8] Re: AmiDuke

@waldiamiga, post #7

E tam, GLDuke pod Warp3D by zrobił, a Duke był już lata temu na shapeshifterze jak najbardziej grywalny pod 060 :)

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2015 21:03:40 przez twardy
[#9] Re: AmiDuke

@twardy, post #8

sprawdzał ktoś już jak to działa na 060?
skoro jest Duke, to może zaraz będzie Shadow Warrior :)
Zajebisty news, NovaCoder OK
[#10] Re: AmiDuke

@zmiennik, post #9

Właśnie zassałem z Aminetu wersję 1.0.4 AGA i zapier... na moim Blizzie 060 80,aż miło. Miooodziooo! Brawo dla tego Pana!!OKok, racja pokłony
[#11] Re: AmiDuke

@Grisza, post #10

Film! Film!
[#12] Re: AmiDuke

@Grisza, post #10

Szybciej od Duke3d 0.3 dla AmigaOS4 ?
[#13] Re: AmiDuke

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #12

Na AGA w PAL 320x400 tak na oko 20 fps,może lepiej.

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2015 23:25:48 przez Grisza
[#14] Re: AmiDuke

@Grisza, post #13

Przeczytaj jeszcze raz moje pytanie.
[#15] Re: AmiDuke

@_arti, post #11

Prosze bardzo:
Duke Nukem 3D 060/80 AGA
[#16] Re: AmiDuke

@zmiennik, post #9

skoro jest Duke, to może zaraz będzie
Shadow Warrior :)


i Redneck Rampage siedzi, pije i chrupki
[#17] Re: AmiDuke

@snajper, post #16

osobiście wolałbym port Shadow Warrior i Blood

Redneck Rampage jest dla wieśniaków
[#18] Re: AmiDuke

@Solo Kazuki, post #17

superfrog też jest dla wieśniaków, a ilu w niego gra czarodziej
[#19] Re: AmiDuke

@sordan, post #15

"To musiało boleć".szeroki uśmiech
Nigdy nie lubiłem tej gry i zawsze dziwiłem się dlaczego chodzi wolniej od Dooma.
Tak jak wszyscy odpalałem na Shape Shifterze i w trybie co drugą linię spokojnie można było grać na 040/40 MHz. Lepszego "portu" od "Shape Shiftera" nie widziałem i już nigdy takiej nie bedzie.
Zazdroszczę ci twojego konfigu, śmiga!szeroki uśmiech
[#20] Re: AmiDuke

@Andrzej Drozd, post #19

Po co grałeś na 040 jak od dawna jest wersja dla PPC MorphOS duke3d_morphos_v0.3

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2015 02:39:48 przez ] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [
[#21] Re: AmiDuke

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #20

Może dlatego że nie spodobała mi się na Shape Shifterze, to nie szukałem innej alternatywy? Generalnie w Doomy, Heretica i Hexena grałem na Ami i nawet nie ruszę już nigdy tych gier na pececie, a na Ami do nich kiedyś wrócę. Jednak Duke nie przypadł mi do gustu.
Aaaaa, zapomniałem jeszcze że podchodziłem do tej gry też na PSX...porażka. Niby śmiga, ale widocznie nie lubię takich gier. Co ciekawe w Dooma na PSX też długo nie pograłem, może przez te badziewne midy imitujące muzykę rockową? Na Ami tego nie załączałem (a robi sie to w tooltypach) i może to była ta sielankowa nieświadomość o niestrawnym podkładzie muzycznym?
A1200 z PPC już od długiego czasu mam pod kontrolą AOS4.1 FE. Wciąż mam partycje z MOSem PUP, ale dla tej gry nie będę odpalał MOSA.
Jak mi ktoś zrobi FBlita dla MOSa pod BVision, to się zastanowie. Na FBlita dla BVision na AOS4.1 FE nawet nie czekam...OK
[#22] Re: AmiDuke

@Andrzej Drozd, post #21

muza w Doomie rulezuje, tylko do tego trzeba mieć dobrom karte z MIDI, a nie jakieś pierdziałki siedzi, pije i chrupki
[#23] Re: AmiDuke

@Andrzej Drozd, post #21

Duke3d działa też na AGA. FBlit dla karty graficznej? :) Tylko ty masz jakiś problem z BVision, o którym dowiedziałem się dopiero wczoraj na gadaczu. Robiłeś testy pamięci gfx? Zapodaj temat na forum i opisz problem, a najlepiej jeszcze nagraj filmy.

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2015 03:52:43 przez ] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [
[#24] Re: AmiDuke

@snajper, post #22

Soundtrack z Doom na PSX nie ma nic wspólnego z innymi wersjami. Generalnie ta wersja jest specyficzna tak pod względem, w większości, przerobionych poziomów jak i ambientowego soundtracku. Doom soundtrack PSX Jedna z ciekawszych wersji Dooma. Warto sprawdzić jak ktoś nie miał okazji.
No i jakie imitowanie dzwiekow???? Inna sprawa, że Snajper tez ma rację bo oryginalny sndtrck Doom'a to tylko na general midi.
[#25] Re: AmiDuke

@sordan, post #15

No to przekonałeś mnie do upgrade'u 060 w moim Blizzardzie. Dezzzz3! Gdzie jesteś?
A tak jeszcze do tematu - Redneck Rampage i Blood - byłoby pięknie ale to już trochę za dużo dla 060. Shadow Warrior jest niegrywalny nawet na PowerMaku 601/166MHz - można zapomnieć. Gdyby novacoder podszkolił się w PPC mielibyśmy nawet Half-Life'a... eh.
[#26] Re: AmiDuke

@_arti, post #25

Nie wiem jakim cudem chcesz miec half life skoro nie sa dostepne zrodla;)
[#27] Re: AmiDuke

@_arti, post #25

Ty weź sobie może PC-ta kup, co?
[#28] Re: AmiDuke

@mailman, post #5

mailman jak zwykle mega życzliwy i pomocny gość. Link pomógłby mu szukać/ściągnąć gdy już miałby konto, a kto wie, może i mógł to konto mieć tylko mógł nie wiedzieć jak znaleźć. Poza tym można też po koleżeńsku przesłać archiwum od jednego do drugiego. Ale nie, lepiej burknąć, że się nie da.
[#29] Re: AmiDuke

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #14

Myślę,że filmik Ci w tym pomógł.
[#30] Re: AmiDuke

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #23

Nie mam problemu z BVision. To AOS4 z nią ma, ponieważ po załadowaniu zostaje 2MB pamięci graficznej. A ile zostaje na MOS PUP? Czy aby ten brak pamięci nie jest powodem częstego zamrożenia systemu?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem