Komentowana treść: AmiDuke
[#31] Re: AmiDuke

@Grisza, post #29

Rozumiem, że nie możesz odpowiedzieć na to pytanie, bo nie używasz OS4 na A1200PPC. Przy okazji, zmień sobie sygnature "Amiga 1200 E/BOX/Blizzard PPC 060@66-603@330 256 MB/FastATA MK IV+Maxtor 40GB/Mediator TX/Radeon 9250 Pro 256MB/SB128/Sieciówka Realtek/SATA+Caviar 500GB/OS 4.1 Classic"
[#32] Re: AmiDuke

@Sokok, post #27

@kiero
To w jaki sposób ja w to grałem na iPodzie, pod z-hakowanym systemem, gdzieś w 2005?

@Sokok
Siódmego? Po co?



Ostatnia aktualizacja: 06.10.2015 11:14:33 przez _arti
[#33] Re: AmiDuke

@_arti, post #32

Trochę żartem, trochę serio -- bo ilekroć widzę twoje amisie to na nich bujają się jakieś gry z PC-ta. Może ty zwyczajnie nie wiesz, że poza Makami i Amisiami jest coś jeszcze..
[#34] Re: AmiDuke

@Sokok, post #33

Wiem ale ja zasadniczo nie lubię grać ale lubię za to mieć świadomość, że niektóre gry mogę odpalić na Amidze - to mnie rajcuje
[#35] Re: AmiDuke

@_arti, post #32

"To w jaki sposób ja w to grałem na iPodzie, pod z-hakowanym systemem, gdzieś w 2005? "

Nie, nie grałeś.
[#36] Re: AmiDuke

@kiero, post #35

Teraz sprawdziłem - to był mod do Dooma, rzeczywiście
[#37] Re: AmiDuke
Wiadomość bardzo dobra. Mam nadzieję, że to nie będzie jego ostatni port. Blood to byłoby coś fajnego :) Pożyjemy zobaczymy.

@_arti
Czy Ty może grałeś w takiego Doom-a na iPodzie w 2005 roku?
LINK do Doom-a.
[#38] Re: AmiDuke

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #31

Mylisz się używam i mam obie wersje FE i "zwykłą". Powód prozaiczny brak czasu i czwórka dzieciaków polecam.
[#39] Re: AmiDuke

@Sir_Lucas, post #37

Tak, w takiego też grałem.
[#40] Re: AmiDuke
Na EAB Zone pojawiła się wersja 1.0.7. Na Aminecie jest 1.0.6

EDYTA:... oraz ScummVM_AGA_060 v1.5.0.007 tego samego autora.



Ostatnia aktualizacja: 06.10.2015 16:41:26 przez waldiamiga
[#41] Re: AmiDuke

@Grisza, post #38

Sam sobie odpowiem ;). Z readme Duke3d 0.3 dla OS4 link wynika, że kod dla AGA został usunięty.
[#42] Re: AmiDuke

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #41

Jest sens to odpalać na 040/25MHz? Bo nie wiem, czy się bawić czy iść spać pomysł
[#43] Re: AmiDuke

@_arti, post #42

Kurka, nie mogę odpalić tego. "Pozyskałem" wersję atomic 1.5 Duke'a spakowany rarem i gdy próbuję rozpakować unrarem z aminetu na A1200 to cuda niewidy mi wypisuje Snoopdos. Jedna wersja unrara nie może rozpakować bo za mało pamięci, a snoopdos pisze że nie może odczytać ixnet.library, bsdsocket.library i socket.library (po kiego unrarowi te wszystkie bibklioteki?). Inna wersja unrara pisze że nieznana metoda (spakowania?)... Zassałem to no maca rozpakowałem i spakowałem zipem, teraz zassam na Ami. Pytanie, jakie pliki dokładnie potrzebuje AmiDuke, wszystkie z archiwum z gry czy tylko któreś?
[#44] Re: AmiDuke

@Ferin, post #43

Udało się, hula aż miło. Problemem była pozyskana przeze mnie wersja i to, że za dużo skopiowałem plików do szuflady z grą.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem