Komentarze do artykułu: Pushover

[#1] Re: Pushover
Jedna z moich ulubionych gier. Sequel czyli One Step Beyond też jest dobry. Po 20 latach byłem w Anglii i kupiłem te chrupki. Byłem nieco rozczarowany smakiem.
[#2] Re: Pushover

@Sokok, post #1

Bardzo wyczerpujący opis. Ale na splittera można spaść z dowolną kostką oprócz tej latającej by ją uruchomić. To także jedna z moich ulubionych gier z Amigi. Choć istnieje też wersja na PC, tyle że w niej element zręcznościowy w kilku planszach jest chyba jeszcze bardziej wyśrubowany. A może po latach braku praktyki stałem się kiepskim graczem i stąd to wrażenie. Muzyka jest bardzo fajna zwłaszcza ta kosmiczna i japońska. Sporym wyzwaniem jest także ostatnia plansza w której wszystkie kostki wyglądają jak te zwykłe mimo że takie nie są.
[#3] Re: Pushover
Wersja gry dla AmigaOS 4 tutaj.
[#4] Re: Pushover

@agawa, post #3

można to na dysk nagrać? bo na 060 wersja WHDLoad mi chodzi za szybko...
[#5] Re: Pushover

@zmiennik, post #4

Proponuję zgłosić jako buga: http://mantis.whdload.de/search.php?project_id=621&hide_status_id=-2

I upewnij się, że masz najświeższy whdload i slave. Zamiennik miał podobny problem na szybkiej konferencji, okazało się, że ma starego slave'a.

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2015 16:39:55 przez Sokok
[#6] Re: Pushover
Wywiad z jednym z autorów "Pushover".
[#7] Re: Pushover
W ogóle nie grałem.
[#8] Re: Pushover

@Hubez, post #7

Dobra i wymagająca gra logiczna z klimatyczną muzyką i z niezłą grafiką.
Po raz pierwszy grałem to u kolegi w bodajże 95-96 roku ...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem