Komentowana treść: Interfejs "SCSI II to MicroSD"
[#31] Re: Interfejs "SCSI II to MicroSD"

@zmiennik, post #29

drivespeed x.device 1
[#32] Re: Interfejs "SCSI II to MicroSD"

@Dorian3d, post #30

Nie, w A1200 zwykły kontroler na płycie IDE. Strim coś chyba źle zrozumiał i namieszał :D

drivespeed x.device 1

??? nie wiem o co chodzi.

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2015 14:13:56 przez zmiennik
[#33] Re: Interfejs "SCSI II to MicroSD"

@strim_, post #18

Jeśli użytkownicy nie będą kupować nowych produktów, to nikt ich nie będzie produkował


Nikt nie kupi na "hurrra, Amiga RULEZ!" (chociaż znamy takie przypadki gdy ktoś kupuje kompa za 12 tyś, nie używa go, a jeszcze dokupuje soft...którego tez nie używa.) OKOKOKOKOK

No sorry, proszę o reklamę, która opowie o tym, jak ten produkt podniesie range mojego klasyka (czyli A1200). OK
[#34] Re: Interfejs "SCSI II to MicroSD"

@Andrzej Drozd, post #33

kupuje kompa za 12 tyś, nie używa go, a jeszcze dokupuje soft...którego tez nie używa

Kto bogatemu zabroni
[#35] Re: Interfejs "SCSI II to MicroSD"

@Leon, post #23

Panie, ale po co mi takie coś do A1200? IDE się nie wstydzę, sieciówkę też mam. Moje Amigi mają HDD, CDRW oraz są podłączone do internetu i FTP działa. Proszę Pana, co ja z tym urządzeniem miałbym robić, kurą dać czy gdzie wyrzucić?OK
[#36] Re: Interfejs "SCSI II to MicroSD"

@lekarz_med, post #34

Bogaty to jest ten, którego stać na własną wyspe.OK
Np. ten co chodzi w upapranych galotach i glanach, jak mu tam jest?...Dżony Dip. Nie słyszałem żeby używał małofunkcyjnego komputra który kosztuje 4 wypasione pecety.
[#37] Re: Interfejs "SCSI II to MicroSD"

@Andrzej Drozd, post #36

Bogaty to jest ten, którego stać na własną wyspe.


Bogaty ten, co nie skąpi. OK
[#38] Re: Interfejs "SCSI II to MicroSD"

@Andrzej Drozd, post #36

Cztery wypasione? Toś Ty wypasionego peceta nie widział
[#39] Re: Interfejs "SCSI II to MicroSD"

@zmiennik, post #37

A ten co robi długi i się nie skąpi? A ten co go stać na 10 wysp ale ma tylko jedną to się skąpi?
[#40] Re: Interfejs "SCSI II to MicroSD"

@TomK, post #38

Ja nawet nie widziałem peceta za 3 tyś. Jeżeli w marketach są po 1499, a na Allegro po 300, to póki nie zmusi mnie sytuacja, to bedę używał tego, co spełnia moje funkcje użytkowe.
[#41] Re: Interfejs "SCSI II to MicroSD"

@lekarz_med, post #11

Czy ten interfejs pracuje również w trybie DMA?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem