Komentowana treść: Czarne Mediatory
[#1] Re: Czarne Mediatory
Fajnie wygląda
[#2] Re: Czarne Mediatory
@mwb13
Zrób test!
[#3] Re: Czarne Mediatory
Nowy medek to ja rozumiem. Nowe fitczery tez rozumiem (no moze nie dokonca).
Ale dlaczego w dalszym ciagu nie ma tam zaimplementowanej FastATY, albo zlacza pod ZIV. To tego kompletnie nie rozumiem.
1
[#4] Re: Czarne Mediatory

@Phibrizzo, post #3

Bo trzeba by było COŚ wtedy zrobić a nie tylko wymienić laminat i dodać diodę
1
[#5] Re: Czarne Mediatory

@_arti, post #4

Arti o jaki test tobie chodzi. Medek smiga
[#6] Re: Czarne Mediatory

@mwb113, post #5

No taki normalny - z wykresami, tabelkami etc. Masz takiego medka, to zrób jakiś test na PPA
[#7] Re: Czarne Mediatory
Z kolei Mediator 4000 Di 3V to również czarna karta wyposażona w cztery sloty PCI 2.2 oraz cztery złącza Zorro III/II. Pozwala korzystać z kart PCI, które wymagają szyny zasilanej napięciem 3.3V.

Ooo, przygotowali Medka 4000Di pod Sonnet Crescendo 7200 PCI... albo pod SharkPPC
[#8] Re: Czarne Mediatory

@_arti, post #4

100 % prawdy powiedziałeś
no i przy okazji można się zmęczyć


Ostatnia aktualizacja: 16.12.2015 21:08:35 przez Dorian3d
[#9] Re: Czarne Mediatory
Niech wywalą MACHy i zrobią na czymś współczesnym. Często nie stykają i trzeba czyścić albo w ogóle lecą do wymiany. Sam Medek rzecz dobra. Chociaż w A4000 odpuściłem i Stach też na rzecz Zorro.

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2015 21:10:16 przez pong777
1
[#10] Re: Czarne Mediatory

@pong777, post #9

pewnie mają kilka ton w magazynie
kupiłem nowe FastATA 4000 MK-VI CF/SATA
i ku mojemu zdziwieniu są tam machy z 95 roku
[#11] Re: Czarne Mediatory

@Dorian3d, post #10

Ale warto czy nie. Bo ja planuje kupic merdka i kasę juz zbieram
[#12] Re: Czarne Mediatory

@JacK_Swidnik, post #11

Jasne, że warto. To jedno z tych kilku urządzeń, które Elboksowi wyszło całkiem nieźle ok, racja
[#13] Re: Czarne Mediatory

@_arti, post #12

Zapewne pracują na wersją 1xAGP, 1x PCI-ex 16. A w zanadrzu turbo z różnymi wersjami PPC z demobilu...
[#14] Re: Czarne Mediatory
Hehe ale przelotka zielona trochę to kiepsko wygląda. A ja tam czekam na wersję gender w kolorze tęczy
[#15] Re: Czarne Mediatory
Jak widać ELBOXOWI dalej opłaca się robić takie rzeczy.
[#16] Re: Czarne Mediatory

@Hubez, post #15

Bo nie ma konkurencji .
[#17] Re: Czarne Mediatory

@Hubez, post #15

ale jak też widać, to opłaca mu się co najwyżej "odświeżać" stare produkty
[#18] Re: Czarne Mediatory
a jakby ktoś chciał to voodoo 3 2000 jest do sprzedania w cenie zakupu
kupiłem na ebayu po czym lokalnie trafiła sie druga sztuka więc ebajową odsprzedam :)
[#19] Re: Czarne Mediatory

@JacK_Swidnik, post #11

Warto:
link
[#20] Re: Czarne Mediatory

@pong777, post #9

Faktycznie mogli by to wrzucić już chyba spokojnie w jeden układ.

No ale jeśli sprzedadzą 100 medków na rok, to chyba nie bardzo im się opłaca produkt rozwijać.


BTW Ładnie ten GLQuake chodzi.

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2015 01:19:20 przez tom256
1
[#21] Re: Czarne Mediatory

@twardy, post #19

Quake na voodoo3 w 360x480 chodzi 18fps
rzeczywiście warto ok, racja
[#22] Re: Czarne Mediatory

@XoR, post #21

Szał niebieskich ciał z tym Quake 1 GL. Normalnie aż mnie zatkało. U mnie na kompie mam ponad 1500 fps. Ale zastanowię się czy tego medka nie dokupić. Mam w szufladzie Voodoo 5500, ale chyba tu będzie problem ze sterami... Coś się pomyśli...
Bo teraz jest inna moda. Aby ze słabych kompów wyciskać "magiczne" 25 fps...
[#23] Re: Czarne Mediatory

@Voyox, post #22

il chcesz za to V5500 gdybym dał w rozliczeniu V3 PCI?
Nie ma sensu aby leżało w twojej szufladzie skoro może leżeć w mojej
[#24] Re: Czarne Mediatory

@XoR, post #23

Na razie jestem "związany umową"... V 5500 PCI

Mam więcej tego typu kart ale reszta nie jest taką legendą, jak choćby 3D Prophet 9800 Radeon.. Przepraszam za kryptoreklamę..
[#25] Re: Czarne Mediatory
1500 PLN za możliwość podpięcia kilku kart, zresztą też okropnie drogich w Elbox'ie. Ręce opadają. Ale przepraszam zapomniałem że mediator obsługuje ponad 100 kart TV no super, super, szkoda tylko że nie dodali że chodzi o karty analogowe które można sobie teraz wsadzić w .... mediatora oczywiście. Na te biedne stare Amigi nigdy nie wyjdzie nic w normalnej cenie. I nawet strony po polsku nie mogą zrobić.
[#26] Re: Czarne Mediatory

@ViruS, post #25

Wstydzą się polskiego. Jakby mieszkali tu w Anglii to by zrozumieli że to kraj grzyba i syfu. A ludziki zachowują się jak boty z Quake 3...
Gdyby chcieli zarobić to pomyśleli by o cofnięciu się do tamtej epoki i zaprojektowaniu trochę sprzętu pod Amigi. Ba nawet nowe mobo. Ludzie chętnie dziś oddają kasę za nowinki do staroci....
Ale jak to zwykle bywa skapną się za późno... Chyba że się mylę.
[#27] Re: Czarne Mediatory

@ViruS, post #25

Na te biedne stare Amigi nigdy nie wyjdzie nic w normalnej cenie.


link
[#28] Re: Czarne Mediatory

@ViruS, post #25

"Elboxie", bez debiloapostofu, to raz. Dwa: Mediator niedługo 15 lat będzie świętował, i moim zdaniem jest to jeden z najlepszych dodatkow do Ami jakie kiedykolwiek powstały.
Pamiętam jazdy z dorwaniem pasujacej sieciówki na pcmcia, kosmiczne ceny sensownych kart gfx czy dźwiękowych. pojawił sie Mediator i świat stał się piękniejszy. Owszem, kibicowałem Prometeuszowi, ale wyszło jak wyszło i kupiłem Mediatora, który miał najlepszą cene i przyszedł ze sporą ilością sterowników, działa do dziś, i jak popatrzysz na forum PPA miał i w sumie dalej ma całkiem fajne wsparcie w razie problemów, bo Elboź po tych wszytskich latach dalej produkt rozwija.
Wiec nie pisz że nic sensownego nie wyjdzie, bo pokaż mi cokolwiek choćby dorównujące Mediatorowi.
[#29] Re: Czarne Mediatory

@Valwit, post #28

Tłuką to samo od lat 95


Ostatnia aktualizacja: 19.12.2015 10:03:31 przez Dorian3d
[#30] Re: Czarne Mediatory

@Valwit, post #28

"Elboxie", bez debiloapostofu, to raz. Dwa: ...


Jak już kogoś poprawiasz, to rób to dobrze.
Elbox - Elboksie, Linux - Linuksie itd., to raz.
A dwa: apostrofu

A w ogóle, to mało elegancko to tak kogoś strofować
.

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2015 10:53:22 przez rePeter
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem