Komentowana treść: scena.ppa.pl
[#1] Re: scena.ppa.pl
Ekstra pomysł! Z powodu braku czasu często jedyną moją aktywnością na retro maszynach jest oglądanie dem. Akurat od kilku tygodni katuję spectumowskie demka.
Tym bardziej z zainteresowaniem poczytam o najbardziej interesującej mnie scenie Amigowej OK
W ogóle to przydałby się jakiś tutorial dla świeżaków. Co warto zobaczyć i dlaczego. (np jakieś przełomowe efekty gfx/music, megademo z super kodem upchane na jednym flopie itp.)
Hmm, tak to sobie wyobrażam :)
[#2] Re: scena.ppa.pl
No chłopaki, pomysł ekstra :)
[#3] Re: scena.ppa.pl
Wow, fajny design strony. Niby "zwykłe" PPA ale takie...inne :)
[#4] Re: scena.ppa.pl
Bardzo świetny pomysł! OK
[#5] Re: scena.ppa.pl
Teleport to chyba jeszcze z XX wieku wyciągnięty :)
[#6] Re: scena.ppa.pl

@AceMan, post #5

Graffiti i Teleport to są podpięte roboczo, ale nie było sensu zwlekać z uruchomieniem. Te treści jeszcze będą aktualizowane, mam nadzieję również przy udziale użytkowników.
[#7] Re: scena.ppa.pl
Genialny pomysł. Portal dodany do zakładek :) Gratualcje Panowie pomysłu i zacięcia OK
[#8] Re: scena.ppa.pl
No kurdę, gites!
[#9] Re: scena.ppa.pl
Fajnie, fajnie ;) A przy okazji, może kogoś zainteresuje koncert .
[#10] Re: scena.ppa.pl

@movin, post #1

Bardzo jestem ciekaw ,czy osoby nie zwiazane z tematem,tacy swiezacy szeroki uśmiech beda w stanie cos zobaczyc w amigowych demach.Tak starych jak i obecnych.Pisze bez zlosliwosci,dla mnie sa okropne pod kazdym wzgledem ale nie bijcie ,wstydze sie tego.
[#11] Re: scena.ppa.pl
Świetny pomysł. Na pewno będę tam zaglądał bardzo często. Miejmy nadzieję, że prowadzącym nie zabraknie czasu i samozaparcia.
[#12] Re: scena.ppa.pl
Od dawna ta podstrona funkcjonuje?
Bo gdyby nie ten news to pewnie w ogóle bym jej nie zauważył :)
Bardzo nastrojowe kolorki :)

Nie lepiej przycisk do niej umieścić obok "strefa gier"?

-----
no tak, zobaczyłem - zestawienie dem - i nawet dobrze nie przeczytałem, że dopiero wystartowała, tylko już kliknąłem jak szczerbaty napalony na orzechy ;)

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2016 22:43:05 przez Duracel
[#13] Re: scena.ppa.pl

@Duracel, post #12

Ja trafiłem na tę podstronę z Twittera. Chwilę póżniej wszedłem na główną stronę PPA żeby zapytać jakim cudem ja tej podstrony wcześniej nie znałem. Ale patrzę... a tu jest news o tym. szeroki uśmiech

Jak będzie z RSSami scena.ppa.pl? Każdy news stamtąd będzie też na PPA czy newsy będą osobne? Będzie jakiś adres do RSSów dla scena.ppa.pl?

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2016 23:21:53 przez MDW
[#14] Re: scena.ppa.pl

@MDW, post #13

Jak będzie z RSSami scena.ppa.pl? Każdy news stamtąd będzie też na PPA czy newsy będą osobne? Będzie jakiś adres do RSSów dla scena.ppa.pl?


Już jest. Dzięki za zgłoszenie błędu.
[#15] Re: scena.ppa.pl

@grxmrx, post #14

Mimo tego, że jestem zalogowany na PPA, to na SPPA nie jestem zalogowany (nie ma Single Sign-On?). Nie ma opcji do logowania się bądź rejestracji. Wszystko to próbuje zrobić przez komórkę, a zatem dotyczy interfejsu mobilnego. Na kompie jeszcze nie sprawdzałem.

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2016 08:38:05 przez Sokok
[#16] Re: scena.ppa.pl

@grxmrx, post #14

Już jest. Dzięki za zgłoszenie błędu.

To ja dziękuję za bardzo szybką i skuteczną reakcję. Jak mi zależy na jakiejś stronie to od razu szukam RSSów. Bez też bym sobie jakoś radził ale jednak RSS to podstawa. OK
[#17] Re: scena.ppa.pl
Zacna idea zaiste! Szacuneczek.

PS. wspólne konto PPA/SPPA by nie zaszkodziło ;)
[#18] Re: scena.ppa.pl

@rolpho / D6, post #17

Z tego co widzę konto jest wspólne, tylko automatycznie się nie loguje (trzeba się ponownie zalogować).
[#19] Re: scena.ppa.pl

@Sokok, post #15

U mnie to samo.
[#20] Re: scena.ppa.pl

@rolpho / D6, post #17

Na tym cała idea bazuje, że konto jest wspólne. Logujesz się używając tych samych danych do logowania. To samo konto, baza, kod strony.
[#21] Re: scena.ppa.pl

@grxmrx, post #20

Zatem aż się prosi o Single Sign-On.
[#22] Re: scena.ppa.pl

@Sokok, post #21

Nie można mieć wszystkiego (na raz) ;)
[#23] Re: scena.ppa.pl
Bardzo fajny pomysł. Mi osobiście brakowało takiej "kieszonki" na PPA, gdzie można wygrzebać sobie ciekawą listę scenowych produkcji od pikseli poczynając na demkach i muzyce kończąc. Super! OK
[#24] Re: scena.ppa.pl

@twardy, post #19

Poprawione. Dodałem menu dla mobilnych.
[#25] Re: scena.ppa.pl

@grxmrx, post #24

Dzięki!
[#26] Re: scena.ppa.pl

@grxmrx, post #24

O, a dałoby radę dodać jeszcze do interfejsów poniższe elementy?
- Ostatnie komentarze w aktualnościach
- Ostatnie komentarze do artykułów

Dzięki.
[#27] Re: scena.ppa.pl
No to mamy w końcu portal polskiej sceny amigowej OK



Ostatnia aktualizacja: 09.02.2016 12:08:19 przez mccnex
[#28] Re: scena.ppa.pl

@mccnex, post #27

Przypomnę tylko, że pewne zamknięte polskie amigowe community scenowe nadal działa: http://www.amiscena.org/
[#29] Re: scena.ppa.pl

@movin, post #1

W ogóle to przydałby się jakiś tutorial dla świeżaków. Co warto zobaczyć i dlaczego. (np jakieś przełomowe efekty gfx/music, megademo z super kodem upchane na jednym flopie itp.) Hmm, tak to sobie wyobrażam :)


Ciekawy pomysł, czyli coś jakby "amiscenowy niezbędnik", pomyślimy.
[#30] Re: scena.ppa.pl

@grxmrx, post #24

Ekhm, a czy jest szansa na gadacza scenowego? :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem