Komentowana treść: Warp3D Nova
[#31] Re: Warp3D Nova
Mimo, że tak późno (dosłownie i metaforycznie), całkiem fajnie się czyta takie njusy szeroki uśmiech
[#32] Re: Warp3D Nova

@adam_mierzwa, post #30

Chyba, że tak. Nie zaglądałem ostatnio na Twoją stronkę, masz informacje o uaktualnieniach jakoś uporządkowane, gdybym sobie chciał jako laik zobaczyć co i jak, czy pozostaje szukać zachodnie fora, strony?
[#33] Re: Warp3D Nova

@KM, post #32

Wogóle nie ma potrzeby szperać na zachodnich stronach. Nawet tutaj na PPA wystarczy kliknąć w tag newsa (np. w tym w A-EON). Tagi dla każdego newsa masz w tej samej linijce co liczba głosów na niego. I "wypluwa" listę chronologiczną związaną z tagiem.
A u mnie - blog odświeżony (nowy "layout"), jest nowy kącik AmigaOne 500. Nawet wczoraj dawałem nowy wpis o upgrade (wymieniałem kartę właśnie na kompatybilną z Warp 3D Nova). Co gdzie i jak zaglądać żeby być na bieżąco to ci napiszę pw.
[#34] Re: Warp3D Nova

@adam_mierzwa, post #33

Ale to już można kupić czy nie?
[#35] Re: Warp3D Nova

@pong777, post #34

Nie. Nie podano ani ceny ani daty premiery.
Cena pewnie będzie gdzieś w okolicach 30+ Euro za te biblioteki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem