Komentowana treść: Kolejna zbiórka w serwisie Kickstarter - tym razem klawisze!
[#31] Re: Kolejna zbiórka w serwisie Kickstarter - tym razem klawisze!

@Dopuser, post #30

No i kolega jubi zapomniał o pokolorowaniu na zielono klawisza "Del".
[#32] Re: Kolejna zbiórka w serwisie Kickstarter - tym razem klawisze!

@Dopuser, post #30

Będziemy się wymieniać kolorowymi kneflami
[#33] Re: Kolejna zbiórka w serwisie Kickstarter - tym razem klawisze!
Bardzo fajna sprawa z tymi klawiszami. A czy ktoś się orientuje czy obudowy można jeszcze zamawiać ? Przydałyby się jeszcze te zielone membrany do klawiatur do A1200. Jak ktoś ma sprawną niepotrzebną w przystępnej cenie to potrzebuję jedną.

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2016 08:41:33 przez Art
[#34] Re: Kolejna zbiórka w serwisie Kickstarter - tym razem klawisze!

@Art, post #33

Obudowy będą później normalnie w sprzedaży. Pisał o tym Phil.
[#35] Re: Kolejna zbiórka w serwisie Kickstarter - tym razem klawisze!
najladniejsze sa oryginalne kolory. co najwyzej WSAD moznaby tez ciemniejszy, ale no :)
[#36] Re: Kolejna zbiórka w serwisie Kickstarter - tym razem klawisze!

@Valwit, post #35

Jakoś chyba niewielki ułamek gier na Amigę korzysta z WSAD-a.
[#37] Re: Kolejna zbiórka w serwisie Kickstarter - tym razem klawisze!

@Dopuser, post #30

I wszystko jasne OK
Napis Commodore CPC464 od razu narzuca skojarzenie z Amstradem:

Tak, to prawda, ale tylko wtedy gdy się taki komputer widziało wcześniej i zapamiętało.
Dzięki za zdjęcie.
[#38] Re: Kolejna zbiórka w serwisie Kickstarter - tym razem klawisze!
Tak czytam i czytam i sobie myślę. Jak już wszystkie plastiki są wymieniane, to może też by zrobić nowe obudowy do zasilaczy od A500/600/1200 ?
[#39] Re: Kolejna zbiórka w serwisie Kickstarter - tym razem klawisze!
Czy oryginalna Amiga 1200/600 miała kolor biały czy raczej Ivory (zatarło mi się w pamięci)? Właśnie zmieniłem biurko na czystą biel i kolor mojej 1200 jakoś nie pasuje. Wiadomo trochę ściemniała, czy te nowe obudowy są białe czy jednak Jasna kość słoniowa ?
[#40] Re: Kolejna zbiórka w serwisie Kickstarter - tym razem klawisze!

@Newhousik, post #39

raczej amiga 500 ( Ivory )

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2016 20:32:24 przez Dorian3d
[#41] Re: Kolejna zbiórka w serwisie Kickstarter - tym razem klawisze!

@recedent, post #31

Nie zapomniał. Klawisz DEL w CPC spełnia rolę BackSpace w PC i Amie czyli kasuje znak na lewo od kursora.
Natomiast klawisz DEL w PC i Amie kasujący znak na prawo od kursora w CPC nazywa się CLR.
[#42] Re: Kolejna zbiórka w serwisie Kickstarter - tym razem klawisze!

@ZbyniuR, post #41

Acha, no to szacuneczek:

[#43] Re: Kolejna zbiórka w serwisie Kickstarter - tym razem klawisze!
Kurde jakby zrobili obudowy do A600 to bym się skusił. Klawiaturę mam w miarę nową, na pewno nowszą niż sama Amiga.
[#44] Re: Kolejna zbiórka w serwisie Kickstarter - tym razem klawisze!

@QkiZ, post #43

Jak by zrobili obudowy pizza box to by było fajnie. I wtedy taka A600 spokojnie mieści się pod monitorem do tego slim cd.

I do tego obudowę na oryginalną klawiaturę jako exclusive. Budowa adaptera we własnym zakresie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem