Komentowana treść: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym
[#1] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym
Ooo udało się zrobić bootowanie prosto z CD dla CDTV i CD32?!

OK
[#2] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@BULI, post #1

Grande DANKE za wersję na płycie !!!
Moja "grafitowa bicz" cieszy się z nowej gry na lato
[#3] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Mikrobi, post #2

Wersja cd32 powinna mieć intro w MPEG-u i ścieżkę audio CD. szeroki uśmiech
[#4] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym
Dzięki za wiadomość na głównej! OK
[#5] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym
pudelkowa wersja 25zl a cyfrowa 38zl
WHAT THE HELL ?
[#6] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@selur, post #5

Wersja cyfrowa Gold zawiera:
- grę w formacie ADF
+ darmowy e-book (dowolny, do wyboru z naszej oferty)

UWAGA! Zysk ze sprzedaży wersji Gold zostanie przekazany autorom gry.

Nośnik: ADF oraz ISO
[#7] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Koyot1222, post #6

A ok, nie doczytalem, ze mozna sobie wybrac e-booka.

aczkolwiek uwazam, ze wersje cyfrowe gier powinny byc duzo tansze od pudelkowych a juz na pewno nie drozsze
[#8] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@selur, post #7

No i wersja elektroniczna jest tańsza ok, racja DUŻO tańsza, bo aż 5zł ok, racja

Jest też wersja elektroniczna Silver za 20zł z 20% rabatem na zakupy w sklepie amiga.net.pl/

Zysk ze sprzedaży tej wersji też trafia do autorów gry OK
[#9] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@selur, post #7

wersje cyfrowe gier powinny byc duzo tansze od pudelkowych a juz na pewno nie drozsze

Wersje Silver i Gold są są w założeniu wsparciem dla autorów gry. Wersja cyfrowa bez dodatków kosztuje 5 zł, więc jest dużo tańsza od pudełkowej (25 zł)

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2017 21:51:53 przez A2
[#10] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@A2, post #9

dobra, juz wszystko wiem
[#11] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Koyot1222, post #4

Gratki
A teraz pora na rozbudowaną grę szeroki uśmiech Może jakaś przygodowa, w tym gatunku chyba posucha od dawna, sprzedała by się zapewne dobrze na całym wszechświecie szeroki uśmiech
[#12] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Hellena, post #11

Dzięki! Dziękuję też w imieniu chłopaków z "teamu" OK
A teraz pora na rozbudowaną grę szeroki uśmiech Może jakaś przygodowa, w tym gatunku chyba posucha od dawna

No, posucha jest . Ale projekt takiej gry, to zbyt duże przedsięwzięcie już na samym starcie. Jeszcze za mali jesteśmy
[#13] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Koyot1222, post #12

Ale przecież macie czas, możecie skończyć, hmmm powiedzmy za dwa lata
Najpierw jakiś chętny scenarzysta potrzebny OK

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2017 09:57:14 przez Hellena
[#14] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym
Gratuluje Koyot kolejnej wydanej gry! Mam chitry plan co do tego drwala, z chęcią wysłał bym go do prawdziwego lasu co by tam klase pokazał - Odezwę się do Ciebie Koy niebawem. pozdrrrrr!!
[#15] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@zeter, post #14

Czyżby kroił się kolejny "niecny plan" Pixel Nation?
Wchodzę! OK
[#16] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Koyot1222, post #15

Poprostu kolejny odcinek głupawych filmików Pixel nation ;) gdzie tym razem bohaterem mógł by być Pan drwal (nowy amigowy bohater) ;):)
[#17] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@zeter, post #16

Super! szeroki uśmiech
[#18] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym
Wiadomo, kiedy wersja cyfrowa zostanie rozesłana?
[#19] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@zeter, post #14

Może, jak się da, wrzucić to na CD z grą jako wprowadzenie przed samą grą? Ale to pewno zależy od wielu rzeczy i czasu. Choć jak to "burza śnieżna" pisze, będzie jak będzie gotowe tak i tutaj może by dało się zrobić mały poślizg z wydaniem gry .... Za dużo gdybam ...
[#20] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Michmis, post #18

Uczestnicy konkursu Lumberjacka już posiadają wersję cyfrową (Ostatnio nawet rozsyłałem wersję najnowszą, jak by ktoś nie dostał to proszę o kontakt).
Wersja box powinna być rozsyłana na początku lipca, cyfrowy release jak w ofercie napisaliśmy ok 20 lipca. Wtedy kiedy fizyczne kopie powinny dotrzeć do zamawiających.
[#21] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Tomski, post #19

No, dodanie takiego intra w wersji CD32 nie było by technicznie problemem, ale...
1. Na razie jeszcze nie ma animacji, a fizycznie kopie powinny zostać rozesłane na początku lipca. Mieszanie w wydaniu sprawi zamieszanie i przesunięcie w czasie, chyba że skończyli byśmy do końca przyszłego tygodnia...
2. Przy odtwarzaniu animacji np moja Cd32 najlepiej radzi sobie z tłoczonymi płytkami. Podejrzewam że to nie tylko mój problem. Matryca na min 1000szt, to podroży mocno ostateczną cenę gry. Chyba że na to też znalazł by się sponsor. Ale też znów wydłuży oczekiwanie na wytłoczenie gry bo trzeba będzie też zmienić nadruk płyty na max 1-2 kolorowy.

W tej chwili sam nie wiem, głowa mi wybucha od pomysłów, ale poczekam na Rogala i dowiem się co ma za pomysł
Może ktoś się zgłosi do sponsoringu tłoczenia płytek, cóż możemy jedynie logo dorzucić na okładce... Przed chwilą wysłałem Draconowi pliki gfx na naklejki i magnesy jako ekstrasy do pudełka, więc jednego dobroczyńcę już mamy szeroki uśmiech
Ale na razie, muszę ochłonąć
[#22] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Koyot1222, post #21

Zamówione OK
[#23] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Koyot1222, post #21

Ja bym tam wolał poczekać i mieć wypasa szeroki uśmiech
[#24] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Hellena, post #23

My też chcieli byśmy "full wypas" Ale...
Utrzymamy wszystkie postanowione rzeczy bez kombinacji. Jesteśmy ciekawi czy w ogóle będzie podobne zainteresowanie jak poprzedniej gry.
Przy Tanks Furry było trochę komentarzy:
- Gra nie uruchamiała się na 500tce z 512kb
- Gra nie chodziła płynnie na 500tce
- Płyta była nie bootowalna
- Tapetki dodane na płycie nie były potrzebne
- Brak adf na płycie
- Brak ikonek, skrócone nazwy
- Brakowało muzyki podczas gry itd.
Starałem się ogarnąć te rzeczy przy wydaniu LJ. Szperając po necie przy Lumberjacku pojawiło się też już trochę komentarzy:
- Po co wydawać jedno dyskietkową grę na kompakcie
- Po co kupować grę skoro jest za darmo
- Za mała gra na osobne wydanie itp
Będziemy analizować sytuację i próbować dogodzić odbiorcom naszych produktów. Ale w miarę naszych skromnych możliwości.
[#25] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Koyot1222, post #24

Ci co pytają po co na CD, skoro jest za darmo, nie są potencjalnymi klientami, bo oni i tak ściągną za darmo Wszystkim się nigdy nie dogodzi
[#26] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Koyot1222, post #24

Przyznam, że opcja wydania specjalnego np TankFury z animowanym intrem i outrem w mpeg i CDXL (obie wersje na jednym krążku + auto wykrywanie) to byłby wypas.
Wszystko jest do zrobienia i bardzo skomplikowane nie jest, ale wymaga dużo pracy i pozwoleń (np na użycie odtwarzacza mpeg, tak jak jest to na płycie Cannon Foder).

Takie animki wykonane przez Koytota i Rogala to byłby wypas, mniam
[#27] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Koyot1222, post #24

Zarzuty co do wydania Tanks Furry jak najbardziej trafione, ale wiadomo ze czlowiek uczy sie na bledach. Bylo dobrze a moze byc jeszcze lepiej i dlatego nalezy wyciagnac wnioski po tamtym wydaniu. Absolutnie nie zgodze sie natomiast z komentarzami odnosnie LJ, bo jak komus nie pasuje wydanie na plycie, albo ze gra jest za mala... to po prostu nie kupuje i po problemie. Ja swoj egzemplarz zakupie z pewnoscia i gratuluje dociagniecia sprawy do konca. Przyznam sie szczerze ze nie spodziewalem sie ze bedzie takie oficjalne wydanie... stad mile zaskoczenie :)
[#28] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Axi0maT, post #27

Moja opinia jest sroga ale wierze, ze absolutnie prawdziwa:

Tanks Furry jak do tej pory jest najlepsza amigowa gra, ktora sie ukazala w ciagu kilku ostatnich lat. Moze jest mocno srednia w stosunku do tego co wychodzilo kiedys na Amige ale i tak wyprzedza o niebo dzisiejsza konkurencje, wlacznie z "profesjonalnym" przeciez Reshoot'em.

Absolutnie TF jest powodem do dumy bo jeszcze nic, lepszego (baa rownie dobrego co TF ) sie nie ukazalo. Co prawda zaraz bedzie Powerglove, AlarCity, Reshoot 2 itd.. ale poki co jeszcze nikt nie widzial efektu koncowego tych gier.

Natomiast niestety ale Lumberjack to wypadek przy pracy i procz calkiem niezlej oprawy graficznej, gra jest paskudna gameplayowo. Na szczescie nie mozna jej zaliczyc jako kolejna produkcje R3D, tylko sztuke dla sztuki grupy osob i sprawdzanie amigowego rynku czy sie przyjmie ok, racja
[#29] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@selur, post #28

A ja i tak kupie tą grę ponieważ w dzisiejszych czasach MUSIMY wspierać twórców, aby nadal cieszyć się naszym retro sprzętem. Dzisiaj praktycznie każdy ma pracy i spokojnie może wydać te pare złotych na gre. A fajnie mieć na półce gry NOWOŚCI na Amige :) .Gratuluje sądze że wsparcie dla autorów z mojego miasta Gniezna będzie. Kilku aktywnych amigowców jest. Już zbieram zamówienia na większą paczuche pozdro
[#30] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@francdt, post #29

Co nie zmienia faktu, ze lepsza bylaby zrzuta na jakas dobra gre a za pop******ki niech sie amatorzy biora OK

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2017 17:40:02 przez selur
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem