Komentowana treść: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym
[#31] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Koyot1222, post #24

Mam małe pytanie - jak jest z zamówieniem wersji elektronicznej? Przyjdzie na maila czy w jakieś innej formie?
[#32] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Gżegżółka, post #31

W postaci linka do archiwum do pobrania.
Archiwum zawierać będzie iso płyty i adfa.
[#33] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@selur, post #28

(...)Natomiast niestety ale Lumberjack to wypadek przy pracy i procz calkiem niezlej oprawy graficznej, gra jest paskudna gameplayowo.(...)

Tu dochodzimy znowu do dyskusji czy przystoi czy nie przystoi coś wydawać na klasyczną ami. Czy to będzie wstyd zrobić taką grę czy też nie. Otóż, ja jestem zdania, że warto każdy projekt kończyć.
Może to moje przyzwyczajenie z pracy jako grafik komputerowy. Czasem ponad połowa moich projektów kwalifikuje się do kategorii "grafik płakał jak składał". Nie wstydzę się tego, a tym bardziej nie próbuje przekonywać swoich zleceniodawców, że np. "nie warto" albo "wstyd". Każdy ma swój własny gust. W myśl starej zasady "Śmieć jednej osoby jest skarbem innego człowieka". szeroki uśmiech
To nie jest jakaś wycieczka osobista, a tylko luźne przemyślenie. Zgodze sie, że może i TF nie okazał się jakimś mega projektem i ma swoich przeciwników, to wśród innych nowych produkcji stanowi dobre tło i punkt odniesienia. Pragnę z całego serca, obyśmy doczekali się produkcji dużo lepszych od naszego TF

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2017 20:55:02 przez Koyot1222
[#34] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Koyot1222, post #33

a mi się gra podoba, nie mam nic przeciwko takiej prostej zręcznościowej grze dla zabicia kilku minut. Zwłaszcza jeżeli jest tak dobrze dopracowana.
[#35] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Koyot1222, post #33

Oczywiście, że takie proste gry też są potrzebne, bo to czysta rozrywka i dodatkowa przyjemność z racji grafiki OK

A czy warto takie gry wydawać na CD/dyskietce, to powinna pokazać ta sprzedaż ok, racja
[#36] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@BULI, post #35

Racja, czy takie gry sa czegos warte pokaze sprzedaz a to sie okaze dopiero za pare miesiecy ok, racja
[#37] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@selur, post #36

Najważniejsze że gra daje fun i działa na każdej Amidze (minimalne wymagania 512kb).
[#38] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@agrajek, post #37

jak to sie mowi "kazda potwora znajdzie swego amatora" szeroki uśmiech

A tak na powaznie... to najwazniejsze jest to zeby gra byla dobra czego oczekuje po przyszlych amigowych produkcjach.
Panie i Panowie dosc juz Talesow of Gorluthow itp. itd. pomysł ok, racja OK
[#39] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@selur, post #38

Grafika jest świetna, naprawdę super kreska OK
Natomiast sama grywalność, no cóż... Jak oryginału
[#40] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@Jacques, post #39

Kurcze, powiem wam Panowie i Panie, że gierka to i owszem taka pchełka- bardzo prosty ale sympatyczny od móżdżacz, ale przyjemność z rozpakowywania czegoś "nowego" na Amigę to naprawdę frajda, i to już za 25zł! OK
Tym bardziej, że to wydanie wydaje się jeszcze bardziej dopracowane niż Tanks Furry (chociaż nie ma magnesików )
No i w końcu opcja odpalenia bezpośrednio na CDTV lub CD32- super sprawa ok, racja
Przydało by się oczywiście dodać obsługę pauzy i wyjścia do menu z poziomu PADa.
Wciskając FIRE podczas bootowania płyty można uruchomić LumberJacka z oryginalną grafiką C64
A w kwestii czepiania się, w instrukcji instalacji napisano: "..przenieść folder z grą.." lol
[#41] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@BULI, post #40

Do mnie paczka dotarła wczoraj. Potwierdzam, super uczucie odpakować i zagrać w nową grę na AmiOK
Tym bardziej, że to wydanie wydaje się jeszcze bardziej dopracowane niż Tanks Furry (chociaż nie ma magnesików )

Do mojego egzemplarza był dołączony magnesik i naklejki szeroki uśmiech ale ja zamawiałem wersję z dodatkową dyskietką.
[#42] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@philipo, post #41

Ja jeszcze czekam na swoją przesyłkę drogą elektroniczną :)
[#43] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@philipo, post #41

Jakby ktoś chciał podejrzeć wydanie boxowe samej gry (jak i gameplay) to zapraszam: https://www.youtube.com/watch?v=NB6rIOM9Ix4
[#44] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@zzielinski, post #43

a moja wersja elektroniczna już przyszła :)
taka prosta gra, a sprawia masę frajdy i wciąga.
[#45] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@zzielinski, post #43

A tu wersja Pixel Nation
OK
[#46] Re: Gra Lumberjack Reloaded dostępna w zamówieniu przedpremierowym

@rePeter, post #45

Oglądałem na AmiParty- jak zwykle SUPER OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem