Komentowana treść: EP-ka Jazzcata
[#31] Re: EP-ka Jazzcata

@RadziN, post #12

Jasne, chętnie posłuchamy Twojej twórczości.


Jasne. Jak ktoś namaluje różowego kota to już krytykować nie można, jak samemu nie umie się niczego sensownego narysować, tylko podziwiać, podziwiać i jeszcze raz podziwiać. Posłuchałem i większość nie jest w moim guście, ale ogólnie dobra robota.
[#32] Re: EP-ka Jazzcata

@Sokok, post #1

Zaklepuję fizyczną sztukę!
[#33] Re: EP-ka Jazzcata

@sigma2pi, post #31

Tylko, że Ty posłużyłeś się konstruktywnym stwierdzeniem.
Posłuchałem i większość nie jest w moim guście, ale ogólnie dobra robota.

A to jest różnica i to zasadnicza. Określenie preferencji w szeroko pojętym zmyśle estetycznym. Ba! Nawet doceniłeś pracę i zaangażowanie I teraz gdy zderzymy to ze stwierdzeniem
Słabe

Wybacz ale taka krytyka jest całkowicie niekonstruktywna i nawet gdyby autor chciał wyciągać wnioski to nie jest w stanie bo sama ocena jak i jej forma są takie jak je sam autor owych słów określił.
[#34] Re: EP-ka Jazzcata

@RadziN, post #33

Słuchałem i bardzo fajny materiał - można skojarzyć ze stylem jaki JazzCat przezentuje na przestrzeni 25 lat
[#35] Re: EP-ka Jazzcata
To już potwierdzone, że płytka będzie do odebrania na RK/LE? :)
[#36] Re: EP-ka Jazzcata

@SokOK, post #35

Dzięki wszystkim za odzew!

To już potwierdzone, że płytka będzie do odebrania na RK/LE? :)


Wszystko na to wskazuje :) Pracuję jeszcze nad materiałem bonusowym.
[#37] Re: EP-ka Jazzcata

@Jazzcat, post #36

Yeeeeey! :)
[#38] Re: EP-ka Jazzcata

@Jazzcat, post #36

Specjalnie na RKLE odkurzę discmana, tak mnie ciekawi ten bonus :)
[#39] Re: EP-ka Jazzcata

@makarsky, post #38

Bonus to zremasterowane wersje moich najpopularniejszych kawałków z dem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem