Komentowana treść: Icaros Desktop 2.2.8
[#1] Re: Icaros Desktop 2.2.8
Dałem plus, bo jak ktoś jak ja nie umiał odpalić na pięciu kolejnych laptopach, przynajmiej od trzech lat AROSa można, podobnie jak OS4 Classic, odpalić z poziomu AmigaForever!!
[#2] Re: Icaros Desktop 2.2.8

@David, post #1

Na natywnym sprzęcie spróbuj postępować wg tych wskazówek, mi pomogły przy instalacji na laptopie Acer Aspire 5315 (taki staruszek). Główny problem na tym modelu to niewspierana karta WiFi ale w przyszłym miesiącu spróbuję ją podmienić na zalecaną przez dokumentację Arosa. Na plus mogę z pewnością zaliczyć płynne działanie systemu na tak leciwym sprzęcie (a tu już nawet lekkie dystrybucje Linuksa miały problemy - albo ja ich nie potrafiłem zoptymalizować :D )
[#3] Re: Icaros Desktop 2.2.8

@Slepaq, post #2

Główny problem na tym modelu to niewspierana karta WiFi


U minie właśnie działało wszystko oprócz WiFi. Czyli nie działało.
[#4] Re: Icaros Desktop 2.2.8

@David, post #3

A po kablu nie próbowałeś?

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2019 22:33:15 przez don_rafito
[#5] Re: Icaros Desktop 2.2.8
Wi-Fi dzialalo od zawsze, ale tylko na Acer Aspire One ( A150). Z tego co pamietam , to bylo tez troszke zabawy z konfiguracja, ale mozna bylo bez problemu uzywac wi-fi. Bardzo przyjemnie to wszystko "smigalo", z checia sprawdze najnowszy build, tylko uda sie upolowac netbooka.

edit: ten model A150 to nie na 100%, z tego co widze przegladajac ebay, sa tez modele A110 i teraz tak mysle, ze to mogl tez byc jednak model a110 , ale to juz jest do sprawdzenia, ktore uklady sa obslugiwane przez sterownik .

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2019 01:43:56 przez cactoos
[#6] Re: Icaros Desktop 2.2.8

@don_rafito, post #4

Nie było to moim celem.

Po kablu chyba działało.
[#7] Re: Icaros Desktop 2.2.8

@cactoos, post #5

Zadziała na każdym gdzie jest karta Atheros. Ludzie listy supportów na Wiki nie czytają (nie wszyscy).
[#8] Re: Icaros Desktop 2.2.8

@don_rafito, post #7

Don_Rafito - nie każdy Atheros działa (w moim przypadku mam wersję karty, która posiada nie obsługiwany chip Atherosa ) Obecnie będę chciał (w bliżej nieokreślonej przyszłości) przetestować to rozwiązanie.
[#9] Re: Icaros Desktop 2.2.8

@don_rafito, post #7

Możesz dać link do wiki? Mam w domu kilka kart wifi minipcie i kilka minipci - mogę sprawdzić czy to te wspierane i jakby ktoś chciał to paczkomatem wysłać.
[#10] Re: Icaros Desktop 2.2.8

@hrw, post #9

https://en.m.wikibooks.org/wiki/Aros/Platforms/x86_Network_support

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 15:36:49 przez don_rafito
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem