Komentowana treść: Hollywood Designer 5
[#31] Re: Hollywood Designer 5

@MUFA-amigaone-pl, post #27

No developka na Pegasosie G4 musi byc lekko męcząca, szczegolnie przy braku Sata.
[#32] Re: Hollywood Designer 5

@michal_zukowski, post #31

Mam myśl - wyślemy Andreasowi PowerMaca G5. Co się będzie chłop męczył przy Pegazie? pomysł
[#33] Re: Hollywood Designer 5

@recedent, post #32

Mowisz ze bedzie sie mniej meczyl noszac G5 niz Pegasosa?:)
[#34] Re: Hollywood Designer 5

@stefkos, post #33

Sugerujesz, że Andreas odkupił od Krashana "atomową walizkę" i nigdzie się nie rusza bez swojego Pegaza? Hmm, możliwe. No to może PowerBooka? Developerka powinna mimo wszystko sporo przyspieszyć względem Pegaza.
[#35] Re: Hollywood Designer 5

@recedent, post #34

Jak masz kontakt do niego i troche czasu to moze napisz o propozycji.
Znizka dla tych co kupili poprzednie wersje + sprzet:)
[#36] Re: Hollywood Designer 5

@stefkos, post #35

Łoj, to najpierw muszę mu skołować jakiegoś G5, żeby mieć asa przetargowego

No i nie walczę o zniżkę dla siebie, bo już kupiłem tego nowego Designera, jak kto głupi.
[#37] Re: Hollywood Designer 5

@stefkos, post #35

Zniżka? Za friko wówczas dla tych co kiedyś kupili 😉. Podoba mi się Twój pomysł !!!😁😁😁
[#38] Re: Hollywood Designer 5

@stefkos, post #35

Złóżmy się na PM G5 wszyscy Ci (albo ten kto może, chce) co zbiorowo kupili wtedy soft i działajmy😁.
[#39] Re: Hollywood Designer 5

@recedent, post #36

próbowałeś to odpalać na AROSie na x86?
ciekawy jestem jak to działa

prawie byłem już i ja gotów ale kasy na razie mało (plus sytuacja ogólna niezbyt skłania do rozrzutności)

co do zbiórki...
ostatnią ja sfinalizowałem i przelewy za free na konta IBAN wciąż mam dostępne więc... pomysł
ale nie pogniewałbym się jakby ktoś wspomógł organizacyjnie nadzorowaniem w jakiejś tabelce kto/co
...no i kontakt z Andreasem jest też do ogarnięcia

najbliższy tydzień zapowiada mi się dość pracowicie więc jak nic nie drgnie z innej strony to później mogę próbować to ogarniać (ale teraz gwarancji nie dam)

natomiast dobrze by było, żeby responsywność była lepsza niż ostatnio - bo ganialiśmy się z tym kilka miesięcy wtedy
[#40] Re: Hollywood Designer 5

@michal_zukowski, post #4

Jak ktoś kupi (może mufa? :) to niech się podzili jakąs recenzją, jak to faktycznie różnie działa w porównaniu do poprzedniej wersji. Bo suche stwierdzenie
dostosowanie programu do możliwości Hollywood 8.0,


Jak by co reckę można już przeczytać na moim blogu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem