Komentowana treść: Warp1260 firmware 1.10 - pierwszy test
[#1] Re: Warp1260 firmware 1.10 - pierwszy test
Nareszcie DMA nie tylko w sterownikach SCSI OK
4
[#2] Re: Warp1260 firmware 1.10 - pierwszy test

@michal_zukowski, post #1

I MADE IN POLAND !! ogień piekielny
2
[#3] Re: Warp1260 firmware 1.10 - pierwszy test
Super jupi!
[#4] Re: Warp1260 firmware 1.10 - pierwszy test

@michal_zukowski, post #1

No to czekamy OK
[#5] Re: Warp1260 firmware 1.10 - pierwszy test

@michal_zukowski, post #1

jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej
[#6] Re: Warp1260 firmware 1.10 - pierwszy test

@michal_zukowski, post #1

Zaskakujaco fajna karta turbo do AmigiOK
[#7] Re: Warp1260 firmware 1.10 - pierwszy test
a macie chociaż koszulki i czapeczki? Jak nie, to z czym do ludzi? cafe Bo Apollo Vampire ma i od paru dni można je sobie wszystkie kupić w zestawie.
a w ogóle test na wątpliwym legalnie systemie. czerwona kartka Aj kol de polis.

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2021 15:45:38 przez snajper
[#8] Re: Warp1260 firmware 1.10 - pierwszy test

@snajper, post #7

Tak mamy
3
[#9] Re: Warp1260 firmware 1.10 - pierwszy test

@Dorian3d, post #8

Koszulka 100% bawełna?
1
[#10] Re: Warp1260 firmware 1.10 - pierwszy test

@amikoksu, post #9

To z wełny 100% z Polskich czarnych
5
[#11] Re: Warp1260 firmware 1.10 - pierwszy test

@snajper, post #7

Cała post Amiga jest na wątpliwym legalnie systemie.
Jakby to mało jakiekolwiek znaczenie.
Tylko siejecie ferment tym legalizmem.
Vampire Rulez że swoim Apollo OS.
Mam to gdzieś czy coś jest dziś legalne, zwłaszcza w amigowym światku, gdzie wszyscy rozszarpują tą padlinę i jeszcze się zastanawiają nad koszernością.
[#12] Re: Warp1260 firmware 1.10 - pierwszy test

@WojtekX, post #11

ciężko mi się do tego jako odnieść. może tylko tak że wpierw bym odłożył na bok system a skupił się na kompatybilności. v2 mam i to nie jest karta dla scenowca. cs-lab mam nadzieję, że nie zrobił takiej lipy jak apollo ja już mam dość denerwowania się i zastanawiania się czy intro./ demo dotrwa do końca albo zastanawiania się w którym momencie się skaszani :)

moj niedosyt aktualnie zaspokoił tf gdzie sprawę załatwia zmiana taktowania karty w locie. mam nadzieję że to taka przystawka przed posiadaniem warpa :)
1
[#13] Re: Warp1260 firmware 1.10 - pierwszy test

@WojtekX, post #11

Cała post Amiga jest na wątpliwym legalnie systemie.


Mieliśmy cały wątek na ten temat. Polecam lekturę.

Jakby to mało jakiekolwiek znaczenie.


Ma o tyle, że dla co poniektórych najważniejsza jest nazwa i logo. Jeśli okaże się, że nie ma do nich prawa, cóż...
Rozumiem, że dla Ciebie z kolei najważniejszy jest Vampire, zaś kwestia uruchamianego na nim oprogramowania to rzecz drugo- czy nawet trzeciorzędna.
Ciekawe czy Warpowi uda się zdobyć równie zagorzałych fanów?
[#14] Re: Warp1260 firmware 1.10 - pierwszy test

@juen, post #12

v2 mam i to nie jest karta dla scenowca. cs-lab mam nadzieję, że nie zrobił takiej lipy jak apollo


Zacznijmy od tego że (tutaj posypią się kamienie) V2 to emulacja 68k, w Warp masz prawdziwy procesor. Więc jeżeli o to chodzi to już jest lepiej. O RTG się nie wypowiem bo czekam na projektowany do Warpa SD+FF dla AGA (za dużo z niej korzystam). Ja tylko go na razie odpaliłem do testów, ale raczej z tego co słyszałem nie ma z tym problemu żeby jakieś demo na RTG nie działało.
[#15] Re: Warp1260 firmware 1.10 - pierwszy test
Brawo OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem