kategorie: Amiga Classic, MorphOS 1.4.x
[#31] Re: MOS PUP na klasyku

@Jacek Piszczek, post #30

Mam ROM 3.1. Jak się posłużyć programem GetRamDebug? Może on powie coś więcej?



Ostatnia modyfikacja: 14.12.2010 13:30:45
[#32] Re: MOS PUP na klasyku

@pong777, post #27

module=roms/module.com1 - tutaj zmień na ten plik z hack w nazwie, teraz już nie pamiętam a nie mam iso MorphOS PUP żeby Ci powiedzieć. Spróbuj także na FFS, bo z tego co pamiętam chodzi tylko na jednej wersji SFS której nigdzie nie ma.

[#33] Re: MOS PUP na klasyku

@pampers, post #32

Zmieniłem na idehack. Mam SFS 1.27.

[#34] Re: MOS PUP na klasyku

@pong777, post #33

A masz coś podpięte do drugiego portu FastAty ?
Ja pamiętam że MOS nie chaciał zadziałać gdy coś tam było przypięte, ponad to bardzo dobrze MOS wstawał z partycji z FFS. Z SFS nie miałem tyle szczęścia ;). Jeśli chcesz to poszukam w swoim archiwum partycji z MOSPUP - spakuję wtedy i Ci podeślę.

[#35] Re: MOS PUP na klasyku

@RAL, post #34

Zmienię jeszcze na FFS lub inną wersję SFS. 2 złącze FA jest puste. Jak mi się nie powiedzie to zagadam o zrzut :)

[#36] Re: MOS PUP na klasyku

@RAL, post #34

A masz coś podpięte do drugiego portu FastAty ?

O, właśnie. Ja całkowicie zrezygnowałem z drugiego portu. Mimo że mam FastATA, to używam tylko HD 256 GB i nagrywarki na jednym porcie. Te dwa napędy (szczególnie wielki HD w pełni mi wystarczają).
Pampers też dobrze napisał, ponieważ też zmieniałem coś dawno temu po zapytaniu na PPA.
Delay nie zmieniałem. I dobrze pisze też Jacek Piszczek.
Także o tym, że jest coś rezydentnego w pamieci, co uniemożliwia mi zwykły reset. Tylko co? Sprzętowe mapowanie romu w BPPC wyłączyłem, ponieważ gryzło się to także z AOS4, a na AOS3 i tak lepiej używać BlizKicka z modułami.
[#37] Re: MOS PUP na klasyku

@Andrzej Drozd, post #36

A jaką masz konfigurację sprzętową tak dokładniej opisz może są zbliżone nasze konfigi?

[#38] Re: MOS PUP na klasyku

@pong777, post #37

Taką jak ty, z tym że 68k mam 040/40 MHz (cała karta przetaktowana oscylatorem 80 MHz) i mam 128 MB ramu.
[#39] Re: MOS PUP na klasyku

@pong777, post #37

Po ciężkich bojach i 3 nieprzespanych nocach udało się.

Wiadomość dla potomnych:

Nie używajcie SFS. MOS działa świetnie na FFS!


Resztę wrażeń opiszę jak się trochu nim pobawię. Dzięki wszystkim za cenne uwagi i porady!

[#40] Re: MOS PUP na klasyku

@Andrzej Drozd, post #38

Andrzeju: poratujesz najnowszą wersją Ambienta?

[#41] Re: MOS PUP na klasyku

@pong777, post #40

OK. Już mi się udało zdobyć pliczki w nowszej wersji. Teraz walczę z MOSNetem :) Mam kartę PCMCIA 3coma teoretycznie powinna być OK. Jutro się pobawię.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem