[#61] Re: Nowe tutoriale do MUI

@G. Kraszewski, post #60

Dostales ja na moje urodziny:P

[#62] Re: Nowe tutoriale do MUI

@G. Kraszewski, post #60

Wznowiłem pracę nad tłumaczeniami, tym razem moją ofiarą padają artykuły z działu Pierwsze kroki w programowaniu pod MorphOS-em. Artykuł zbiorczy i dwa pierwsze już są, trzy pozostałe w najbliższym czasie. Licznik bajtów dobił do 118 048, co oznacza pozostającą na bounty kwotę 242 zł.

[#63] Re: Nowe tutoriale do MUI

@G. Kraszewski, post #62

tym razem moją ofiarą padają artykuły z działu Pierwsze kroki w programowaniu pod MorphOS-em

Ooo...Na to czekałem OK

[#64] Re: Nowe tutoriale do MUI

@waldiamiga, post #63

Zatem są kolejne dwa atrykuły z tego działu i łącznie 134 828 B. Został mi jeszcze atrykuł o taglistach, może go dziś zaatakuję, trochę więcej roboty, bo trzeba też przetłumaczyć rysunek...

[#65] Re: Nowe tutoriale do MUI

@G. Kraszewski, post #64

Jest i artykulik o taglistach, wraz z rysunkiem. To kończy pewien etap tłumaczeń. Teraz pora napisać coś nowego po angielsku, najprawdopodobniej subklasowanie popularnych klas MUI. Tłumaczenia liczą sobie jak do tej pory 138 202 bajty. Na bounty pozostaje suma 222 zł.

[#66] Re: Nowe tutoriale do MUI

@G. Kraszewski, post #65

Informuję, że kwota bounty wzrosła do 272 zł. Chwilowo jednak nie mam co tłumaczyć, chyba, że większość zrzucających się chce też polskie wersje tutoriali do Reggae. Kurs MUI w MorphZone Library planuję kontynuować po ukończeniu kolejnej wersji beta DigiBoostera (koniec kwietnia prawdopodobnie).

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem