[#1] Jak długo czeka się na klucz?
No właśnie, jak długo?

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2012 14:32:28 przez Jenot
[#2] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@Jenot, post #1

Ja czekałem krótko:).
[#3] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@Jenot, post #1

W moim przypadku (dwa klucze) oczekiwanie nie trwało dłużej niż 24 godziny.
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Jak długo czeka się na klucz?
[#5] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@Jenot, post #1

Zazwyczaj do 24 h. Czasami może być dwa dni.
[#6] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@recedent, post #3

O, już dostałem. Godzinę od zapłaty. No to zaczynamy zabawę. :)
[#7] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@Jenot, post #6

klucz kluczem a MOS 3 to będzie??
czy za dwa tygodnie bo mój PB się już grzeje i się doczekać nie może.
[#8] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@Jenot, post #6

Brawo! Czy możesz podać nr licencji żeby Recedent mógł zrobić aktualizację wykresu?
[#9] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@Jenot, post #6

Podziel się jeszcze numerem (z maila rejestracyjnego, w którym dostałeś link do PayPala), to zamieści się na wykresie.

Edit: Heh, pampers był szybszy...

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2012 15:30:48 przez recedent
[#10] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@recedent, post #9

1332 - to chyba to...
[#11] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@Jenot, post #10

Numer który otrzymałem od Teamu dla miniaka pożyczaka to 1325, więc wygląda na to że w przeciągu paru dni doszło 7 licencji - bardzo ładnie :)
[#12] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@pampers, post #11

Raczej tyle wygenerowano "requestów", a czy tyle wpłat wpłynęło?
[#13] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@Jenot, post #12

No więc ja teraz czekam na klucz. Zapłaciłem już pieniążki.

Po zapłacie dostałem takie info:

Thanks for your registration!
Please give the support team a few days to handle your registration and send the keyfile.

Mój numer rejestracji jest: 1473 - Czyli mam rozumieć, że 1473 użytkownikiem jestem, który zarejestrował mosa ? I cena faktycznie wyniosła 79 Euro. A przelicznik PayPala jest bardzo korzystny. W złotówkach wyszło to: 352,23 zł. Kurs wymiany: 1 Złoty polski = 0,224289 Euro.

Więc teraz czekam na klucz, ciekaw jestem kiedy przyjdzie.

Także mam mini 1,5 GHz z 32Vram. Sprzedawca mnie oszukał, bo napisał w treści aukcji, że komputer ma 64Vram. A on jest tylko kręcony i tyle. Ale cóż. Mam nadzieję, że nie będzie tak źle, przy rozdzielczości ekranu 1366x768.

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2012 08:06:29 przez gilban
[#14] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@gilban, post #13

Dzięki za info, wykres został zaktualizowany.

Kluczyk powinien do Ciebie trafić błyskawicznie (nawet tego samego dnia).
[#15] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@gilban, post #13

To trzeba było zwrócić MM. Gdzie kupowałeś? Podejrzewam, że za te pieniądze co dałeś mógłbyś mieć eMaca 1.42 z 64 mb Vram i Ati 9600. Stery to tego układu to kwestia czasu (MorphOS działa już na PB).
[#16] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@Ender, post #15

Przez Allegro
Ale chyba z policją bym musiał do gościa wrócić
Dałem gościowi gotówkę do ręki tyle ile miało być, a ten po godzinie do mnie dzwoni, że mu 100 zł brakuje i muszę mu oddać. Ludzie niektórzy są niepoważni.

A odbierałem osobiście tylko w centrum Żyrardowa, bo gość jest z Żyrardowa.

Jak zadzwoniłem do niego i powiedziałem jak jest zaczął mówić że ja coś kręcę, jednak już przestał mnie męczyć o zwrot pieniędzy, widać myślał że trafi na frajera, zresztą nie mam pojęcia. Więc już mosa na niego zarejestrowałem i tyle.

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2012 16:20:14 przez gilban
[#17] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@gilban, post #16

No to pech. Przykro, że musiałeś trafić na takiego krętacza. Podejrzewam, że rozdziałka którą chcesz wybrać będzie za wysoka na te 32 mb Vram (nie wiem ile pochłonie) i jak coś uruchomisz, to może być klops. Chociaż w 3.0 miało być jakieś udogodnienie dla ludzi, którzy mają sprzęt z małą ilością Vram. Spróbujesz i będziesz widział. Powodzenia.
[#18] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@Ender, post #17

W moim przypadku (rozdziałka właśnie 1366x768 ) ekran w 32 bit ze wszystkimi bajerami (zaawansowane wyświetlanie) plus działające OWB zostawia 33,5 z 64 MB VRAM wolnego.

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2012 23:01:52 przez recedent
[#19] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@recedent, post #18

Więc spoko, myślałem, że może gorzej. A odczuwasz różnicę (subiektywnie) między 2.7 a 3.0 jeśli chodzi o działanie systemu, wyświetlanie grafiki, itd. (Pytam, bo ja odczuwam, ale mam sflaszowaną kartę 128 Vram) ?
[#20] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@gilban, post #13

No proszę, a miałem tego Mini 1,5 kupić od niego. Dobrze, że wygrałem aukcję z powerbookiem, choć tej moj sprzedawca tez kreci. Jak coś będzie nie tak to po prostu odeślę i tyle.
[#21] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@Raul, post #20

Hehe ja dopiero jak zgłosiłem na policję sprawę to zreflektował się do oddania pieniędzy za pb który okazał się poprostu oszustwem. Na szczęście znalazłem lepszego.
[#22] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@sand, post #21

A to ten sam co Gilbana oszukał?
[#23] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@pampers, post #8

Witam

Mam 2 pytania.

Czy kolega Recedent może upublicznić najnowszy wykres zarejstrowanego MorphOSa ?

Chciałem zarejstrować MOSa 3.7 na PM G5 , ale nie mam konta PayPala i nie zamieżam zakładać . Wiem że kolega Pampers może mi pomóc zarejstrować poprzez jego ( swoje ) konto . Problem w tym że gdzieś na tym forum w jakimś poście czytałem że program RegTools generuje RAPORT o sprzęcie ale też że można taki raport NIE WYSYŁAĆ AUTOMATYCZNIE tylko skopiować z systemu i podesłać koledze Pampersowi.

Szukam i szukam w wyszukiwarce na PPA ale guzik z tego wychodzi .

Proszę o pomoc w wyszukaniu tego posta lub akapitu żebym mógł wygenerować raport i podesłać go Pampersowi ?

PS: Dalej jest ta sama cena ( 111.11 euro ) ?

Pozdro
[#24] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@Piotr Myszkowski, post #23

Według tego co pisze na oficjalnej stronie MorphOS-a, to tak, 111 euro:

"The price of a MorphOS hardware bound keyfile depends on your choice of target system. The prices are 111.11 EUR for one PowerBook G4 system, iBook G4 or Power Mac G5, 79 EUR for one eMac, Mac mini G4, Pegasos I, Pegasos II or PowerMac G4, and 49 EUR for one EfikaPPC system. "
[#25] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@Piotr Myszkowski, post #23

Wykres zaktualizuję jak wróce z urlopu. Co do Regtoola - chyba najlepiej jest odpalić wszystko u Ciebie i przesłać koledze z PayPalem samego linka do płatności. Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę...
[#26] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@recedent, post #25

Jeszcze nie uruchamiałem RegToola - cały czas myślę że gdy potwierdzę tranzakcję rejstracji Mosa to raport zostanie automatycznie wysłany do MosTeamu i już nic nie będę mógł zrobić .

Może ktoś z tutejszych kolegów - opisać jak to działa , w którym momencie ?

Mam rozumieć że mam się nie bać i się zarejstrować ?

pozdro
[#27] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@Piotr Myszkowski, post #26

Tak jak napisał Recedent, ja bym wszystko wysłał (RegTool), podał swoje dane (kto i e-mail), następnie dostajesz na maila link do płatności pay pal, no i wtedy tego linka wysyłasz koledze, przelewasz mu kasę, on wysyła to dalej, a ty czekasz na klucz, który przychodzi na Twojego maila. Ja tak to widzę, ale niech mnie ktoś poprawi jakby co.

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2014 21:51:24 przez Ender
[#28] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@Piotr Myszkowski, post #26

Na podanego w RegToolu e-maila dostajesz link do płatności. Ot i cała filozofia.
[#29] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@Ender, post #27

Dzięki koledzy o to chodziło.

Pozdro
[#30] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@recedent, post #25

Żeby nie być gołosłownym:

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem