[#31] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@recedent, post #30

Dzięki za wykres !

mam problem !

Otóż , kilka dni temu poprzez RegToola przeprowadziłem rejstrację .

Wszystko poszło ok.

Dostałem na meila ( po angielsku ) jaką adnotację dziękującą za rejstrację w raz z linkiem potwierdzającym rejstrację ( chyba - tak mi się wydaje ) .

Kliknołem na ten link - pokazała się informacja że w ciągu ( albo do ) 5 dni przyślą info co do płatności .

Mineło już chyba z 7 dni i jakoś cisza!

Nie wiem o co chodzi i co robić ?
[#32] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@Piotr Myszkowski, post #31

Powinieneś dostać maila o następującej treści:

Hello TuWstaw SwojeDane,

Many thanks for your MorphOS registration.

To continue the registration process it is required to validate
your e-mail contact. Just click the following link, that's all.


W moim przypadku odpowiedź na kliknięcie w zamieszczonego linka była natychmiastowa (robi to pewnie automat). Próbowałeś klikać drugi raz, ew. wklejać do przeglądarki? Jeśli i to nie pomoże - zawsze można napisać na support@morphos-team.net albo do któregoś z Polaków w teamie.
[#33] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@recedent, post #32

Jestem teraz na poczcie i przeglądam tego meila , którego dostałem z MosTimu.

Jest tak jak napisałeś . i link do tego .

Jak tylko przyszedł , to kliknołem w tego linka .

Po dwóch dniach jak stwierdziłem że nic nie przyszło z MosTimu - to kliknołem 2 raz w tego linka .

jak do tej pory , to narazie nic nie ma .

Teraz jak to piszę - to kliknę w tego linka 3 raz .

Wyszło coś takiego :

" Account couldn't be validated, following error happened:

account already validated or validation impossible. If you clicked the validation link twice, ignore that message, it just means your account is already validated.

Please contact support@morphos-team.net if you have questions.

Assuming your account was already validated and you just clicked this link more than once, payment details will be sent by e-mail. After the transaction is complete, the MorphOS support team will send your keyfile by e-mail. Please note that this is a manual process and thus could take up to a few days. "

Widzę że muszę się skontaktować z Timem .

Ale co napisać ?
[#34] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@recedent, post #9

Właśnie zarejestrowałem MorphOS szeroki uśmiech
Na klucz czekałem dość długo, bo 10 kwietnia był przelew, a klucz dotarł dziś (25 kwi). ALe to nie z powodu opieszałości Teamu, czy urlopów, ale dlatego że e-mail z kluczem nie dotarł. Został wysłany na następny dzień po przelewie, ale ani ja ani Team nie wiedzieliśmy że e-mail gdzieś "utknął" na dobrę, a ja czekałem cierpliwie, więc trwało to tak długo.
Ale wczoraj napisałem mejla z pytaniem, a dziś mam już klucz

A gdzie dokładnie z mejlu z linkiem Paypal jest ten nr licencji?
[#35] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@R-Tea, post #34

W mailu z linkiem do płatności, z tego co pamiętam na końcu linku jest numer.
[#36] Re: Jak długo czeka się na klucz?

@pamp3rs, post #35

....payment/2782?h=...........................

czyli mam klucz nr 2782
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem