kategoria: MorphOS 3.x
[#61] Re: MorphOS - numer rejestracji

@_arti, post #58

Daj znac czy da rade fakture. Bo też bym zanabył drugą licencję.
[#62] Re: MorphOS - numer rejestracji

@Elvis, post #56

...a klucza jak nie bylo tak nie ma
[#63] Re: Rejestracja MOS

@recedent, post #35

Sam chętnie kupiłbym system za 15 EUR.

Mos to nie Makintosh dla ubogich. Sypnij kasą a nie 15 euro.
3
[#64] Re: Rejestracja MOS

@recedent, post #32

Przepraszam ze odpowiadam na Twoj post ale podejzewam iz cos tam mozesz. Moj Powerbook padl kilka tygodni temu, zakupilem nowa maszyne. Prosze sie juz o wymiane klucza od tygodni. Mam nadal pol godziny i tyle. Zaden mejl mi z nowym kluczem nie przychodzi. Nawet mi MorphOS team wmawia iz mam dzialajacy klucz. Jak ma sie to tak skonczyc to fajnie. Nie bede pytal o jakis zwrot kosztow. Lubie ten system ale zaczyna mnie to naprawde denerwowac. Nie mam zamiaru inwestowac w nowy klucz za kazdym razem jak komp padnie.Moj mejl na ktory rejestrowalem MorphOS to thomas.del76@ gmail.com Pozdro i nie zycze nikomu takich opsow.
[#65] Re: Rejestracja MOS

@Elvis, post #64

A możliwe, że dla "nowego" PowerBooka o którym mówisz jest już zarejestrowany system?
Nie dostałeś w ogóle odpowiedzi od supportu?

P.S. Z tą "mocą" to przesadzasz. Ja co najwyżej jakieś tam locale do MorphOS-a przetłumaczyłem, nie jestem w teamie. Tu raczej by trza do rzookola się uśmiechnąć.

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2024 14:43:16 przez recedent
[#66] Re: Rejestracja MOS

@recedent, post #65

Oczywiscie ze dostalem. Mowia ze moj komp jest juz zarejestrowany. Ale nowego klucza nie dostalem A nie przerejestrowalem klucza po raz pierwszy. Nie wiem jak wyslac Ci kopie maila.

[#67] Re: Rejestracja MOS

@Elvis, post #66

Czyli wygląda na to, że ktoś już na tę maszynę kupił klucz licencyjny kiedyś.

A napisałeś im że chcesz "regenerate a lost key"?
[#68] Re: Rejestracja MOS

@recedent, post #67

Tak
Wszystko ze wzazowkami z MorhOS team

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2024 15:41:28 przez Elvis
[#69] Re: Rejestracja MOS

@Elvis, post #68

I na to już brak odpowiedzi?
[#70] Re: Rejestracja MOS

@recedent, post #69

Tak. Moge sprobowac ponownie. A mysle iz powinenem. Jednakowoz to nie fair ze strony MorphOS ktory jest nie tanim systemem blagac konsumentow o taka rzecz. Nie mam na mysli Ciebie lecz ludzi ktorzy za to sa odpowiedzialni. Jakis balagan tam maja.
[#71] Re: Rejestracja MOS

@Elvis, post #70

dowiem sie o co chodzi i dam znać
[#72] Re: Rejestracja MOS

@michal_zukowski, post #71

Powodzenia. I jeszcze raz nie zycze tej sytuacji nikomu.

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2024 16:21:34 przez Elvis

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2024 16:21:50 przez Elvis
[#73] Re: Rejestracja MOS

@Elvis, post #72

No Michał jest w Team więc pomoże ;)
1
[#74] Re: Rejestracja MOS

@Drako_Crowley, post #73

Uwolnić MorphOS-a, AmigaOS-a 4.x Preorder na KS zrobić, może Phil poprowadzi.
[#75] Re: Rejestracja MOS

@Elvis, post #68

@ Elvis
A poprosiłeś sprzedawcę PowerBooka, by ci podesłał klucz? Klucz jest przypisany do sztuki maszyny, więc jest mu zbędny.
[#76] Re: Rejestracja MOS

@R-Tea, post #75

Tyle tylko, ze stary wlasciciel mogl przeniesc licencje na nowy sprzet...; a stary komp widnieje w rejestrach jako zarejestrowany... moze byc "ciekawie".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem