[#61] Re: Nareszcie

@tomek, post #58


W RP nie mam juz konta. Poza tym przelewy bylyby zbyt bolesne. Polska niby jest w Unii juz, ale przelewy z RP do Niemiec kosztuja od 5 EUR (jesli deklarujesz ze ja ponosze koszty) do 100EUR (jesli deklarujesz ze ty ponosisz koszty). W sumie moze sie okazac, ze przelane przez ciebie 50zl to 1EUR u mnie :)

[#62] Re: Nareszcie

@tomek, post #60

W tej chwili sklonienie mnie jest malo realne. Pegasos stoi bez dysku, bez pamieci, bez karty graficznej....

W dodatku Pegasos (przynajmniej jedynka ktora mam w domu) nie potrafi z wbudowanej sieciowki zabootowac kernela przez siec. A to pegasosa chwilowo dyskwalifikuje (nie mam zamiaru co 5 minut go restartowac zeby sprawdzic czy wszystko dziala dobrze, i nie mam zamiaru budowac kernela na PC i co chwile wypalac CDRW z ktorego pegasos by odpalil).

Poza tym niejasna sytuacja Genesi<->MOST jakos mnie nie motywuje :)

[#63] Re: Nareszcie

@tomek, post #57

MOS jest TYLKO na Pegasosa

MorphOS dziala takze na kartach PowerUP oraz MobileGT.

@Kaczus: nie wiem, co wczoraj robiles na ircu, ale chyba nie czytales tego, o czym mowil Ralph. Skad bzdury o tym, ze MorphOS przestal sie rozwijac? Nie przestal. Wypuszczenie nastepnej wersji MorphOSa to nie jest kwestia naszego widzimisie - wciaz nie zostaly rozwiazane wszystkie kwestie formalno prawne po smierci Thendic Fr, te rzeczy trwaja, tym bardziej, ze skontaktowanie sie z niektorymi firmami jest nielatwym zadaniem.

Rozwiazujac kwestie licencyjne zabieramy sie tez za system rejestracji/sprzedazy - cos takiego tez trwa, ale mam nadzieje, ze w przeciagu kilku najblizszych miesiecy bedzie gotowy.
[#64] Re: Nareszcie

@jacaDcaps, post #63

Jaca - spoko - ja rozumiem, ze cos sie robi, tylko po takim czasie oczekiwania wolalbym trzymac reke na pulsie. Na pytanie o plany - bylo ze nie ma zadnych. Sorry, ale brak planow przy czyms takim jak system operacyjny jest chore. A wystarczyloby podzielic to co jest do zrobienia na etapy i gdy mija czas rozliczac sie. Wiadomym jest, ze poslizgi zawsze moga sie zdarzyc i nikt nie panikowalby, jesli byloby, to jeszcze nie jest gotowe, ale to i to juz jest zrobione. Wtedy taki plan pogazalby pewien progres, wiadomym by bylo czego w mosie 1.5 nalezy sie spodziewac, oraz znany bylby przyblizony czas rilejsu, a tak mamy to, ze jak wyjdzie 1.5 to nie bedzie go komu sprzedac... Czy to tak trudno zrozumiec? I miedzy innymi wlasnie z tego co zrozumialem to Krashanowi sie nie podobalo, brak jakiejs spojnej wizji.

[#65] Re: Nareszcie

@szuler, post #61

Czyli jestem w punkcie wyjścia :(

[#66] Re: Nareszcie

@szuler, post #62

Poza tym niejasna sytuacja Genesi<->MOST jakos mnie nie motywuje

Pojęcia nie masz jak dobrze cię rozumiem... :(

[#67] Re: Nareszcie

@jacaDcaps, post #63

O, ktoś przemówił prawie ludzkim głosem...

[#68] Re: Nareszcie

@szuler, post #55

A czy szanse powodzenia ma projekt MacOSX hosted?

[#69] Re: Nareszcie

@tomek, post #68


Tak, chociaz dawno nie slyszalem wiesci na jego temat. Niemniej jednak hosted na OS X i AHT-Europe dobrze wroza na przyszlosc ;)

[#70] Re: Nareszcie

@szuler, post #69

w razie czego mam maczka i moge cosniecos potestowac jesli macie jakies zyczenia to walcie - jak w dym

[#71] Re: Nareszcie

@szuler, post #69

To ja idac za ciosem niesmialo zasugerowalbym LinuxPPC hosted :) I wilk bylby syty i owca cala :)

[#72] Re: Nareszcie

@szuler, post #69

a jak jest z binarkami arosa (chyba to też są elfy), czy jak powstanie aros ppc to bedzie mozna łatwo zrobic cos takiego jak ArosEmu dla morphosa lub Morphemu dla arosa?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem