Forum » PPA
[#61] Re: Genialny Pomysl?

@Grzegorz Kraszewski, post #60

Hehe, fajnie, pol roku ta okladka wytrzyma ;)
[#62] Re: TA-PL - Wasze uwagi.

@Ijon_Tichy, post #56

Próbowałem poruszyć kwestię wstępniaka kilka razy... Z niewiadomym skutkiem. SirLeo odgrażał się, że coś skrobnie - mam nadzieję, że spełni swoją "groźbę" :D

[#63] Re: TA-PL - Wasze uwagi.

@SirLEO, post #1

Znalazlem jeden blad - artykul o nowym MOSie -> linki do programow gier 3D

foobilard - toya.net.pl/~arti040/fobilard.lha - zle
foobillard - toya.net.pl/~arti040/foobillard.lha - dobrze

lub po prostu www.foobillard.er.pl

[#64] Re: TA-PL - Wasze uwagi.

@Kaczus, post #12

Ja bym z tym piorytetem tak nie szalał. Usługa droższa a jest 80% szans na to że dojdzie szybciej (w praktyce jest o wiele gorzej). Niestety znamy z Sasquatchem sprawę z autopsji ( on-były wściekły pracownik poczty) a obecnie obaj pracujemy w firmie związanej z pocztą i przesyłkami. O ile sprawy mają sie dobrze w dużych miastach - to w mniejszych miejscowościach nie jest już różowo.
Wolałbym twardą okładkę. Kolorek niekoniecznie. Ogólnie - gazetka cool.
:D
[#65] Re: TA-PL - Wasze uwagi.

@_arti, post #63

Witam . I ja dołoże swoje! Jak dla mnie to może być twarda okładka i kolorowa i czasopismo nawet może być też kolorowe, byle by były programy dobrze opisane ( w miarę lopatologicznie ). jeszcze mnie stać , żeby zapłacić nawet 24 zł , kwartalnie , ps. może tak jeszcze przy okazji dodać opisy GIER ( nie jednej ale np: trzech albo czterech ). Pozdro super

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem