Forum » PPA
[#1] Oficjalna pomoc dla Benedykta
W związku z deklarowaną chęcią pomocy Benedyktowi D. w związku z jego stanem zdrowia, proszę zainteresowane osoby o wysłanie pustego e-maila na adres pomocbd@ppa.pl

Z automatu dostaniecie informację jak postępować dalej.

[#2] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@SirLEO, post #1

Super pomysł. W tym durnym systemie nie da się niczego zrobić normalnie.

Przeprowadziłam wywiad odnośnie zbiórek pieniędzy... W pracy nie można, Caritas - trzeba kombinować, chciałam zrobić wystawę prac dzieci i za symboliczne grosze sprzedać - nie można, wystawić teatr z dzieciakami z płatnymi biletami- nie wypada, itd, itd. Przeprowadzić zbiórkę czegokolwiek - owszem można ale teraz Haiti jest modne więc wypadałoby zbierać na Haiti. Dodatkowo usłyszałam - " świetny pomysł do awansu będzie zawodowego jak znalazł".

[#3] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@flea, post #2

Nie przejmuj się ....
osoby które w tym widziały "drogę do awansu" to muszą być bardzo nieszczęśliwi ludzie.

Pozdrawiam
alf

[#4] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@SirLEO, post #1

Proponowałbym temat jakoś przypiąć, bo obawiam się, że szybko zniknie z pola widzenia, a sprawa ważniejsza od bounty na firefoksa moim zdaniem. ;]

[#5] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@Kokos, post #4

http://www.ppa.pl/newsy/komentarze.php?id=7506&poststart=125

[#6] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@HOŁDYS, post #5

No i?

[#7] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@flea, post #2

Caritas - trzeba kombinować

Caritas - z tego co wyczytałem w prasie, zbiera pieniądze tylko przy większych zbiórkach, takich gdzie nazbierają dużo kasy. Niestety docelowym osobom przekazują tylko część a resztę zatrzymują, ekhm, dla siebie, czyli wiadomo gdzie.

[#8] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@Kokos, post #6

Pewnie chodzi o to ile osób chciało się zrzucić na wieniec, a ile teraz tu się odezwało w sprawie pomocy.
Zawsze tak jest.
Jak trzeba pomóc to większość odwraca głowę, ale po śmierci to wszyscy byli kolegami , przyjaciółmi prawie braćmi bo już tego nie trzeba udowadniać i nikt tego nie sprawdzi.

Przykre, ale jakże prawdziwe nie...

A tak nie wiele trzeba, wystarczy pomocbd@ppa.pl i po sprawie.



Ostatnia modyfikacja: 29.01.2010 18:18:23
[#9] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@kjb, post #7

Wara wchodzić w konszachty z caritasem, nie jeden artykuł przeczytałem jak tulą kaskę do siebie a dla potrzebujących idzie nędzny procent :/

[#10] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@kjb, post #7

Drodzy koledzy i koleżanki już jest sposób na to by pomóc naszemu koledze, nie trzeba dalej szukać.
Proszę o czytanie ze zrozumieniem i jak ktoś jest chętny to klik na pomocbd@ppa.pl.

[#11] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@SirLEO, post #1

Pomysł świetny :)

[#12] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@alf, post #8

Alfi robaczku ladnie to tak pyszczyc na ludzi. Proponuje zebys bardziej zwazal na swoje zachowania a nie patrzyl w gary innym ludziskom. Ps generalizowanie jest do pupy.

[#13] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@alf, post #8

Ależ osoby co wysyłają maila nie muszą tutaj nic pisać, teraz nie deklarujemy się, tylko wysyłamy. A kto chce to pokomentuje.

[#14] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@SirLEO, post #1

A na co jest chory?

[#15] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #14

nie twoja sprawa ...

[#16] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@SirLEO, post #1

Pytanie techniczne: są jakieś ramy czasowe dla "wpłaty"? W tym momencie mogę przelać co najwyżej jakąś symboliczną kwotę (~20zł) a do wypłaty jeszcze parę dni...

[#17] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@APC74, post #16

Jak dobrze pójdzie to pod koniec lutego bym jechał. Więc trochę czasu jest.
[#18] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@HOŁDYS, post #15

HOŁDYS, chyba znowu coś piłeś.

[#19] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@Kokos, post #4

Dobry pomysł z tym przypięciem tematu, bo jednak lubi znikać.

[#20] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #18

jak co weekend :)

wyciaganie chorob na forum publicznym jest nie eleganckie.
interesuje cie to napisz takiego maila do benka.

[#21] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@Dariusz Tolsdorf, post #17

Benku, ile się czeka na odpowiedź na maila?

[#22] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@Dariusz Tolsdorf, post #17

Ja też się dorzucę,mimo iż jestem od kilku miechów bez stałego zatrudnienia.Nie będzie to duża kwota ale mam nadzieję że choć trochę pomogę.

ŁEDYTA:Maila co i jak już dostałem.



Ostatnia modyfikacja: 30.01.2010 00:19:53
[#23] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@pampers, post #21

Hej jeśli Ci jeszcze nie odpisałem to przypomnij się proszę. Myślałem, że wszystkim odpisałem którzy się odezwali. Przepraszam jeśli przeoczyłem.
[#24] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@Dariusz Tolsdorf, post #23

Pisałem Benku z maila pamp3rs[at]o2.pl po południu jakoś. Pisałem na maila podanego z automatu z ppa.

[#25] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@fazior, post #12

fazior robaczku -->

"Alfi robaczku ladnie to tak pyszczyc na ludzi. Proponuje zebys bardziej zwazal na swoje zachowania a nie patrzyl w gary innym ludziskom. Ps generalizowanie jest do pupy."

Co do twojej uwagi, zanim coś napiszesz "robaczku" to może się zastanów czy to było "pyszczenie", "generalizowanie", "patrzenie komuś w gary", a może jednak stwierdzenie faktu ?

[#26] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@SirLEO, post #1

SirLeo: Świetna inicjatywa. Czekamy teraz na Ciebie :) W sensie pomocy dla Ciebie.

[#27] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@HOŁDYS, post #20

jak oficjalnie to oficjalnie. to mi wyglada na scieme przed wojskiem.

[#28] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #27

Ja bym może prosił osoby, które się ze mną skontaktowały mailowo o komentarz. Parę z nich prosiło o szersze wyjaśnienia i je otrzymały.
[#29] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@Dariusz Tolsdorf, post #28

Benio a co tu komentować ......
Jak widzisz ..... to nie ma za bardzo sensu.
Osoby które wiedzą i tak nie przekonają tych, którzy myślą tak jak post powyżej.
Mam tylko nadzieję że nikt z tych od "ściemy od wojska" oraz "zaglądania w czyjeś garnki" nie będzie w twojej sytuacji by się przekonać jak "bolą" tego typu słowa.

[#30] Re: Oficjalna pomoc dla Benedykta

@Dariusz Tolsdorf, post #28

Ja też nie dostałam odpowiedzi :(
mbartosiewicz@o2.pl

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem