Forum » PPA
[#1] Opcja ignorowania postów
Witam

Grxmrx - czy dałoby radę dołożyć do forum ignorowania postów danych użytkowników?

[#2] Re: Opcja ignorowania postów

@pampers, post #1

Dołączam się do tej prośby...

[#3] Re: Opcja ignorowania postów

@strim, post #2

Ja również.

[#4] Re: Opcja ignorowania postów

@pampers, post #1

Ja się nie dołaczam.
Ponieważ wątki zacytowane (osoby zablokawanej) przez inna osobę, a widoczną przez "blokatora", zrobią kolejny "mętlik" i nie zrozumienie "koncepcji" całej, pisanej rozmowy.


Jeżeli ktoś chce prowadzić półmonolog, to proponuję założyc stronę na PPA :)
Tam będą mogły udzielać się tylko osoby upoważnione. Tak jest na Exec i to NAPRAWDĘ działa.
[#5] Re: Opcja ignorowania postów

@Andrzej Drozd, post #4

Andrzej: najczęściej posty takich osób wnoszą do rozmów niewiele, więc wątku nie zgubisz a jeżeli zgubisz to i tak ominie Cię offtopic.

[#6] Re: Opcja ignorowania postów

@pampers, post #5

No tak. Ale te osoby czasami też napiszą coś sensownego, co może dużo wnieść do dyskusji. Każdy troll ma czasami przebłysk inteligencji. Coś na zasadzie że "nikt nie wiedział lub był przekonany że to niemożliwe, a jednak "przebłysk" okazał się trafiony w dziesiątke."
Jeżeli nie będzie demokracji i wolności wypowiedzi, to PPA umrze tak jak teraz umiera Exec.
[#7] Re: Opcja ignorowania postów

@Andrzej Drozd, post #6

Nieprawda bo przeciez sam decydujesz o blokowaniu uzytkownika. Masz jedynie opcje umozliwiajaca filtrowanie.

Exec umarl dawno temu, teraz juz tylko "pachnie inaczej".

[#8] Re: Opcja ignorowania postów

@Andrzej Drozd, post #6

A może obawiasz się, że ktoś będzie ignorował Drozdyzmy? ;)

Do dzisiaj nie trafiłem na ani jeden sensowny post z grupki ludzi których chętnie bym ignorował.

[#9] Re: Opcja ignorowania postów

@AmiChris, post #7

Nieprawda bo przeciez sam decydujesz o blokowaniu uzytkownika.

A co wtedy, gdy ktos kogo poważasz, kto nie zablokował trolla i napisze dosc ciekawy kawalek fajnego tekstu, w odpowiedzi na jego post, tekstu ktory dotyczy calej sprawy?

Bedziesz "okaleczony", gdyż nie będziesz wiedzial o co chodzi w danym podwątku dyskusji?

A....odpalisz sobie druga przegladarke bez zalogowania i sprawdzisz?
Czy o to chodzi? ;)
[#10] Re: Opcja ignorowania postów

@Andrzej Drozd, post #9

Ale ty tylko teoretyzujesz.Nigdy nie spotkalem choc 1 literki napisanej np przez Bully B wartej czegos innego niz spuszczenia wody.
[#11] Re: Opcja ignorowania postów

@Andrzej Drozd, post #6

Jeżeli nie będzie demokracji i wolności wypowiedzi, to PPA umrze tak jak teraz umiera Exec.

To ja Ci przewrotnie odpowiem dwojako:

1. Na PPA nie ma wolności wypowiedzi już dawno, bo zawsze moderator może usunąć Twój post i wlepić Ci bana nawet.

2. Jak będzie blokowanie niechcianych autorów, wolność wypowiedzi i demokracja nie zostaną zachwiane. Przecież nadal będziesz się mógł wypowiedzieć, ja natomiast będę miał demokratyczne prawo tego nie czytać .

[#12] Re: Opcja ignorowania postów

@Spline, post #10

Ty, weź się ode mnie odstosunkuj młody człowieku
[#13] Re: Opcja ignorowania postów

@pampers, post #1

Popieram, też mam ochotę nie czytać bzdur padalców z wysp, zwłaszcza AmiC...
[#14] Re: Opcja ignorowania postów

@G. Kraszewski, post #11

A nie lepiej po prostu nie czytać postów nielubianych użytkowników? Czy po prostu ciekawość bierze górę? Zawsze można szybko przewinąć stronę w dół i po problemie. Ale wiem, wiem, ta ciekawość... A tak w ogóle, to nie którzy są troszeczkę za bardzo nerwowi, takie mam wrażenie. Panowie! Wyluzować się! ;) A jak nie da rady, to może Deprim? ;)

[#15] Re: Opcja ignorowania postów

@Bully Boys, post #13

Moderator chyba pojechał na urlop.

Jeżeli chodzi o BullyBoysa to

zbanowac

[#16] Re: Opcja ignorowania postów

@G. Kraszewski, post #15

Śmiało, mi to krzywdy nie zrobi tak jakby tobie zrobiło.
[#17] Re: Opcja ignorowania postów

@Bully Boys, post #16

@Spline i Bully_Boys

Ostrzeżenie. Następnym razem takie odzywki będą nagradzane urlopami.

[#18] Re: Opcja ignorowania postów

@G. Kraszewski, post #11

1. Na PPA nie ma wolności wypowiedzi już dawno, bo zawsze moderator może usunąć Twój post i wlepić Ci bana nawet.

Trochę mylisz pojęcia kultury wypowiedzi i wolności wypowiedzi. Pisać można o czym się chce, kwestia jednak tego, w jaki sposób się to przedstawia i gdzie. Zwróć uwagę, że moderator reaguje głównie gdy kultura wypowiedzi wykracza poza ogólnie przyjęte normy oraz gdy ciągnie się OT w nieodpowiednim miejscu. Dyskusja na różne tematy jest prowadzona na PPA i tak długo jak trzyma poziom i znajduje się w odpowiednim miejscu, tak długo nikt jej nie będzie blokował, kasował i nikogo banował.

2. Jak będzie blokowanie niechcianych autorów, wolność wypowiedzi i demokracja nie zostaną zachwiane. Przecież nadal będziesz się mógł wypowiedzieć, ja natomiast będę miał demokratyczne prawo tego nie czytać .

Zawsze można sobie nałożyć własny, prywatny filtr i po prostu nie czytać wypowiedzi niektórych osób, jeżeli komuś one przeszkadzają. Tak jak w gazecie, większość ludzi czyta tylko to, co uważa za interesujące, a nie, przysłowiowo, od deski do deski.

[#19] Re: Opcja ignorowania postów

@parallax, post #14

A nie lepiej po prostu nie czytać postów nielubianych użytkowników?

No właśnie. O to chodzi. Jeżeli ktoś nie potrafi użyć kulturalnych wypowiedzi (a przecież w języku polskim jest tyle ciekawych zamienników), to trzeba olać, a w najgorszych sytuacjach poinformować moderatora. Bo przecież jest to forum około 200-osobowe i nie da się wszystkiego kontrolować w jednej chwili. :)
[#20] Re: Opcja ignorowania postów

@G. Kraszewski, post #11

[i]1. Na PPA nie ma wolności wypowiedzi już dawno, bo zawsze moderator może usunąć Twój post i wlepić Ci bana nawet.


Jest. Jak najbardziej jest. Możesz napisać tutaj dosłownie wszystko i o wszystkim. Trzeba trzymać się tylko ogólnych zasad etyki i kultury.
[#21] Re: Opcja ignorowania postów

@Bully Boys, post #13

Czesciowo jest na to sposob, wystarczy zaznaczyc na jaki temat newsow nie chcemy czytac. Ja tak zrobilem i od razu na ppa zrobilo sie przyjemniej :) Co prawda nie wyklucza to w 100%, ale mocno minimalizuje, gorzej z forum, tutaj nalezy miec samozaparcie i nie wchodzic w tematy, ktore wygladaja nam na trolownie :)

[#22] Re: Opcja ignorowania postów

@mailman, post #18

Trochę mylisz pojęcia kultury wypowiedzi i wolności wypowiedzi.

Pisałem to ironicznie w odpowiedzi na sugestię Andrzeja, że jeżeli będę miał techniczną możliwość ignorowania jego wypowiedzi, to jego wolność słowa zostanie w ten sposób ograniczona .

[#23] Re: Opcja ignorowania postów

@Bully Boys, post #16

Śmiało, mi to krzywdy nie zrobi tak jakby tobie zrobiło.

Ja mogę tylko postulować... Co do krzywdy, w przeciwieństwie do Ciebie trollem nie jestem, więc pisanie na PPA nie jest treścią mojego życia. Dlatego żadnej krzywdy by nie było.

[#24] Re: Opcja ignorowania postów

@pampers, post #1

Wiesz co? Kusi jak cholera. Jednak po głębszym namyśle to oznacza, że nie dorośliśmy do forum. A skoro jesteśmy tu już tak długo to coś jest nie tak?!

IMO wnioski są takie by przeczekać - też kiedyś pisał taki r2d2, i inni w efekcie jedni nie piszą wcale inni jakoś podrośli- więc jest nadzieja na lepsze czasy.

A że jedne posty podk*rwiają do czerwonmości to co? No nic jest pręgierz i są moderatorzy - DAMY RADĘ! ok, racja

[#25] Re: Opcja ignorowania postów

@G. Kraszewski, post #23

Ale jakiś dowód, czy tylko piszesz co Ci ślina na język przyniesie bo Ci wolno? Tylko z dowodami uważaj, bo na ppa jest multum Twoich postów, w których trollujesz więc jeśli chcesz możemy się powymieniać korespondencją.
[#26] Re: Opcja ignorowania postów

@Bully Boys, post #25

Szkoda mojego czasu na dowodzenie rzeczy oczywistych.

[#27] Re: Opcja ignorowania postów

@pampers, post #1

Panowie, a prawda jest taka, że piszemy, rozmawiamy. Wymieniamy swoje poglądy, w jakby to się wydawało dziwnym i nie tolerancyjnym środowisku Amigowym.
Ale jednak. Nie piszemy tylko o kawałku krzemu, tylko o życiu.
I to jest najważniejsze. :)
[#28] Re: Opcja ignorowania postów

@G. Kraszewski, post #26

Tak, tak, jak mawiał świętej pamięci prezydent: oczywista oczywistość. Ja za to nie muszę nic dowodzić bo i po co skoro każdy widzi.
[#29] Re: Opcja ignorowania postów

@mailman, post #18

Zawsze można sobie nałożyć własny, prywatny filtr i po prostu nie czytać wypowiedzi niektórych osób, jeżeli komuś one przeszkadzają. Tak jak w gazecie, większość ludzi czyta tylko to, co uważa za interesujące, a nie, przysłowiowo, od deski do deski.

I to jest myśl, którą warto wydrukować i powiesić sobie nad monitorem. Zobaczymy, czy mnie to pomoże. :)

[#30] Re: Opcja ignorowania postów

@pampers, post #1

A nie lepiej ćwiczyć charakter i ignorować (najwyżej mu nogi nie podasz na jakiejs imprezie jak się spotkacie ). A tak serio jeżeli przez to strona miałaby źle działać i serwis byłby niedostępny (zwisy) to jestem przeciw. Lepsze jest wrogiem dobrego. OK

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem