Forum » PPA
Wątek zamknięty
[#1] Osoby ignorowane
Witam,
mam propozycję - dobrze byłoby, aby każdy zainteresowany mógł sprawdzić, ilu użytkowników PPA go ignoruje (tzn. ma ustawione filtrowanie na jego wypowiedzi). Nie wiem dlaczego można to sprawdzić dla innej osoby, a dla siebie nie.
Taka informacja być może podziałała by otrzeźwiająco na co poniektórych.
Najlepiej, gdyby domyślnie ta informacja pokazywała się np. zaraz pod nazwą nicka po zalogowaniu (w prawym górnym rogu) w formie "aktualnie ignoruje Cię X uzytkowników".
[#2] Re: Osoby ignorowane

@wali7, post #1

Podpisuje sie pod tym obiema ryncami.
[#3] Re: Osoby ignorowane

@wali7, post #1

nie wiedze co piszesz bo jestes ignorowany

ja bym poszedl dalej i zrobil bym HighScore :))) jaki user jest the besciakiem ignorancji

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2011 09:53:55 przez HOŁDYS
[#4] Re: Osoby ignorowane

@wali7, post #1

Ciekawe czy istnieje jakikolwiek jeszcze portal, gdzie userzy mogą się blokować nawzajem :)
[#5] Re: Osoby ignorowane

@fazior, post #2

Fazior tylko jeden Cię ignoruje hehe, ale liżesz ten monitor hehe
[#6] Re: Osoby ignorowane

@HOŁDYS, post #3

Pół roku później: PPA padł, bo nikt nie widział co kto pisze tylko admini
[#7] Re: Osoby ignorowane

@parallax, post #5

paralax, pisali mi ze dwie sztuki:). A lize monitor coby ocieplic wizerunek:D
[#8] Re: Osoby ignorowane

@parallax, post #6

eee tam, ja ignoruję tylko trzy osoby, od czasu do czasu sprawdzam ich aktywność polityczną, w razie obniżenia aktywności filtry zdejmę
[#9] Re: Osoby ignorowane

@wali7, post #1

Cieszcie się dalej ze swojej głupoty, najpierw odszedł Kraszewski i spółka, teraz blokujecie sobie wypowiedzi innych amigowców tylko dlatego, że mają odmienne poglądy polityczne od was, a niedługo zaczniecie się między sobą gryźć, cóż taka już wasza polska natura. Ciekawe tylko ilu was zostanie za rok czy dwa.
[#10] Re: Osoby ignorowane

@kjb666, post #4

Istnieje, nawet niejeden.
[#11] Re: Osoby ignorowane

@pinior, post #9

Coś ci się pomyliło. Najpierw żądasz "wolności" do narzucania innym swojej tematyki na Gadaczu, a teraz się obrażasz, że inni użytkownicy korzystają ze swojej wolności nie czytając waszych dyskusji? A co ci to szkodzi? Dyskutujecie? Dyskutujecie. Przeszkadzają wam? Nie przeszkadzają. Wręcz macie "własnego" Gadacza - wy nie widzicie dyskusji innych, inni nie widzą waszych. Po prostu część osób NIE CHCE czytać tego co na Gadaczu piszecie.
Wy macie wolność pisania tego co wam do głów przyjdzie, my mamy wolność nie czytania tego.

Powstrzymaj się od komentowania "naszej polskiej natury", bo to napisałeś jest obraźliwe.
[#12] Re: Osoby ignorowane

@wali7, post #11

Problem w tym że ja widze te wasze dyskusje na gadaczu.
[#13] Re: Osoby ignorowane

@wali7, post #11

Wy macie wolność pisania tego co wam do głów przyjdzie, my mamy wolność nie czytania tego.

W końcu dotarło. Lepiej późno niż wcale.
[#14] Re: Osoby ignorowane

@Dopuser, post #13

Jakiż piękny kontrast z tym nad czym lamentował pinior, ale skoro ci to nie przeszkadza, to i dobrze. Skoro lubisz zamykać się w getcie, to proszę bardzo.
[#15] Re: Osoby ignorowane

@wali7, post #11

Wiecie czyja to dyrektywa "dziel i rządź" ?

Są zawsze 2 grupy manipulowane przez jednostkę. Oni myślą że są po właściwej stronie, a prawda jest taka że obie grupy prowadzone są na rzeź.

Demokracja gdzie podział jest bliski 50/50 to iluzja dla mas....To idealny system dla kombinatorów.

Amigowcy powinni trzymać się swojego komputera i na nim skupiać, Wali powyzsza inicjatywa służy tylko do kłótni i poróżniania. Dla mnie wszyscy jesteście cool, bo ilu jeszcze używa Amigi ? Mało ! A mamy jeszcze się poróżniać?? Szkoda czasu i nerwów....

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie !OK
[#16] Re: Osoby ignorowane

@wali7, post #11

Jeszcze powinna być opcja umożliwiająca ignorowanie postów, które są odpowiedzią na posty ignorowanych osób :. Oraz opcja, aby ignorowana osoba nie widziała postów osoby, która ją ignoruje. Wtedy byłby w ogóle cud mniót ;)
[#17] Re: Osoby ignorowane

@wali7, post #14

Patrz pan, system filtrów chyba nie działa prawidłowo, czy jak...
[#18] Re: Osoby ignorowane

@grg, post #16

Wogóle to powinna być opcja ignorowania, ignorowanych, którzy są ignorowanych przez ignorowanych dla ignorowanych, ignorowanych przez jeszcze innych ignorowanych...

PS. PPI - Polski Portal Ignorowanych
PS2. Ignorancja Rulezzzz

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2011 14:14:27 przez pinior
[#19] Re: Osoby ignorowane

@pinior, post #18

Lepiej PIPA - Portal Ignorowania Polskich Amigowców OK
[#20] Re: Osoby ignorowane

@snajper, post #19

snajper, lepiej się nie śmiej bo oni też nie lubią seksu... lepiej być ostrożnym, myślę...
[#21] Re: Osoby ignorowane

@snajper, post #19

No fajne, ale Tobie chopie jak zwykle się z jednym kojarzy, ufff wygłodniały jesteś, nie martw się kiedyś to się zmieni. OK
[#22] Re: Osoby ignorowane

@wali7, post #1

Dopuser i pinior mają po 11 i to jest czołówka chyba. Ja myślę że top 5 może admin podać.
Ignory nie są za kolor (błękit/czerwony) - czego jesteś przykładem (1 osoba cię ignoruje) - i to mnie cieszy.
Co do twojego pomysłu - jestem za. Chciałbym jedynie żeby nie było można dojść kto kogo konkretnie ignoruje (nie chcę dostawać na pw majli typu "co ci nie pasuje").
[#23] Re: Osoby ignorowane

@adam_mierzwa, post #22

To jest oczywiste. Podawanie informacji kto kogo blokuje, to otwarcie puszki Pandory.
[#24] Re: Osoby ignorowane

@pinior, post #9

To bardzo niegrzeczne że jako Niemiec mówisz tak o Polakach. Powinieneś się wstydzić ;)
[#25] Re: Osoby ignorowane

@wali7, post #14

A Ty co w takim układzie robisz innego ?, wg mnie także zamykasz się w gettcie... no ale to Twoje getto ;)
[#26] Re: Osoby ignorowane

@Andrzej Drozd, post #24

Andrzej no już dobrze, dobrze Ciebie to nie dotyczy. :P
[#27] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Osoby ignorowane
[#28] Re: Osoby ignorowane

@Andrzej Drozd, post #24

uuu Andrzeja 5 osob ignoruje :)
[#29] Re: Osoby ignorowane

@RAL, post #25

Cóż, tego typu blokady działają niestety w obie strony. Dlatego apelowałem o powstrzymanie się od tej tematyki. Niestety na próżno.
[#30] Re: Osoby ignorowane

@HOŁDYS, post #28

Poważnie? Będę musiał skasować swoje konto i założyć nowe ;)
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem